♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Leden '16

  archiv blogu

  15.1.2016

  Prostě si nabrat všechno, co můžu stihnout. A občas u toho moc nespat. Ale jo. Ba mě to. :-) A nemám čas myslet na kraviny. Ještě jsem nepřišla na to, jestli jsem velkorysá nebo blbá.

  Vedlejší efekt je taky ten, že nemám čas na vlastní blog. Když toho navíc napíšete až až, tak se psaní v soukromí jeví být notným masochismem. :-)

  Norské dřevo by bylo super, kdyby se mi teda nedařilo na každém pátém řádku ztrácet nit. Aneb když vám o půl páté odpoledne prostě padá hlava. :-)

  Zkrátka si průsery tvrdohlavě nepřipouštíte, jdete dál a čekáte, až se to zlomí. Nebo až to nevydržíte. No. :-)

  4.1.2016

  Když večer padáte únavou na pusu a musíte si dát kafe, protože jinak vás bolí hlava jak střep, dá se tak docela žít. Je mi o něco líp.

  Všechny události jsou nějak podivně vzdálené. Pět let? Nejmíň padesát. Snažím se nějak uchopit současnou realitu. Minulost je definitivně pryč a rozhodně ji nechci vracet. Co se stane teď? Co se má stát? Co mám chtít? Nevím to. V mnoha ohledech se cítím silnější, ale taky nejistější.

  V určitých okamžicích prostě opravdu nejsem dospělá a rozumná.

  1.1.2016

  Mé destabilizované psyche dělá nadbytek práce nadmíru dobře. Méně poeticky dodávám větu adresovanou jednomu bližnímu: (Mládež zavře oči a nečte.) "Proč se mi pracovně začne dařit v momentě, kdy se mi totálně posere osobní život?"

  Chtěla jsem rok 2016 zahájit nějak optimisticky. A tak vlastně nevím, jestli tohle byl optimismus nebo pesimismus. Každopádně jsem se rozhodla nebilancovat. Účet zisků a ztrát si nechám na jindy. Nebylo by to veselé čtení. Těch ztrát by letos bylo rozhodně víc.

  Letos líp. Prosím.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku