♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Srpen '15

  archiv blogu

  28.8.2015

  Pátek večer, tudíž jsem se rozhodla, že si svou chorobu patřičně užiju. Čaj a piškoty, to chceš. :-)) Zatím mám žaludek jak na vodě a celkově se cítím jako po kalbě. :-) Vážně nechápu, proč někteří lidi hulí. :-) Protože... nejzdrogovanější přežívá, Darwin je mrtvej, ať žije Zentiva.. :-))

  Chilli omáčka a chvilka s panem googlem mi odhalila, že E122 je populární barvivo z hnědouhelného dehtu. (Kdo nezná kauzu malinové limonády /aka dehtovky :-))/, ať zvedne ruku a utíká si doplnit mezery na Stream. :-)

  27.8.2015

  Když jsem nedávno vstávala, polykajíc multivitamínový "životabudič" a Paralen, neb mě bolela hlava, připadalo mi to bizarním způsobem fakt vtipné.

  Dostala jsem tetracyklinová antibiotika. Když mě internety oblažily informací, že se podobnými přípravky účinně léčí mor a cholera, připadalo mi to stále poměrně zábavné. Nežádoucí účinky si negooglete. Nikdy. Očekávám nevyhnutelně závratě, zvracení a bolesti hlavy. :-) Taky se tyhle tabletky předepisují na akné. Lepší než Chuck Norris. :-))

  26.8.2015

  Stojím zase na startu a řeším, co chci a co ne. Vztahověci jsou naprd, protože s vámi mávají, ať je vám patnáct nebo padesát. Pořád ještě je to všechno dost wtf. Prapodivně vychýlený vesmír.

  K večeři cottage sýr, houska s máslem a naložená cizrna. No, budu krásná, zdravá a štíhlá. (I když netuším, na co mi to bude.)

  Ale ty mléčné výrobky si hodlám užít, než mi je ta dobrá duše v lékárně třeba taky zakáže, protože antibiotika. V tom případě chudák malý já nejspíš umře hlady. :-)

  OK, sice to sladké lepidlo nepiju, ani nezačnu, ale ta reklama je boží. (A ty ostatní jsou taky dobré.) :-) Dáf si Fofolu? :-))

  23.8.2015

  Hluboký dekolt (který jsem si samozřejmě ve své marnivé honbě za krásou spálila, stejně jako nos) a obdivné chlapské pohledy, které nestačím počítat. Pochvalné vyjádření pana truckera na mou adresu. :-) Ráno mě budí kokrhání kohouta a štěkající labrador zvaný blondýna. :-) (To podle toho vtipu: Víte, jaká je nejchytřejší blondýnka? Fenka zlatého retrívra. :-) Romantika hadr. Městská holka na venkově. :-) Starostlivá babička, co není moje, ale která mi ráno připravila ovocný čaj, ježto mi neskutečně bodl. Babičky ví. :-)

  Stejní lidé, jiné okolnosti. Kolik se toho změnilo?

  Že ryze chlapská domácnost obsahuje Xbox, ale neobsahuje zrcadlo, mě nepřekvapilo. :-))

  18.8.2015

  V každé ženské dříme tak trochu straka. Blýskátka, flitry, kýč. To potřebujete. :-)

  Lék na bolavou duši se prostě vždycky nějak najde? (Věčný optimista. Se s tim smiř...)

  Skoropodzim. Mám chuť tvořit.

  10.8.2015

  Vzhledem k tomu, že mě teď není radno dráždit, slibuju, že jestli mě někdo bude nasírat, tak si to taky odskáče. :-)) Hodná holčička. :-)) No jo no. Scheiß Liebe. Víc než kdy jindy. :-))

  Už podruhé jsem si koupila na sebe záměrně něco, co je růžové. Ty jo. :-)

  Protože rockový nestor Alice Cooper mě taky baví. Poison. :-)

  9.8.2015

  Vedro a několik skleniček sektu činí život o poznání snesitelnějším. Aneb když úředně tak trochu získáte další kus rodiny. :-)

  Účel světí prostředky. Že by?

  Čtu Žítkovské bohyně. Fakt baví. Chystám se na Márquezovo Sto roků samoty. Magický realismus. Protože prostě jo.

  Fakt nám musely zbýt jen podivně znějící dvě smsky? (Trochu tuším, že tohle bych psát asi neměla, ale... chce se mi.)

  8.8.2015

  Volá maminka. Ai (temně): "A vyzvánění si taky budu muset změnit..." Nabízí se třeba ten půvabný motiv ze Spalovače mrtvol...

  5.8.2015

  Je horší nemít co chcete nebo mít to, co nechcete?

  Prožívám jisté déja vu. Nevím, co si o tom myslím. Taky se učím zbavovat pocitu zodpovědnosti. O tom si nic moc pozitivního kupodivu nemyslím.

  Nejlepší léky na holčičí smutky jsou šminky, kabelky, boty, oblečení nebo libovolné blýskavé cetky. (Taky čokoláda, ale nákup kabelky vás nepřiblíží ku podobě právě vyvrženého vorvaně. :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku