♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Červenec '15

  archiv blogu

  30.7.2015

  Je to jenom otázka volby. Buď se v tom můžete zvesela patlat nebo se prostě sebrat a začít dělat užitečné či jakýmkoli způsobem zábavné věci. (Koupit si rtěnku. Ještě víc rtěnek. Ehm.) Koho nebaví instantní moudrosti, na nějaký čas může adresu sem s klidem zapomenout.

  Tohle už nějak moc nefunguje. Není mi sedmnáct. Díky Bohu. Tohle pořád ještě funguje spolehlivě. Au.

  29.7.2015

  "V téhle domácnosti se prostě nenalézá vůbec nic užitečného," dím. Smirkový papír a sekundové lepidlo sice nepatří k úplně standardním pomůckám při manikúře... :-) (Google fakt ví všechno a myslím, že kdybych se pokusila najít návod na výrobu atomové bomby z kancelářské sponky a toaletního papíru, tak se mi to povede. :-)

  Kdybych chtěla být patetická... no, asi už fakt nechci. :-)

  28.7.2015

  Hodně teď čtu. Hodně přemýšlím (a nevím, jestli je to dobře), hodně píšu a taky u toho poslouchám Lucii.

  Dospělost je když... přestanete život považovat za fatálně průšvihový, protože víte, že to prostě dáte a bude zase líp.

  Jo, už na sebe začínám být místy celkem hrdá.

  Už se nechcem nikdy vracet tam, kde nám bylo mizerně...
  Dospělá... a poučená?

  Jsem na sebe hodná. Milé děti, svinstvo je potřeba dávkovat si po kapkách. :-)) Jsou totiž věci, na které je vždycky dost času. (Obvykle následují po jiných věcech, na které pro změnu nikdy není vhodná doba. :-)

  23.7.2015

  Spoustu věcí teď můžu. Ale asi nechci. *epic fail* Ehm. Mám neodbytný pocit, že zase rozumím svému sedmnáctiletému já a nemám ponětí, jestli je to dobře. Svůj čas se tedy snažím naplnit prudce plodnou činností jako je čtení literárními cenami ověnčených titulů a sledování jakýchkoli dramat, která jsou na csfd v červených číslech. :-)

  Hledej, hledej, hledej mě mezi kousky popela... Hledej, hledej, vím, že jsi to takhle vůbec nechtěla...

  Poučení? Fakt si, ty tele jedno, neber k doktorovi nové kalhoty, co ještě nemají ochozené knoflíčky. (Aka když vypadáte jako nebetyčná kikina, protože to s těmi pitomými dlouhými nehty prostě nerozepnete... :-)) Alespoň jsem dostala pochvalu, jak mi to sluší a jestli jsem nezhubla. :-)

  Otevřená zlomenina srdečního svalu... Trápení a kocovina, vůně tvýho žalu...

  Vykašli se na to, zlato... Ty nemůžeš za to, že mi je, tak jak mi je... Nejsi to ty, je to jen chemie...
  (Soundtrack dnešního večera. Laskavý čtenář si kdyžtak najde na youtube sám.)

  21.7.2015

  Vyhlašuju konkurz na prince na bílém koni. Značka: zlatá kreditka srdce. Nuž, neberte mě vážně. Zoufalá doba si žádá zoufalé činy. :-) Samota mi fakt moc nesvědčí. Stávám se cynickou. (Pořád lepší než totálním ztroskotancem, ne, Aailyynko?) Still a better love story than Twilight. :-))

  17.7.2015

  Do zveřejnění předchozího postu se mi fakt dvakrát nechtělo, ale co už. Podrobnosti asi nebudou, neboť jsem velká a rozumná slečna a navíc bych nerada někomu uškodila.

  14.7.2015

  Melodram v přímém přenosu nebude. Teď už jsem s to uvažovat poměrně rozumně. (Děkuji bližním za vydatnou dopomoc ku navrácení mě do stavu příčetného.) Božský už není božský a já se rozhodla, že se mám moc ráda na to, abych si zbytečně drásala rány. Utápět se v sebemrskačství je naprd a míním být na sebe hodná. :-) Neumírám, nehroutím se, (taky jsem se neopila, ale bylo to těsně :-) pokud mi však chcete napsat něco hezkého, bezesporu mě tím potěšíte. Směřujte do komentářů/vzkazníku nebo do soukromých zpráv na fb (případně jinou vhodně zvolenou cestou). Díky.

  Míním se teď rozmařile zabývat výhradně sebou samou a vůbec si to nevyčítat. Tak.

  8.7.2015

  Kdo se moc ptá... málo googlí. *nová doba* :-))

  Existuje jen málo vždy fungujících životních jistot. (Ať žijí instantní moudra. Mám pseudofilosofickou. V takových momentech stále ještě existenci svého virtuálního deníčku oceňuju. I když už jsem nějakou dobu /snad/ velká a rozumná slečna.)

  7.7.2015

  Možná bych mohla napsat ještě něco, ale... prostě nenapíšu. :-)

  6.7.2015

  Je ve víně pravda? A ve vodce taky? Nepařte s truckery, milé děti. :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku