♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Únor '15

  archiv blogu

  27.2.2015

  Dostat se z výchozího bodu někde na úrovni komatického lenochoda bolí, ale bolí to míň, než bych čekala. Jsem drsné děvče. :-) Konec (pozitivních) zpráv z mé skromné existence. :-)

  26.2.2015

  Pohybem ku trvalé invaliditě. No, zítra to bude hodně bolet, moje atrofované svalstvo mi to dá patrně sežrat. :-) Vyčistit si ráno zuby vidím jako slušnou challenge. :-) Endorfiny se nedostavily, zatím se mi chce jenom umřít, ale možná to ještě přijde. Třeba se dostaví až z pohledu do zrcadla, až budu mít ty namakané břišáky. :-) (Alespoň něco, jinak mě při pohledu do zrcadla opět chytá hluboká deprese.)

  Jarní botičky. Ve slevě. Prostě umím. :-)

  18.2.2015

  Potřebuju na sebe zbrojní pas. Minulý týden mi J. v sobotu dopoledne autoritativně kázal o tom, že ty nože jsou fakt ostré. Jsou. Empiricky ověřeno. :-) Šmikla jsem se "až" v neděli. Včera jsem si málem přerazila nos. Ramínkem na šaty. Neptejte se. :-)

  Nutně se potřebuju vloupat do šatníku britské vévodkyně. :-) Laskavý čtenář si prokliká. Chci fascinátor. :-) A kdybych někdy mínila nosit šaty.

  (Mých) sladkých patnáct. :-)

  Umět svoje démony pojmenovat je... úlevné.

  No tak jo. Vydržet se to dá v podstatě jenom, pokud jste ženská trpící PMS/zamilovaní/sjetí (někdy nelze rozlišit)/v hajzlu totální depce. Nehodící se škrtněte. :-)

  Je psát si ještě ve skoro pětadvaceti deník pošetilé? Infantilní?

  13.2.2015

  Občas mi přijde, že mám PMS tak čtyři týdny v měsíci. Na střídačku si dávám Elány a Katy Perry. Fakt nevím, co z toho na mě má zhoubnější vliv. Pozitivum to má. Nemám chuť prakticky na nic. Ani na čokoládu. Psychická nepohoda = nechutenství. Alespoň budu hubená. Protože být hubená v dnešní společnosti znamená víc než červený diplom z jaderné fyziky nebo podíl na výzkumu léku proti rakovině. (Konec apokalyptické vize o současné civilizaci.) Tak jo, ve světlé chvíli návratu soudnosti a zdravého rozumu jsem nucena uznat, že po podobných nenadálých událostech nejsem štíhlá, ale spíš už vypadám jako právě navrátivší se z Dachau.

  Všechny ženy nikdy nemají co na sebe. To je prostě zákon. Vždycky se najde příležitost na kterou zkrátka v nacpané skříni nic vhodného nemáte. A tak si strašně nutně potřebuju koupit kabelku. :-)

  3.2.2015

  Mám plán. V příštím životě budu blbá blondýna. No jo, omlouvám se všem blonďatým čtenářkám. :-)

  Tak nám umřelo ic.cz, paní Müllerová. (Takhle to pan Hašek mimochodem vážně nenapsal.) Takže až to sbalí jako (patrně) poslední Mohykán taky wézetko, tak už si třeba konečně po těch osmi letech koupím vlastní doménu. :-)

  Realita bude bita, připravený nenachytá...

  Když si něco hrozně moc přejete a ono se vám to splní. S tou životní karmou to ještě nebude tak zlé.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku