♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Leden '15

  archiv blogu

  29.1.2015

  Jenom já umím šlápnout na sponku do sešívačky. A pak si ji vrazit navrch ještě do ruky. :-)

  "Napsal mi, že mám hezký oči. Na prsa mi tam vidět fakt není, tak co tím sakra myslel?" (Úskalí internetových profilů aneb jak holky přicházejí o iluze. :-)

  Milé děti: žena doufá, že se muž po svatbě změní. Muž doufá, že se žena po svatbě nezmění. Oba doufají marně. :-) (Aneb definitivní deziluze. :-)

  Jestli sen znamená zpracovávání zážitků a emocí, tak potěš bohové... :-) Freud by si smlsnul. :-)

  26.1.2015

  Jestli tu budete teď číst lehce zmatené a přesto šťastné věty, tak... si toho nevšímejte. To je v pořádku. :-) Amen. Na víc se momentálně asi nezmůžu. :-)

  25.1.2015

  Jo, holka, znáš to - je to divnej svět a neptej se, když nechceš znát odpověď...

  Když odpověď znát chcete a tušíte, že vás možná nepotěší, tak je to dost schizofrenní pocit.

  Milé děti, Carrie Bradshaw je zcela nereálný výmysl scénáristů. Zpovykaná Newyorčanka v Louboutinkách. :-) Mnohem pravdivější je postava Bridget Jones. (Třicítka s nadváhou, co fakt nemá štěstí na chlapy.) Taky si někdy přijdu zcela s rozumem v koncích. :-)

  A co jsem tím chtěla říct? Sama nevím a nezáleží na tom. Svět už je zase v pořádku. :-)

  21.1.2015

  Éra rozbitých kolen evidentně nekončí ani, když už je vám skoro pětadvacet. Zahojí se mi to, než se vdám? To je výzva. :-) Akorát to bolestné si budu muset koupit sama, narozdíl od dětství, kdy mi kupovali plyšáky. :-)

  Jejich revírem je Kaufland, jejich tempo vražedné. :-)

  Protože slovenština je sexy. :-) (A taky mám náladu na sentimentální dojáky.)

  20.1.2015

  Jsem oficiálně svíčkofil. (To jakože od slova svíčka, nikoli od svíčkové omáčky, kterou nevyhledávám. :-)

  Máme nového mladého souseda. Ještě jsem ho neviděla, ale asi přestanu otvírat pošťákům bez make-upu. :-) Přes fakt, že u přepravních společností jako je PPL jezdí samí mladí a ve většině případů pěkní kluci, jsem se už přenesla. :-) (Filosofická otázka: hýbou ženským světem beznadějně muži? Nezpochybnitelná odpověď: zcela jistě ano. :-)

  Alkohol sice nepiju, ale dostatečné množství kofeinu v žilách je též dobrý prostředek umožňující přežití. :-)

  Okázale jsem pohrdla hranolkami. Zítra mám k obědu kuskus se zeleninou. Jo, jako úchyl si připadám jen lehce. (Díky Bohu, že Lidl prodává věci, co jsou skutečně k jídlu. Btw. pokud jste tak jako já beznadějní čokoholici, kupte si tam čokoládu J. D. Gross. :-)

  18.1.2015

  V životě přijdou i chvíle, kdy litujete svojí skoro abstinentské existence. Nějaká ta promile v krvi by životní úděl občas učinila snesitelnějším. :-)

  Odmítla jsem vyrazit ke kožní, protože co bych měla dodržovat se seboroickou dermatitidou, vím zcela přesně. A dodržovat to nemám chuť. :-)

  16.1.2015

  Nečtěte lékářská hesla na wiki. Nejpozději na páté stránce si diagnostikujete minimálně posttraumatickou stresovou poruchu a o pár článků později dojdete k závěru, že už jste vlastně dávno mrtví. :-)

  Kompletní pětadvacátá sezóna Simpsnů s českým dabingem aneb seriálový maraton. (Předevčírem jsem o půl jedenácté v noci poctivě vytuhla u desátého dílu. :-)

  Když ještě česká hudební scéna za něco stála. (Pak dopustil Láďa Křížek tohle, Aleš Brichta odešel z Arakainu a naše hudební scéna se definitivně ocitla tam, kde slunce nesvítí. :-) Interní poznámka: když jsem jako předškolní robě uměla bezchybně notovat refrén Zlatýho chlapce, budilo to mimořádnou pozornost. :-)

  Vydržela jsem si nehty nelakovat přesně týden. (Dost na tom, že si nemůžu obarvit vlasy.) Absťák. Poznámka: negelovat. A vybrabčit lékárnu. (Multivitamíny jsou univerzální dobro.)

  Málem se mi povedlo zasklít kontrolu u lékaře. Kdy se mám dostavit k zubaři si nepamatuju (spoléhám na poznámku v diáři). Zato bezpečně už dva měsíce vím, kdy má mít králíková očkování. :-)

  6.1.2015

  A jestli neumřeli, tak blogují dodnes. /Námět na moderní pohádku? :-)/ A tak teda jo. :-) Ještě žiju. Úspěšně jsem přežila Vánoce (Ježíšek na mě byl letos hodný, donesl mi spoustu užitečných, leč krásných věcí - Ježíšku, šatník mám sice narvaný svetry až k prasknutí, ale přesto děkuji :-), Silvestr i Nový rok. Do roku 2015 jsem vstoupila bohatší o pár zážitků (některé bych si raději odpustila). A tak trochu sentimentálně si na prahu nového roku doufám, že mě přece jen čekají růžové zítřky, světlá budoucnost a samá pozitiva. :-) A tomuhle blogu bude brzo už osm let. Uf.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku