♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Prosinec '14

  archiv blogu

  17.12.2014

  Jak jsem si (stále) nekoupila MAC Smoked purple. (Anžto jsem sice marnotratná, ale ne až tak moc.) Ale jak jsem si koupila nakonec něco mnohem lepšího. Jo. Tuhle krasavici mám doma. Kdo nevěří, ať tam běží. (Do DMka.) Vysněná rtěnka. Limitovaná edice od Essence a stála mě jenom sedmdesát korun. Pozn.: natahat si domů zásoby. Postupně. Ať si prodavačky nemyslí, že jsem úchyl. :-) I když jsem. :-) Těším se na příležitost, až ji vyvenčím. Zatím se na ni chodím ke svému kosmetickému stolku alespoň nábožně koukat. :-) Cože jsem to... už jsem říkala, že jsem úchyl? :-) Opravdu v ní hodlám vyrazit do ulic. Ačkoli vypadám jako Draculova nevěsta. :-)

  Taky se těším na Vánoce. To jakože vážně.

  To je vše. Amen. Další posty budou. Někdy.

  4.12.2014

  Měla jsem ty nejlepší úmysly si nic nekoupit. Nebo vlastně jo, tu rtěnku. Tak tu jsem si fakt nekoupila. Místo toho mám svetr. (Konečně opravdu teplý svetr.) A černé kalhoty. Krásné. (Které kupodivu nejsou džíny. A jsou pekelně úzké, ale fakt mi sluší. Jo, jsem skromná holka. :-) Ale jo, ještě pořád si svoje utrácení umím ospravedlnit, no. :-)

  Jsem strašně šikovná a vyměnila jsem si klávesnici u noťasu. (Pochvalte se, nikdo jiný to za vás neudělá. :-)

  Tolik prosincová pozitiva. Snad mě do konce měsíce (roku) ještě popadne touha něco napsat. :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku