♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Listopad '14

  archiv blogu

  28.11.2014

  Jak nepíšu, ale vlastně píšu. I když to na webu není vidět. Přetlak kreativity ventiluju do šuplíkových povídek. Ospale pošmourná odpoledne jsou inspirující. :-) Takže abyste věděli, žiju, mám se fajn a těším se na Vánoce. (No fakt. Nefalšovaně mě baví vidina salátu a pohádek. :-)

  Taky trávím večery sledováním hodnotných počinů světové kinematografie. :-) Requiem for a dream je... působivý. Velmi. (Intelektuál.) A improvizuju v kuchyni. Těstoviny s mrkví, paprikou, sýrem a bylinkami. (Vzorná hospodyně.) Kdo si mě vezme? :-) A umím si vyměnit klávesnici na notesu. Heč. (Technický typ.) Jsem prostě dokonalá. :-)

  Radost mi dělají rudě nalakované nehty. A tu rtěnku si stejně koupím. Rimmel, Cutting edge. To je jedno, že jsem pronesla, že to není přesně ta fialová, jakou chci. A že už podobnou mám. A že už vlastně vůbec nepotřebuju žádné další šminky. :-) Líbí se mi a rtěnek není nikdy dost. :-)

  Užijte si první adventní víkend, mládeži.:-)

  13.11.2014

  Kromě Taylor Momsen mě teď baví taky Serj Tankian. :-)

  Múza nebude? Fakt ne? No, tak ahoj, milí čtenáři. :-)

  10.11.2014

  Abyste věděli, že Ai ještě žije a že ji prostě jen momentálně opustila potřeba psát. Nu, i múza si vezme občas dovolenou.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku