♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Říjen '14

  archiv blogu

  20.10.2014

  Ještě žiju. Skoro. Páteční odpoledne strávené na ORL. (Kdybych věděla, že tam bude mladý a sympatický pan doktor a bude se na mě tvářit mile ještě ve tři, kdy už mu končí služba, tvářila bych se taky o něco méně adekvátně tomu, jak zle mi bylo.) Nejdřív jsem silácky prohlašovala, že nejnezdravější je moc se pozorovat a chodit k doktorovi. Když jsem bezúspěšně cucala volně prodejné pastilky proti bolení v krku jak Lentilky bez valného efektu už ob dvě hodiny bez ohledu na doporučené dávkování, usoudila jsem, že to asi fakt nedám. Diagnóza angína a antibiotika. (Po prvních dvou dávkách mě přestalo bolet v krku. Jo. Po druhé dávce se mi udělalo obligátně špatně.) Aktuálně mám pocit, že si brzo asi vysmrkám i mozek, bolí mě dutiny, mám zalehlé uši, píchá mě v nich a uvažuju, že bych se dala na pokání, kdyby to pomohlo, protože někdo tam nahoře mě má asi fakt strašně nerad. :-) Zásadní pozitivum po několika dnech je, že se mi zvolna vrací chuť k jídlu. Angína je super dieta. Nejdřív jíst nemůžete a pak je vám tak blbě, že nechcete. :-) Křivda největší? Nesmím si dát ani skleničku vína a pravděpodobně bych neměla ani mléčné výrobky.

  Ve čtvrtek jsem si zato stihla dojít udělat radost. Svetr a lak na nehty. Neptejte se, kolik mám svetrů. :-) Až se donutím si nalakovat nehty, pravděpodobně už bude dobře. Kafe už piju, čaje standardně odmítám. :-)

  Díky za pozornost. Litovací vzkazy ochotně přijímám jakoukoli formou. :-)

  11.10.2014

  Došla jsem k názoru, že sebezpytně se v sobě matlat nemá cenu. Hlavně, když si příčiny a důsledky uvědomujete jen vy. Vyšší level. Dospěla jsem? Patrně. Sice je to taky důvod, proč tenhle blog momentálně žije převážně na jásavých postech o rtěnkách, ale není to špatné stádium. :-) Emocionální výlevy je kdyžtak navíc stejně lepší vypsat v pseudouměleckých útvarech než je rozpitvávat veřejně. Pravděpodobně.

  Kompletní obraz štěstí? Skoro. V téhle mozaice ještě někdo chybí.

  7.10.2014

  Rudá je dobrá, ale fialová je lepší. (L'Oréal Pure reds, odstín JLo, MAC Punk couture, odstín Istigator, kdyby to někoho zajímalo. Ne? No dobře. :-) Ach jo. Prohlásila jsem hrdě, že rtěnku za šest stovek si fakt nekoupím. Dokonce ani já. Počítá se "nechám si koupit"? Budou ty Vánoce... :-) Moje touha je o něco větší než moje hrdost. :-) Jo, fakt tuhle šílenost chci nosit.

  Sobotu jsem strávila s roztomilou kombinací virózy a PMS.

  Jsem úsporně a racionálně smýšlející hospodyňka. Na umyté nádobí prostě v kuchyni otevřít okno. Proces schnutí funguje přirozenou cestou taky. :-)

  Burčák byl. Nebo alespoň to, co za něj vydávají. :-) Litr a půl. Ve dvou. I tak je to hrozná prasárna. Těším se za rok. :-)

  3.10.2014

  Taky se vám zdá, že ty zpěvule byly ještě před pár lety takové nějaké oblečenější? Songy mého dětství/puberty btw. Nostalgie. Sranda. :-) V rámci rovnosti pohlaví by se navíc měli v hudebních klipech odhalovat i pánové. :-)

  Pokud ta komentářová fíčurka od Disqus funguje, což je asi tak každou lichou sobotu po prvním jarním úplňku, tak se docela osvědčila. :-)

  "Když je mi něco fuk, neznamená to, že to nechápu."
  (Homer Simpson)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku