♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Srpen '14

  archiv blogu

  19.8.2014

  Mám podzimno. To je taková ospale melancholická nálada. Přesto nikoli negativní, jen zvláštně klidná a smířená. Moc dobře se mi v takovém rozpoložení taky píše. Za okny je sice teprve srpen, ale tropické léto je pomalu minulostí a pomalu se chystá babí léto. Bude burčák. A unosím tu bezva novou halenku s dlouhým rukávem, co jsem si nedávno koupila. :-) Aailyynka se má stále na co těšit. V létě na točenou zmrzlinu a melouny, na podzim na burčák a v zimě na teplou medovinu. (Nejsem tak docela abstinent, jak vypadám. Ulítávám si na šumivém víně, ovocných pivech a medovině. Svařák nepiju, grog též ne. :-)

  Zásadní objev. Essence Give me nude, baby sluší opáleným rukám. Znova jsem ho vytáhla prostě proto, že mi doma momentálně jiný lak nezbyl, ač jsem ho původně odložila s tím, že mi nesedí. :-) Z čehož plyne, že ho budu muset spotřebovat, než vyblednu. :-) Pak si opět koupím odstín Sweet as candy. Lichotí i mojí světlé pleti, díky svému narůžovělému odstínu vytahuje růžovou i z mé kůže a narozdíl od svého kolegy mi nedělá dojem rukou našedle umrlčího odstínu. :-) A sluší i krátkým nehtům. (Aneb jak rychle a snadno přetavit dojem "hrozné, zlámané nehty ostříhané na maximum, které fakt nechcete ukazovat" ve "decentně upravené ručky hodné dámy". Navíc nikdo nepozná, že jste to lakovali v polotmě v deset večer víceménně odhadem. :-)
  Můžu si v úpravě svého zevnějšku odškrtnout další položku. Nalezen dokonalý tělový lak. Každá žena, která chce být dámou, by prostě měla vlastnit určité nadčasové a univerzální kousky. :-) Takové ty "vždy spolehlivé". (Uznávám, že tohle zní jak slogan z reklamy na dámské hygienické potřeby...) Takže si při příští návštěvě drogerie míním nakřečkovat zásoby. :-) V kosmetice nebývám příliš promiskuitní a to, co mi vyhovuje, kupuju opakovaně. V lacích jsem až do této chvíle byla promiskuitní velmi. Myslím, že konkrétní odstín jsem si do této doby nikdy dvakrát nekoupila (maximálně "nějaký přibližně podobný", ale v zásadně jsem na úplně totožné barvě od konkrétní značky nikdy nebazírovala). Stárnu, dospívám. :-) Neměním věci, co fungují a už vím, co mi sluší.

  A než jsem dopsala tenhle post, téměř-podzimní šedavo se venku proměnilo na slunečný náznak stále-ještě-probíhajícího léta. :-)

  14.8.2014

  Jsem poštípaná od hmyzu a šťastná, že jsem zpátky v civilizaci (spát na chatce, kde neteče voda a nejbližší stopy konzumu představuje deset kilometrů vzdálené Tesco, kde skoro nic nemají? já? pche, díky Bohu za laky na nehty a vanu plnou teplé vody :-), ale jinak se mám fajn. :-) Zálesák ze mě už asi nebude, ale hrady a zámky jsem si užila bohatě a dovolené u moře tímto vzkazuju, že se může jít vycpat. :-)

  Sežrala jsem mísu jahod. Až pak mi došlo, že bych se po nich taky mohla osypat. To je tak, když rozmlsaný jazyk převáží racionální uvažování. Teď máme s králíkovou asi kilo švestek. (Jahody ušatá nejí. :-) Zítra mám k večeři cuketu. (Tu ušatá nejí rovněž. :-) Taky přemýšlíte, kdo z nás je tu vlastně víc králík? :-)

  No, zas to tu poněkud umírá. Nejspíš to signalizuje něco o tom, že se s nadšením opět vrhnu do totálního překopávání webu, po kterém mě zpravidla zase daleko víc baví psát. :-)

  2.8.2014

  Lodičkou po Labi. Zážitky musejí být. No jo, mám akční léto a nemám ani čas psát.

  Ze stavu své pleti jsem zase na chvíli přestala mít hluboké deprese. Uvidíme, jak dlouho mi to vydrží. Rudá rtěnka vyřeší kdyžtak všechny problémy se sebevědomím. Rudá rtěnka spasí svět a zajistí světový mír. :-)

  Rozhodla jsem se, že si dovolenou prostě užiju. :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku