♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Červenec '14

  archiv blogu

  30.7.2014

  Rtěnku už mi pochválila slečna v Takku a teď paní v Levných knihách. :-) Jo a taky se na mě usmívala cizí slečna v nákupním centru. :-) Poučení? Nebát se být vidět, mít sebevědomí, protože ostatní budete bavit. Vaše nedostatky řešit nebudou. :-)

  Týden jsem tiše (no dobře, to úplně ne) snila o překrásném tričku, které jsem si měla koupit okamžitě, jak jsem ho spatřila. (Takovéhle. Jen to moje má u krku a okolo průstřihů na ramenou zlaté zdobení. A nestálo tisíc korun, jako takhle sranda z RedRavenu. :-) Takže jsem se pro něj nakonec stejně vrátila a osudově tam na mě čekalo naprosto poslední v barvě i mé velikosti. Ano. Mám co na sebe. Ano. Mám plný šatník. Jo, dokupovat si nové věci mě přesto stále baví a nadšeně je nosím. :-) Obvykle se mi ovšem nezatmívá racionální uvažování, takže proužkovaný svetr jsem tam nakonec víceménně bez lítosti nechala, protože bych ho nenosila, ačkoli se mi líbil. (Zapínání pouze na háček a já nenosím svetry jako další vrstvu přes trička atd.) Svetr se zajímavým zdobením, ovšem z napohled příšerné uměliny nejspíš taky nepotřebuju. Navíc černý. Pokud někde narazím na střihově hezký svetr v jiné barvě (už mám bílý a šedý), tak si ho ale ještě stejně koupím. :-)
  Nákupní mise bude pokračovat sháněním padnoucích džín, pokud možno nějakých lepších značkových, aby něco vydržely, protože přehrabovat se každého půl roku tunami bokovek, které mi nesedí, mě fakt nebaví. A mezi tím sekáč, doplnit šatník úlovky za hubičku, které nepotřebuju, ale za tu cenu, odolejte a nechte je tam. :-)

  Pokračování zápisků příště, ačkoli jsem tu ještě něco poznamenat původně chtěla. Těšte se, protože moje momentální rozpoložení asi bude mít protivnou dohru. :-)

  27.7.2014

  Vstupenka do pražské ZOO dvě stovky, vstupenka do chrámu sv. Barbory šedesát korun. (Dospělácký lístek.) V kultuře je něco dost špatně. Všudypřítomné japonské a ruské turistické výpravy, ale jinak je Kutná Hora fakt nádherné město. :-) Skoro se mi chce říct, že kam se hrabe Praha. :-)

  Přežraná vařenou kukuřicí a netrpělivě očekávající balíček. (Budu mít růžové vlasy a bude to patrně dost sranda. Ne, nezbláznila jsem se. :-) Jo a spálila jsem si dekolt. :-)

  A za týden a kus na Sázavu. Jo, letošní léto mě ba. :-)

  18.7.2014

  Grilovačka, kde jsem nevypila ani kapku alkoholu, odpadla v půl druhé ráno a vzpamatovávala se celou neděli. Stárnu. :-)

  Slíbila jsem si, že alespoň jednou v životě si na hlavu dám svítivě růžovou. Nejlíp ještě tehdy, dokud na to nebudu moc stará. Chtěla jsem to původně zrealizovat někdy v časech, až mě omrzí černá barva a stejně ji budu zesvětlovat. Nicméně to vypadá, že se nebudu muset stát nejdřív peroxidovou blondýnou. Barevné křídy na vlasy se jeví být super vynálezem. Vyhrožuju králíkové, že bude mít růžové uši. :-) (No, nesmějte se, barvy jsou údajně naprosto neškodné i pro zvířata. :-)

  Maminka (trochu pochybovačně hledí směr kuchyňská linka, kde urputně strouhám a vyrábím podivně růžovou hmotu, od které mám navíc kvalitně obarvené ruce). :-) Nakonec byla moje pomazánka z červené řepy výborná. Červená řepa - syrová, kdo by se s tím vařil, tři stroužky česneku, kelímek pomazánkového másla bez příchuti (nicméně příště možná vyzkouším ještě jogurt), sůl a pepř. Jo a jedlá soda, tou si po akci vyčistěte ruce a umyjte přihlehlé okolí, šťáva barví jak ďábel. :-)

  Ai si pořídila: nádhernou novou halenku se zlatými cvočky, vytouženou bílou košili (Takko, slevy v řetězcích jsou univerzální dobro, prosvítá jen minimálně a za sto osmdesát korun tam nemohla zůstat, ač jsem trvala na tom, že transparentní materiál nechci) a dvě halenky ulovila za pakatel v sekáči. (Konečně jsem pochopila, co všichni na těch sekáčích mají a rozhodně se tam ještě vrátím, míním si za těch pár korun, co chtějí za jednotlivé kousky, svůj šatník narvat až do prasknutí.) :-)

  6.7.2014

  Dovolená bude. Těším se. :-)

  Pražská ZOO je super. Být v pražské ZOO a nevidět gorilí celebrity (Richard) je jako jet do Liberce a nevidět bílé tygry. Splněno. :-)
  Mladý muž to u šelem málem napálil do kandelábru a u tučňáků jsem čekala, že se ten sympatický gentleman přijde zeptat, jestli se náhodou neznáme, neb si málem vykroutil krk. Já si zase příště koupím halenku s hlubokým výstřihem... (Neméně) hlubokou depresi ze stavu mé pleti to ale napravilo, takže dík. :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku