♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Červen '14

  archiv blogu

  24.6.2014

  Asi budu sjíždět Sázavu. Na raftu. Co je to raft? Ne, nevím, jak něco takového vypadá. Natož abych v něm někdy seděla. :-) Ale už mám plán, jak to přežít: vzhůru do bezvědomí! :-) Základní podmínky pro mou dovolenou jsou tekoucí teplá voda a žádný stan i když i tak to bude abnormálně zábavná záležitost. :-) V kempu mi budou boty na podpatku a sbírka rtěnek patrně dost na houby. :-)

  Asi tak kilo jahod a třešní. Osypala jsem se. Super. :-)

  16.6.2014

  Žiju, pracuju (a neutrácím - kupodivu) a mám se dobře. :-)

  Naučila jsem se jíst červenou řepu. Stojí za to překonávat traumata ze školní jídelny (aneb jak jsem až do dospělosti z mletého masa jedla výhradně jen sekanou).

  Pokračování příště. Amen.

  4.6.2014

  Dostala jsem vitamínové kapičky, instrukce ohledně dávkování, vyplázla jsem padesát korun a odkráčela. Domů s naprosto nas*aným zvířetem, které mi na nějaké kapky zvysoka kašle (a tři hodiny po návratu sedělo na protest v koutě). Ehm. :-) Pořídím si morče. Pořídím JÍ morče, aby měla koho šikanovat. Muhehehe. :-)

  Jo, zatím se docela dobře bavím.

  2.6.2014

  O víkendu jsem provětrala svoje nové růžové sako. Sklidilo nečekaný úspěch a já obdržela několik pochval, že mi tahle barva fakt sluší. :-) Upřímná chlapská pochvala od J. potěšila. :-) Vypadá to, že si v budoucnu fakt ulítnu na růžové. :-) Což doufám, že pan Božský nějak rozdýchá. :-)

  Na Facebook jsem si pro pobavení nasdílela fotku z maturit. :-) To snad ani nejsem já. :-)

  Víkendový relax tam, kde lišky dávají dobrou noc jako správná měšťačka, co utíká z ruchu? Beru! :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku