♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Duben '14

  archiv blogu

  30.4.2014

  Koupila jsem si boty. Sandále. Nejvtipnější na tom, milí přátelé, je, že jsem si je opravdu pořídila v dětském oddělení, jak jsem vyhrožovala. Neboť mi tamní největší velikost na mou popelkovskou nohu s přehledem padne. :-)
  Trudně jsem totiž po vyzkoušení svých vysněných botiček (a nenalezení žádných jiných použitelných) prohlásila, že se odcházím podívat do dětského, přičemž si koupím první růžový model, co mi bude sedět. Po oškubání flitrů a jiných nepříčetných ozdob jsem jedovatě růžovou neshledávala zas tak zavrženíhodnou s vidinou, že ty boty fakt potřebuju a v dámském se nemám šanci obout. (Vysněné botičky totiž v reálu rozhodně nestály za tolik, za kolik se tvářily na cenovce, vzhledem k bídnému vypracování, dá-li se tak nazvat pár tenkých pásků, co nemají šanci držet, takže se mi v botě viklala noha.)
  Nakonec jsem sehnala zcela rozumnou obuv v tmavě šedé, decentně zdobenou cvočky. Mám štěstí, že už pro malé děti se vyrábí zmenšeniny dospěláckého oblečení a bot a holčičky raně školního věku chtějí být za slečnu. (Nabídka plátěnek na styl Conversek, balerín a dokonce kotníkovek na podpatku v malých velikostech mě překvapila. Výskyt růžových bot s motivem princezny detekován omezeně. Pro baleríny se tam ještě stavím. :-)
  Sice jsem chtěla sandály na klasickém podpatku nebo alespoň klínku, ale i tak jsem spokojená, protože jsou to asi nejlépe padnoucí sandály, co jsem kdy měla. (Shánění bot je pro mě boj už od puberty. :-)

  Sluchátka-špunty jsou dobro. :-)

  29.4.2014

  Když venku prší a vy jste si umínili, že potřebujete ven, najednou oceníte i vlastnictví funkčních kusů oděvu jako je bunda a Steely. :-) (Můj šatník/botník jinak skýtá prudce elegantní kabáty, podpatky a baleríny.)

  Jo, je mi teď dobře.

  28.4.2014

  Sluchátková mafie se chystá ovládnout svět. Nebo tak něco. Stihla se mi rozbít už po prvním dni. :-)

  Usoudila jsem, že v našem podnebném pásu budu s padesátkou opalovákem působit v dubnu jako idiot. :-) Třicítka bude stačit.
  "Nechci se opálit, mně se líbí být bledá." *Nechápavý pohled mé maminky poctivě navštěvující solárium.*
  Taky nechci mít spálená ramena a připečený nos a osypat se sluneční alergií. Vloni jsem se půvabně spálila již na začátku května. Následně jsem několik dní brečela, že to pálí, mazala se Fenistilem a urputně zamalovávala červené fleky na obličeji. :-)

  Bílé kalhoty a vařená kukuřice. Neslučitelná kombinace. Ale jo, stálo mi to za to. Kukuřice chutnala luxusně a v bílých kalhotách jsem nadělala parádu. :-) (Nadšeně se ke mně hlásila bývalá spolužačka. Několik let jsem ji nepotkala a nemluvila s ní. A v podstatě ani předtím, neb jsem ji vždycky pokládala za nesnesitelně rozmazleného spratka. Ehm. :-)

  Mému vnitřnímu světu dodávají (ne)stabilitu muži. To není moc uspokojivé zjištění. Přeberte si to, jak chcete. :-)

  "Jak normálně nepiju, tak tvoji promoci s tebou zapiju." Má milá N. mě prý má vzít za slovo, ale sliby se opravdu musejí plnit, takže... :-)

  23.4.2014

  Jak jsem měla netradiční Velikonoce, strávila víkend se spoustou lidí a bylo mi vlastně moc fajn. :-) A doma se mi sešly troje bonboniéry a dvě tabulky čokolády. Vše vynikající hořká, neboť jsem doma svým mlsným čumáčkem již proslulá. :-)

  Druhá zásadní událost těchto dní: možná fakt nebudu odsouzena k tomu nosit po zbytek života make-up i k popelnici. Mám radost. :-) Díky, jednadvacáté století. :-)

  Trávím večery s (cizí) bakalářskou prací. Je to patrně horší, než vytvářet tu vlastní. :-)

  16.4.2014

  Zase o něco starší, možná moudřejší a tak. :-) Moje narozeniny přinesly i částečně rozporuplné pocity.

  (17. 4.: Publikováno dodatečně, chtěla jsem včera a nejspíš jsem chtěla napsat i něco víc, nicméně... nechám tu alespoň tenhle krátký postřeh.)

  10.4.2014

  Definitivně jsem zblogovatěla a máme tu komentáře, které jsem vždycky fakt hrozně nechtěla. :-) Komentáře nemoderuju, ale demokracie nebude, v případě neslušných příspěvků mažu. Úroveň diskuse ponechám tedy v rukou ctěného čtenářstva. :-) Disqus je super služba, mimořádně uživatelsky přívětivá (čti: naprosto blbuvzdorná). :-)

  Hledat spadlou antikoncepční pilulku je nebetyčná sranda. :-)

  Zima jako v Rusku. (Skoro.) Ten trenchcoat asi přece jen ještě unosím. Taky dobře.

  6.4.2014

  Potřebuju do drogerie. Nakoupit takové ty nezbytné věci jako je zubní pasta nebo šampon. Měla bych se pokusit odolat hromadám laků na nehty a dalším přírůstkům do rtěnkové sbírky, ale nemyslím si, že to klapne. :-) Asi bych v rámci pudu sebezáchovy mé peněženky měla mít vstup do drogerie zakázán. :-)

  Intenzivně si uvědomuju, jak se celý můj život o sto osmdesát stupňů otočil oproti holčičce, která tu začínala psát. Těžko uvěřit. :-)

  Všechno je, jak má? Pravděpodobně jo. :-)

  1.4.2014

  Tak nějak jsem si při poslechu šílené, růžové, ale nesmírně zábavné Katy Perry uvědomila, jakou měla moje milá Angie hlubokou pravdu. :-) Je divné ten vývoj pozorovat v přímém přenosu. Písemná sebereflexe je někdy sviňa. :-)

  Hluboká deprese ze zevnějšku trvá, ale patrně i s hlubokou depresí se člověk naučí žít. No... :-)

  Asi tak... Strčit pod studenou vodu, omýt a v klidu dodělat večeři... :-)

  A dáme si trochu retro. Ba mě to. Vlastně ani nevím, proč. :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku