♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Březen '14

  archiv blogu

  31.3.2014

  On. Pocit, že všechno je v jeho přítomnosti najednou zase tak, jak má být. Přes všechno, co se kolem mě děje, se díky němu můj svět vrací do těch správných kolejí. Intenzivní dojem, že takhle je to v pořádku. Že on mi rozumí. On je moje spřízněná duše. Že beze slov chápe, rozumí, nevyčítá. Děkuju za něj. Nevím komu, ale děkuju. Stále. Děkuju, že to se mnou už tak dlouho vydržel. :-)

  28.3.2014

  Sebevědomí si podzvihuju alespoň elegantním a udržovaným zevnějškem. Koupit make-up nebo zavolat na kožní? To první je řešení účinné, to druhé rozumné. Pochybuju, že tyhle dvě množiny se protnou. Vydrž, prťka, vydrž... Ehm. Trpělivost růže přináší. Nu, v tomto ohledu trpělivost nikdy mou silnou stránkou úplně nebyla.

  Jsem strašně šikovná. A tak jsem ve středu vylila zářivě červený lak na koberec. I jala jsem se katastrofu likvidovat odlakovačem. (V duchu logiky: Když to odlakovává nehty, bude i koberec. :-) Čím totiž chcete něco podobného z koberce dostat? Benzín? Ředidlo?) J. se jal zděšeně prchat z bytu. :-) Výpary z odlakovače jsme s králíkovou nakonec statečně přežily (i když je to pomalu lepší než čichat tolulen :-) a na koberci téměř nezůstaly po katastrofě stopy. Myju nádobí, luxuju, uklízím, umím vyčistit koberec. Vzorná hospodyně a už se můžu vdát. :-) Zbytek večera jsem se klepala pod peřinou, jak urputně jsem se pokoušela větrat, neboť jsem zamořila celý byt. :-)

  Aby to teda nevypadalo, že na blogísek tak zcela kašlu, tak si tu utrousím tenhle brek a zítra si vylepším náladu zmrzlinou (a sklenkou sektu - alkohol některé problémy opravdu řeší). :-)

  22.3.2014

  Jsou věci, které by měla mít v šatníku každá žena. Třeba nesmrtelný béžový trenčkot. (Jo, chtěla jsem si původně pořídit nejdřív černý, ale...) Dneska na klasiku. Béžový trenčkot a rudé nehty. (Pořiďte si rudou rtěnku a rudý lak na nehty, milé slečny.) Nosím světlé barvy. Nosím jakékoli barvy (jiné než černou). Nosím podpatky (ale v balerínách se dá dámička dělat s úspěchem taky). Baví. :-)

  Akce zastavímeseněkdenajídlo... Lesk a bída českých vývařoven v plné polní. Detekovala jsem v tom salátu pouze sůl v množství, že by to knockoutovalo i Rockyho. Neznáme česnek, bylinky nebo alespoň jakékoli jiné prefabrikované koření v pytlíku? (Pozdravují moje včerejší ultra jednoduché, rychlé, leč ultradobré špagety se sýrem a žampiony.)

  Zmrzlinaaaa. :-) Ovocná. Miluju. Podvakrát beznadějně vyprodáno. Potřetí jsem vychytrale šla do zapadlé provozovny nedaleko od mého domova. Rozšíření sortimentu o malinovou potěšilo chuťové buňky, méně potěšilo můj šatník, který se při časté konzumaci hrozí povážlivě smrsknout. (Taky máte ve skříni skřítky, co vám potměšile přešívají oblečení na menší, když se nekoukáte?)

  Sehnala jsem vysněnou rtěnku (alespoň jednu z nich) a zbožňuju ji.

  14.3.2014

  Indie rock (klik), čokoláda a sklenička sektu. Recept na super večer? Jo, mám se dobře.

  13.3.2014

  Trenčkot. Jo. A časem ještě tenhle od Surplus. Karma, nenaděláte nic.

  Sentiment není dobrý rádce. A recyklované vztahy jsou nanic. Zásadní životní moudro.

  Za měsíc mám narozeniny. Čas začít posílat odkazy s odpovědí na otázku : "Co chceš k narozeninám?" (Výrazné rtěnky jsou dobro. Lidi na ulici se za mnou otáčejí. Doktor se na mě v ordinaci culil jak měsíček. Kdo mi ty dva odstíny sežene, dostane pusu. :-)

  Jestli je zima sezónou medoviny, tak léto je sezónou melounů a točené zmrzliny. Těším se. :-)

  Chtěla jsem si na nehtech vyrobit pořádnou divočinu v podobě souvislé vrstvy stříbrných třpytek. A pak jsem to zavrhla, neb nevím, jak se to dostává dolů. (Blbě.) Ředidlo? Bruska? Letlampa? Nějaké nápady? :-)

  9.3.2014

  Říkala jsem tu něco o té nákupní karmě? No, tak si v nejbližší době nutně koupím ty letní sandálky v CCC (Lasocki kolekce, tak snad se nerozpadnou za první měsíc nošení - nutně potřebuju červené) a bílý šátek v Takku. Prozatím jsem si koupila halenku. Bundu ze Spiral direct počínám přehodnocovat, protože jsem usoudila, že podpatky se víc hodí k trenchcoatu než ke kabátku vojenského střihu. Trenchcoat též nadmíru univerzální a nadčasový kus. No a pak ještě jedny šedé džíny (mor a kobylky na módu bokovek) a jsem zase na chvíli oblečená. :-)

  Definitivně jsem uklidila zimní kabát a kozačky. A vytáhla sluneční brýle. Tohle mě ba. Šátky nosím pořád. :-) Tímto definitivně vyhlašuju jaro. Letos fakt nečekaně brzy. Taky jste nestihli mít zimní depku? :-)

  Materialismu učiněno za dost. :-)

  7.3.2014

  Pokaždé, když si tu vyleju srdce na téma, jak příšerně vypadám a jak se moje sebedůvěra nachází v červených číslech, někdo nahoře přepne knoflík a cca do tří dnů se situace zázračne otočí. Nechápu to. A nebaví mě to. V mých třiadvaceti je to fakt opruz... Ženy jsou bytostmi složitými a věty o hormonech vážně nejsou plané výmluvy. Pánové, slibte si, že napříště se nebudete divit, že nás reklama se štěnětem dojme k slzám a že nám z očí metají blesky, přestože na vaše: "Co ti je?" odpovídáme: "Nic!!" :-)

  Vlastně nevím, jestli jsou řádky nahoře zase takové postýsknutí nebo signál, že už se blýská na lepší časy. Dejme tomu, že se budu optimisticky tvářit, že to druhé a budu doufat, že to alespoň takhle vydrží.

  5.3.2014

  Sebevědomí na nulových hodnotách si snaživě pumpuju kosmetickými mimikry. Uvést pleť do alespoň trochu přijatelného stavu alespoň navenek a nahodit rudou rtěnku. Trochu to funguje.

  Občas mám lehce bizarní sny. Potom se s úlevou probouzím a zjišťuju, že svět je naprosto nečekaně tak, jak má být. Díky za to. Cítím se konečně opravdu doma.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku