♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Únor '14

  archiv blogu

  28.2.2014

  Když se nedaří... tak se... prostě nedaří. No.

  Koupila jsem si rtěnku. Naprostým omylem jinou, než co jsem chtěla. Když mě s ní nalíčenou dnes spatřila mezi dveřmi matička, prohlásila, že mi sluší. Což mě potěšilo. Tu správnou si ještě koupím. Rtěnky Rimmel by Kate Moss = definitivně láska. :-) Barví jak ďábel a drží jak helvétská víra. Chci víc odstínů. Definitivně hodlám po ulici chodit s narudo nabarvenými rty a je mi úplně fuk, co si o tom kdo myslí. :-)

  Mám novou sedačku. Fialovou. Plyšovou. Taky mám stříbrnochlupatého králíka. A půl metru dlouhé vlasy. Co to znamená? Že jsme začali mít fakt velkou spotřebu odchlupovacích válečků... Očekávám, že lux mi brzo přiroste k ruce.

  Definitivně nemám ráda korektor od Rimmelu a už si ho znova nekoupím. Protože jsem si díky té nemožné tubičce pokydala oblíbený svetr.

  22.2.2014

  Stav "znova šestnáct" se stihl uklidnit, zopakovat a zase uklidnit. Ale už si alespoň nepřipadám jako hormonálně rozkolísaná troska. Tím pádem by se to dalo s úspěchem považovat za jistý progres. Když je vám šestnáct, je to nanic. Když je vám skoro čtvrt století... Podobné stavy by měly být úderem dvacátých narozenin nemilosrdně postaveny mimo zákon.

  Potřebuju novou klávesnici k noťasu. Protože nejsem žádné máslo, rozhodla jsem se z hlubin internetu vytáhnout tutoriály, pečlivě si je nastudovat a rozkuchat notes vlastnoručně. :-) (Ve skutečnosti jsem příliš velký škrt na to, abych platila někomu za deset minut práce. A taky na to, abych za ten, beztak čínský, kus plastu vytáhla u Lenova sedmnáct stovek....)

  Po víc jak týdnu se opět dočkám civilizovaného žití, jako že si budu mít na co sednout a kam si položit věci. :-) Nevěřila bych, že vybavení domácnosti mi začne dělat fakt velkou radost. :-)

  Chtěla jsem si koupit kecky/plátěnky/Conversky (říkejte tomu, jak uznáte za vhodné, osobně na značce a TĚCH kultovních Converskách nelpím). A pak mi došlo, že je fakt nemám k čemu nosit. :-) Poznámka: tak .

  15.2.2014

  Vypatlala jsem na sebe s úspěchem už půl tuby Infadolanu, ale účinek se projevil. Moje pleť se úspěšně vzpamatovává z následků druhé puberty. Hormonální bouřka se už snad ustálila. :-)
  (Podobné stavy jsou fakt drahá sranda, nejdřív kupujete zběsile různé mastičky v naději, že to pomůže. Nepomůže mimochodem. Slibem nezarmoutíš, no. A pak si musíte udělat nutně radost novou dekorativkou. Protože tu rtěnku konečně jako můžete začít taky nosit. Což se musí využít, protože kdoví jak dlouho zase. *alibismus* Stosedmičková rtěnka z řady by Kate Moss od Rimmelu bude moje. Už čtvrtá skoro stejná červená rtěnka? No a? Skoro. Jako každá správná ženská rozlišuju malinovou a rajčatovou. :-) Interní poznámka: korektor od Astoru rozhodně ano. Pro nás křídově bílé. Ne, mami, nic mi není. Jenom občas nejsem namalovaná. :-) Interní poznámka číslo dvě: potřebuju pudr. Ajo. Au. Tohle bude moji peněženku bolet. :-)

  Sice teda Valentýna oficiálně jakože ignoruju, ale... víte co. :-)

  Můj tajný sen je domácnost vyvedená v kombinaci sklo, kov, černá, bílá a vysoký lesk. Dokud budu současně s tímto prahnout po vlastnictví čehokoli většího než je závojnatka, je to striktně vyloučeno. :-) Aneb akce "zútulňujeme si doupě". :-) Jo a símvás. Toto patří na chalupu (romantická roubenka v podhůří Krkonoš). Ne do paneláku v Benešově. Když to obestavíte tunou keramických pičičand, nebude z toho Prováns, ale hnusný kýč, fakt. Aailyynka estét, cha cha. :-)

  Cítím se zneuctěna. Láďa Hruška je sice takový derivát Jirky Babici (značka: když nemáte hořčici, dejte tam pro barvu vanilkový puding...), ale ten recept je fakt poživatelný no.

  Jo a vlasy jsem si obarvila. Barvit si vlasy do pasu černou je neskutečná sranda. :-) Bez pomoci druhé osoby se obvykle neobejdete. :-) Zjištění dne: barvy na vlasy už nepřipomínají svým odérem prostředky na hubení škůdců. :-) Jo, kosmetický průmysl nám za těch deset let pokročil. (Toto není nadsázka. :-) Ne, díky za optání, ke své přirozené barvě se nevrátím. Nesluší mi. :-) Mým vzorem je Katy Perry. Té babě sluší všechno, neonově růžové rty, gothic líčení i modrá hlava. Jo a věděli jste, že tahle tmavovlasá femme fatale je přírodní blondýnka? :-) S Božským máme stejný vkus na ženy. Asi to hodně věcí vysvětluje. :-)

  Čeština se slovenským akcentem je sexy. Nostalgie. No jo, sice z Pepy doslova odkapává cukr. :-)

  napořád neskutečně okouzlená atmosféra smíšená s šíleným tehdejším strachem o něj. Úsměv.

  8.2.2014

  Po několika dnech, kdy mi již jen fakt, že něco jako zrcadlo existuje a já tento předmět vlastním, způsoboval propad do stavů hluboké malomyslnosti, jsem si konečně nalakovala nehty a češu se častěji než jednou denně. Ráno. Což již přibližně v poledne přestává mít žádoucí efekt a já mám na hlavě zdredovatělé cosi. Proto nosím drdol nebo klobouk. Klobouk je univerzální dobro. Klobouk zamaskuje všechno. I odrosty. Nejsem dosud plně přesvědčena, že v rámci svojí cesty za krásou hodlám podstupovat tradiční smrdutý rituál s barvou na vlasy.

  Luštěniny jsou bezva věc pro zaryté dietáře. Večeřela jsem dnes již pouze banán. :-) A kafe. Bez kafe vraždím pouhým pohledem. By the way vitalia.cz. Baví. Až na propagaci přírodní kosmetiky a bylinek. Jo, jsem docela ráda, že žiju ve věku očkování, antibiotik a hormonální antikoncepce. :-)

  Po Facebooku trousím genderově nekorektní šovinistické glosy. :-)

  Pomalu přestávám vypadat jako šestnáctiletá puberťačka a moje vizáž začíná být zase o krok blíž třiadvacetileté slečně. Jo, hrozně se těším na období, kdy budu ještě řešit akné a už vrásky. :-)

  Poznámka: nesledovat před spaním. Jinak vřele doporučuju. Působivé. (Jsem zapomněla, že jsem tu ve svém hormonálně nestabilním období chtěla napsat minulý týden taky něco inteligentního.)

  3.2.2014

  Zakázala jsem si zrcadlo. Večeři jsem zakončila zelným salátem s tunou chilli a vylepšeným octem. S trudným prohlášením, že horší už to nebude. Jestli se po přemíře kyselého, pálivého a smaženého osypu, pravděpodobně mi to může být dost jedno. (Včera jsem měla langoše.)

  Bude líp. Jen nevím, jestli se ptám nebo si to oznamuju. :-)

  2.2.2014

  Kterak Ai nepíše. Kterak by se Ai nejradši jen zakutala do svého doupěte a nevylézala. Mám hlubokou depresi ze svého zevnějšku. Moje pleť má druhou pubertu. Nevysazujte antikoncepci, která vám vyhovuje. Nikdy. I když ji znova nasadíte, ocitnete se okamžitě ve starém známém kolotoči hormonální nerovnováhy. Obstarání Sudocremu začínám pokládat za více než akutní.

  Jo a taky se mi v pěti projitých obchodech líbila jedna jediná věc. Kabátek ze slev, který mi byl ale malý. (Nezapla jsem přes prsa.) Pech. (Nejsem si jistá, nakolik se mi líbila ta modrá košile a nakolik ten bílý šátek, abych si nepočkala, než ho alespoň potkám ve slevě. Pak si ho jistě koupím. :-) Když už na mně svět páše takové velké křivdy, že.)

  Možná si zase budu potřebovat vylít srdéčko a když ne, napíšu sem zase něco v lepších časech.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku