♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Červenec '13

  archiv blogu

  30.7.2013

  Rozhodla jsem se zcela výjimečně naprosto ignorovat fakt, že nemám měsíc před státnicemi nejmenší tušení, z čeho se budu učit teorii literatury. Občas zabere nechat problémy vyhnít. Řešení situace se jmenuje Klára. :-)

  Ne zcela dobrovolně mám nové antikoncepční pilulky. Očekávám, že se proměním buď v nepříčetnou fúrii nebo hormonálně rozkolísanou psychicky labilní trosku. :-)

  Výhody civilizace: supermarket, kde koupíte brokolicovou pomazánku, řecký jogurt a podobné rozmazlenosti a při bouřce vám nevypnou internet. :-)

  Odpověď na otázku, co se mnou udělají ta kila špendlíků? Osypeš se. Vole. :-)

  29.7.2013

  Zase mi buší srdce z každé zprávy. Ach jo. Že tomu nerozumíte? To nevadí. Stojím při tobě.

  Za letošní léto už jsem stihla sež... sníst kila melounu. Mňam. :-) (Ví někdo, co blahodárného a zaručeně pozitivního obsahuje? Nejspíš budu abnormálně zdravá. :-)

  28.7.2013

  Letošní léto vyhlašuju orgiemi ovocnými. Definitivně. Znáte špendlíky? To jako to ovoce. Doma toho máme asi tak pět kilo. (To je tak, když máte prarodiče na venkově.) Přemýšlím, co se mnou může udělat, když to všechno sním. :-)

  Spálila jsem si ramena. :-)

  26.7.2013

  Pro zájemce o rss feed: vložte si do svých čteček adresu tvaru aailyyn.wz.cz/rss a nevšímejte si té obskurnosti, na kterou se to přesměrovává. Jinak vám to patrně nebude fungovat. :-)

  Vyhlašuju letošní léto melounovými orgiemi. :-) (Doma to nikdo jiný nejí. Ani králíková. :-) Věděli jste, že meloun je zelenina?

  Konečně jsem objevila hříšně dobrou zmrzlinu. Ovocnou. Údajně ryze z ovoce bez bonusu v podobě jakékoli chemie. :-) Banánová složka vypadala, že skutečně banány viděla i jinak, než na obrázku. Jahodová byla velmi jedlá na to, že za normálních okolností cokoli jahodového nejím (jogurty, nanuky), anžto je to většinou krásně červený, přeslazený chemický fujtajbl. Vanilka s čokoládou z rostlinného tuku se tímto můžou jít bodnout. :-)

  23.7.2013

  Koupím si modročernou barvu na vlasy. Když se to nepovede, koupím si nový klobouk. Problem solved. :-)) Doufám, že se ty odlesky za pár umytí dají na ústup. (Až vám, milé děti, někdo bude tvrdit, že když si budete neustále něco patlat na hlavu, zaručeně z toho oplešatíte, tak mu nevěřte. Svoji přirozenou barvu jsem už cca deset let neviděla.) Jo a dětské šampony jsou univerzální dobro. :-)

  Oběd: těstoviny s brokolicí. Večeře: těstoviny s brokolicí (no co, byla toho fakt hromada). :-) Mezitím: obilné polštářky. A kafe. (Dekadentní - každý správný dekadent má nějakou neřest, ne?) :-)

  Nové oblíbené jídlo: grilovaná cuketa. (Konec gurmánského okénka. Asi bych měla méně sledovat Peklo na talíři. :-)

  22.7.2013

  Ty kalhoty mají konfeční velikost S. Což tak nějak přičítám tomu, že v Bangladéši mají poněkud zkreslené představy o rozměrech průměrné Evropanky. (To jakože fakt, s tou Bangladéší. Nekupujte si oblečení v F&F, když si nechcete připadat jako zhýčkaná zápaďácká slečinka, kvůli jejíž parádě bangladéšské dítě otročilo šestnáct hodin v továrně za misku rýže. Nebo tak nějak si to představuju.)

  Vejít se do konfekční velikosti M je super pocit. Stále a neodvolatelně. :-)

  Králík nežere meloun. Empiricky ověřeno. Tudíž jsem musela meloun sež... sníst já. Konzumuju jablka, banány, nektarinky i meloun. Taky tuny zeleniny. Cítím se jako králík.

  21.7.2013

  Proč se bát zítřků? Třeba nepřijdou.

  19.7.2013

  Pokud máte pocit, že to tu vypadá každým dnem úplně jinak, tak máte celkem správný pocit. :-) Web stále ladím a kreativně si hraju zcela přehlcená výrazy jako "sociálně pojatá historická demografie za využití kvantitativních metod". (Nekecám, to v těch skriptech fakticky je. Víte, co je nejhorší? Mladý, ambiciózní a inteligentní kantor, co si myslí, že všichni jeho studenti jsou podobně hyperaktivní a našlapaní vědomostmi jako on...)

  Jo a taky máme novou chybovou hlášku, všimli jste si? Hele!

  17.7.2013

  Teď si tu pojedeme na bíle monochromatické vlně s nádechem fialové. Jste rádi? Pokud někomu z vás nefungují ty blbůstky ponovu implantované do CSS3, tak zaprvé budiž prokleti za to, že používáte Internet Explorer a za druhé mi o tom napište, pokusím se to nějak opravit. Ve všech prohlížečích, respektive jejich aktuálních verzích by měl web fungovat korektně. Nejlepší nápady jsou zkrátka ty, které vznikají spontánně. Tohle mě až do odvolání ba. :-)

  Vznikají u mě ty nejkreativnější věci za krizových období? Možná.

  15.7.2013

  Čas propadnout panice ze státnic. Mraky četby, kterou nemám šanci ani otevřít, natož dočíst. Mno. Uč se, dítě. :-)

  Postrádám Božského. Fňuk.

  14.7.2013

  Mám za sebou anabázi s krycím názvem zánět močáku a už druhá antibiotika za poslední dva měsíce. Nepotěší.

  Web konečně opět vypadá podle mých představ. Co z toho plyne? Zase mě baví psát. A stejně jsem fakt hrozně šikovná. :-)

  Žiju zdravě. Obědvám zeleninový salát. Mlsám cereální polštářky, co vypadají jak granule pro kočky (true story). Chutnají výborně. (True story. Chuťově to s granulemi pro kočky nemůžu porovnat, tuto položku nemám svými chuťovými pohárky empiricky ověřenu. :-)

  Svetr jsem si koupila. Taky kalhoty. (Za domácí úkol do budoucna: sehnat ještě šedé džíny.) Čeká mě mise boty. Potřebuju sandálky a chci kozačky a možná i plátěnky. Do oka mi padly překrásné semišové kotníkovky. Na podpatku. Vůbec je nepotřebuju. Ale hrozně chci. Taky true story. :-))

  Smutno? Jo.

  1.7.2013

  Začala jsem se učit na státnice. Jsem na sebe hrdá, že jsem se k tomu dokopala včas. (Přestože očekávám bezesné noci a stavy zoufalství nad tím, jak to určitě nemám šanci stihnout.) Začala jsem českou literaturou, aby to tak nebolelo.

  Btw.: čas koupit si něco na sebe? Potřebuju ještě jedny letní kalhoty, boty a svetr. (Optimální objeven v F&F.) Poznámka: nakoupit rovnou o číslo menší a počkat, až stres zapracuje? (A pak už budu nakupovat rovnou v dětském oddělení.)

  Pořídila jsem si zánět močáku a opakovaná antibiotika. Nesmím na sluníčko a nesmím alkohol. (Tu sklenku sektu svéřepě odmítám počítat, neb téměř nepiju alkohol a fakt po dlouhé době chutnala. Mám ráda sladká vína.)

  Mám PMS. Nevím, co očekávat od kombinace Paralenu a antibiotik.

  Potřeba sdílet klesá. Potřeba ořezat tenhle web na nezbytné minimum roste. :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku