♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Květen '13

  archiv blogu

  20.5.2013

  Zkouškové. Muhehe. Spousty kafe kombinuju s mega zdravými večeřemi v podobě kuskusu se zeleninou.

  Potřebuju si vytisknout materiály na zkoušku, abych se z nich mohla učit. Králík naprosto odmítá vyklidit pozice a vrátit se do klece. Co to znamená? Má hladina adrenalinu vyšponovaná na maximum, protože kabely. To zvíře je pekelně mrštné.

  Tohle mě nejspíš dožene k brzkému bankrotu. :-)

  17.5.2013

  Semestr a celé bakalářské studium jsme završili stylově. U Josefa. I s naší milou vyučující. True story. :-) A pak jsme s mojí báječnou M. stály před budovou fildy, dívaly se na ten ošklivý panelák (aka výkvět architektury v podobě typické socialistické králíkárny) a padla na nás nostalgie. A nechtělo se nám domů. A slíbily jsme si, že se musíme ještě vidět. Tři báječné roky. Díky za to. Bude mi smutno.

  Opět se pokouším ladit RSS. Možná to začne konečně fungovat.

  16.5.2013

  Co jsem to říkala o tom, že na muže fungují určité atributy na první signální? Tak to je pravda. K rudým rtům tímto připojuju ještě hluboké výstřihy. To tričko, co mi dělá poprsí silikonové sexbomby. :-) Když jsem čekala na seminář, opodál sedící chlapec se zničehonic vymrštil a gentlemansky se mi jal pomáhat s notebookem (potřebovala jsem ho zapojit a zásuvka nebyla úplně nejpřístupnější). :-)

  Úlitba zdravému životnímu stylu (to jako abych vypadala pořád dobře v tom saku, že ano :-): salát z kuskusu. Chutnal, hodlám zařadit do svých letních večeří. :-) (Aka objevila jsem další budoucí oblíbenou kombinaci s brokolicí/kukuřicí, které miluju.)

  A propos, sako. Koupila jsem si další. Červené. Chtěla jsem si koupit bílé, ale to bych nesměla vlastnit dekolt viz odstavec jedna. :-)) To mám jako důvod si koupit další: sehnat jedno sako v neutrální barvě, ideálně bílá. :-) I když se zatím utěšuju skutečností, že když po tom budu toužit, můžu nosit šedé sako od kostýmu. :-)

  Když potřebujete někoho najít, vezměte na to Facebook. Každý tam každého zná, přátelí se s ním, chodí s ním, spí s ním (nebo to v minulosti dělal či o to alespoň usiloval). :-) Big brother is watching you! :-)

  Platonicky jsem se zamilovala. Tohle chceš nosit? No jawohl! :-)

  Stal se ze mě čistokrevný pohodlný měšťák, dámička a intelektuální snob. :-) Muhehehe. :-)

  3.5.2013

  Některé věci se prostě vyplatí nechat koňovi. Má větší hlavu. No nic. :-)

  Žena vydrží hodně. Patrně v sobě máme skrytý masochismus. Jinak bychom do školy/práce nemohly chodit usměvavé, upravené, nalíčené a na podpatcích, přestože jsme unavené a máme za sebou pár hodin spánku.

  Po nošení balerín mě bolí nohy z podpatků. Jakmile si na podpatky zvyknu a obuju ploché boty, bolí mě nohy pro změnu z nich. Nechápu. :-)

  Během PMS se nevyplatí mě jakkoli provokovat. Eh.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku