♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Duben '13

  archiv blogu

  24.4.2013

  Po asi stu letech jsem si tu konečně doplnila svůj čtenářský deník. (Protože se mi i tak budou ty postřehy nejspíš zpětně docela hodit.) A asi by to chtělo, vzhledem k množství položek, už vážně nějaký sofistikovanější systém zápisků.

  Začínám se těšit na víkend. Rýsují se mi vlastně docela prima vypadající plány. Zřejmě už se potřebuju jako sůl nějak socializovat a stálé sezení nad bakalářkou mi vážně nedělá dobře.

  Pan Božský. Hihi. :-)

  22.4.2013

  Tak už se tu projevuju šest let. Strašné! :-) Zřejmě se nedá ani očekávat, že někdy dostanu rozum a takové pošetilosti, jako je tenhle web, se někdy zbavím.

  Dnešní den je podivně, ospale, melancholicko, jarně nejarní... :-) A co se k takovému dni nejvíc hodí? Melodramatická Lana Del Rey. :-) Summertime sadness.

  Nemám ráda (své) hormony.

  15.4.2013

  Má nový seriálový objev: Dva a půl chlapa. Ano, milé televize, vysílejte seriály vpodvečer, pro nás zaneprázdněné je to naprosto ideální čas, kdy se hroutíme po náročném dni s hrnkem kafe do křesla a coby kulisu k tomu vnímáme televizi. Dabing nevadí, Charlie Sheen v roli floutka a sukničkáře hraje sebe sama a je neodolatelně přidrzlý. :-)

  Obdržela jsem k narozeninám čokoládu, laky na nehty, oblečení, květiny a finanční hotovost. :-) Letošní narozeniny tímto oficiálně vyhlašuju za mimořádně úspěšné. Moji příbuzní už se mě naučili znát? :-)

  Protože jsem hrozně hrdá na to, že si umíme vysvětlit všechna nedorozumění. A že nás to ještě víc stmelí.

  10.4.2013

  Zvládla jsem včera tři kafe a energeťák. Vstávání v šest bolelo. Chvíli jsem si přišla jak naspeedovaná veverka, ale začít brutálně spát se mi díky tomu chtělo až v jedenáct večer. :-) Vymýšlet v podobných stavech bakalářku je nehorázně vtipné. :-) Zfetuju se kofeinem než nastoupím před státnicovou komisi. Muhehe.

  Potřebuju si koupit sako. To jakože na to jaro, neasi. :-) Nejvýraznějším dilema tak bude, jestli unosím to zelené a mám si ho koupit, dokud ho v obchodě mají. Mám zelené boty. Ale nemám zeleného nic jiného. :-)

  Doufám, že všichni už viděli web priznej.cz. :-) Bavím se. (I naše uni už tam je. :-)

  8.4.2013

  Rudé rty zabírají. Po prvních deseti minutách ve škole se na mě zářivě usmíval právě příchozí vyučující. :-) Poznámka: koupit si další rtěnky.

  K večeři jsem měla brokolicovou pomazánku. S tmavým pečivem. A ředkvičky. Spravedlivě napůl s králíkem, který dostal zelené ředkvičkové listy. Zítra k obědu budu mít těstoviny s brokolicí. Jablka už došla. (Sež... snědly jsme je s králíkem svorně napůl. Tvrdé Y, anžto králík je taky holka. :-) Cítím se... asketicky. Daň za džíny konfekční velikosti M? :-)

  Kdybych teď mohla něco vzkázat svému sedmnáctiletému já, řekla bych mu jenom jedno: "Neboj, to dáš."

  Moje maminka je prostě úžasné stvoření.
  "Nechceš dort? S ovocem?"
  Nechci!!
  (Nejím sladké. Téměř. A už vůbec nemám ráda ovocné dorty a léta jsem dostávala čokoládový /!/ pařížský dort. Z čehož plyne, že miluju, jím a vítám kvalitní čokoládu. A nevím, zda mě tento dialog náhodou neměl rozplakat. Nebo tak něco.)

  Do postele s půlnocí? To nevadí, ráno si dám kafe. :-)

  3.4.2013

  Mám podzimní depresi. Neříkejte, že to není možné. V tuhle dobu možná ne, za tohohle počasí zaručeně ano. Chci jaro. Věřím, že už to nemůže trvat tak dlouho a svéřepě odmítám odložit jarní boty na podpatku.

  Nestíhám. Nic, co by nespravilo víc kofeinu. Ehm.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku