♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Březen '13

  archiv blogu

  25.3.2013

  Systém braní hormonální antikoncepce nezvládají nejen zcela vymyté blbky, ale i vcelku příčetní, leč vystresovaní jedinci (=já). :-)

  Na internetu se vždycky najde dost bláznů, neumětelů a egomaniaků, co mají nižší IQ, větší nadváhu, horší akné než vy. Díky, internete, zvedáš mi sebevědomí! :-)

  Nastal čas vytáhnout tu rudou rtěnku i na denní nošení. Uhni, praktičnosti. Tipnete si, kolik zástupců opačného pohlaví na mě bude zírat? :-)

  Ještě pořád mě baví fascinovaně čučet na klip Pumped up kicks. (Protože je mi úplně jedno, co je to za písničku, dokud je tam Mark Foster, že jo. :-)

  Téměř nepiju alkohol a baví mě holčičí pití jako je Frisco nebo ovocná piva. Včera padlo za vlast k psaní bakalářky grepové. :-) Mimochodem má bakalářka je zvláštní útvar žijící si zcela vlastním životem.

  22.3.2013

  Vysokoškoláci:

  "Musela jsem si jít po přednášce dolů koupit kafe," líčím. Následuje všeobecné veselí a dotaz, zda mě tak vyřídila přednáška s naším milým panem doktorem, jemuž láskyplně přezdíváme uspávač hadů.

  O volitelné přednášce
  "Chodíme tam samé holky. Pociťuju vážný nedostatek testosteronu. Teda pokud nepočítám doktora Ř."
  "Toho počítej alespoň za dva, je to pěkný chlap," míní se smíchem M. :-)

  "Docent N. mě ujišťoval, že na dopsání bakalářky mám fakt dost času, asi mu mě bylo líto." (Taktéž já. :-)

  Lepší pleť=lepší nálada. :-) Tato přímá úměra neodvolatelně platí a opravdu s tím nic nenaděláte. Díky za pozornost. :-) Nejlepší vynálezy lidstva jsou hormonální antikoncepce a taky nějaké ty mastičky. (Aneb věříme ve svatou moc chemie. :-)

  17.3.2013

  Z minulého úterka:
  "Je teprve poledne a já už mám v sobě druhé kafe." Zato nic k jídlu. Automaty na kávu na univerzitních chodbách jsou prostě mor.

  "Pořád vůbec nechápu, co se nám na té přednášce pokouší říct." Taktéž minulotýdenní poznatek.

  Bez Božského na mě padá chandra. (Abych tak byla správně melodramatická.)

  Zobu vitamín B. (A tiše doufám, že to bude mít pozitivní účinky tam kde mít má, tzn. na pleť a nehty. Jestli mi po tom začnou růst ještě rychleji vlasy, tak to... nepotěší.)

  Na nevstávání a školu dvakrát do týdne se zvyká fakt rychle.

  10.3.2013

  Na muže funguje už stovky let stále totéž: rudé rty, dlouhé vlasy a podpatky. Je to sice frontální útok na první signální, ale zabírá to až nečekaně dobře. :-) Na plese se mě pokoušel sbalit týpek tak okatě, že víc už to nešlo. :-) (Ani mu nevadilo, že připomínám díky dusnému vzduchu v sále kvalitně uzrálé rajče a jsem cítit cigaretovým kouřem. Který nemůžu z vlasů dostat ještě podnes.) Pobavilo, potěšilo, zvedlo sebevědomí. Asi budu muset někam chodit častěji (pro změnu týpek minulý týden v kině, co nemohl odtrhnout zraky). :-)

  Ad ples:
  Prý jsem zhubla a hrozně mi to sluší (ex-třídní za vydatného přikyvování jedné další ex-učitelky :-), taky jsem prý děsně chytrá a mám krásné dlouhé vlasy (ex-češtinářka) a šikovná, že studuju filosofickou fakultu (dívenky-maturantky, co si mě pamatovaly, když jsem maturovala já a ony na školu nastupovaly). Taky potěšilo.

  I'm sexy and I know it. Berte mě s nadsázkou.

  Příští hodiny ve znamení stresu. Nepotěší.

  5.3.2013

  Mám za sebou nejobjevnější poznatek tohohle semestru (a možná i celého bakalářského studia): Božena Němcová je geniální spisovatelka. Babička právem stojí na piedestalu české literatury. Asi bych to od sebe nečekala, ale je to tak. Kdo chce vědět víc, nechť se prokouše korespondencí. :-)

  Na další myšlenky se potřebuju vyspat.

  3.3.2013

  Kdy je žena skutečně dospělá?

  První pusa?
  První menstruace?
  První (vážný) vztah?
  První sex?
  S vlastnictvím občanky?
  Maturitního vysvědčení?
  (Prvního) titulu?
  (Prvního) bytu?

  Milé děti, teprve tehdy, když si koupí boty na hříšně vysokém podpatku (dělají nádherné nohy a ubírají minimálně tři kila, no) a rudou rtěnku (se kterou bych nejradši chodila i spát, fotodokumentace časem bude, zájemcům zašlu soukromou cestou, kdyžtak i s autogramem :-). Vůbec nechápu, proč jsem déle jak dvacet let odmítala podpatky i rtěnky. :-)

  Zjistila jsem, že některé mé bývalé spolužačky dnes vypadají jako esence Mimibazaru (veřejné fotky mimísků a rádobyvtipných dortů, plus mraky pravopisných chyb) a Módního pekla (asymetrické oživení na hlavě skládající se z neidentifikovatelně nepřirozených barev) dohromady. Cítím škodolibé zadostiučinění. (Je mi celkem jedno, co si o tom myslíte. Až na Božského teda... Já ti to vysvětlím.)

  Nutně potřebuju víc dílů seriálu Garfield a přátelé (s dabingem).

  Uvědomila jsem si (zas a opět), že v mém světě je mi teď překvapivě dobře.

  A dáme si trochu retra: Fool's Garden - Lemon tree

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku