♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Únor '13

  archiv blogu

  25.2.2013

  Účet trpí, ale mám oblečení na ples. A líbí se mi. A není černé. Což je divné, protože už několik let jinou barvu prakticky nenosím. :-) To máte, milé děti, fuk. :-) A líbí se mi natolik, že ho určitě ještě unosím i tak. Mám i boty. Lodičky. Fascinuje mě, že jsem je sehnala. Vypadají jak ty Popelčiny. :-) S nohou velikosti třicet pět shánění bot opravdu zábavné. :-) (Když potřebujete opravdu společenskou obuv, tak se fakt nedá jít do dětského oddělení pro baleríny.)

  Koupila jsem si rudý lesk na rty. Zkusmý nátěr doma u zrcadla mi potvrdil, že jsem se s barvou trefila (tester nebyl). Hodlám to tudíž skutečně nosit. No co. Říká se tomu vývoj nebo pokrok nebo tak něco. :-)

  Aby bylo povrchnosti učiněno za dost, tak ještě dodávám, že si potřebuju nechat opravit milované hodinky (pásek). No a teď už bychom se mohli vrátit k veskrze intelektuální tématice, ne? (Kecám. :-)

  "Jsi jako laňka..."
  "Březí," dí cynik ve mně. :-)
  Víte, proč se říká "holka jako lusk"? No přece proto, že tak zelená a křivá. :-)

  20.2.2013

  Na podpatcích jsem se nezabila. Není-li to úzký jehlový podpatek, je to překvapivě slušně stabilní. Potěšilo. Podpatky nutí člověka se nehrbit a být ladný a elegantní. Bolí mě svaly na nohou i zádech, o kterých jsem dosud netušila, že je mám. To už potěší míň.

  Je ještě dost času na to začít chytat psychózu ze státnic?

  Zbožné přání dne: už aby byl pátek.

  14.2.2013

  Kalhoty jsem si koupila. Původně jsem chtěla jiné, ale byly mi velké. Tak nějak masochisticky mě to i potěšilo...

  Zjistila jsem, že škola, tak, jak měla být, nebude. Ušetřila jsem tedy volné pondělí. Potěší. :-) Nemám ráda pondělky. A priori trpím zvláštním nesnášenlivým předsudkem už k samotnému faktu, že vůbec pondělí nastalo, takže takhle to bude alespoň o trochu snesitelnější. :-)

  Králík se mi za návštěvu veterináře pomstil celovečerní naprostou ignorací mojí osoby. Králík neignorující vaši existenci kolem vás ráno po vypuštění z klece nadšeně poskakuje a olizuje vás. (Předpokládám, že vrtět ocasem a slintat nebude jen proto, že to neumí... :-) Je to vlastně králík nebo pes? :-)

  Zdravovýživoví poradci by měli radost. Miluju brokolici. :-)

  11.2.2013

  Vejdu se do džín konfekční velikosti M. Co to znamená? Že si musím koupit ještě jedny, dokud je to pořád pravda. :-)

  Pořád platí, že za nejlepší vynálezy lidstva považuju kafe a hormonální antikoncepci.

  Za nejúžasnější zvíře pro změnu pořád považuju toho ušatého ďábla, co právě spokojeně spinká v kleci a co mi nikdo nevěří, že to fakt není roztomilá plyšová hračka. :-)

  Po půl hodině jsem ze stagu vykopala všechno, co jsem potřebovala. Sice s nervy, ale mission completed. Uf. To je odškodné za minulý semestr.

  6.2.2013

  Zatím jsem nenarazila na dno materiálů, které potřebuju ke své bakalářce. Tudíž je to dobré. Ale až to přijde, očekávám, že budu mít cukání donést na studijní formulář oznamující ukončení studia a jít se přihlásit o pracovní pozici k technickým službám. :-) *lehký předstátnicový cynismus*

  V podstatě neexistují situace, ze kterých by nenabídl východisko šálek kávy. Znáte situace ústící do rozhodnutí: "Nejdřív si dám kafe a pak..."?

  Oříšková čokoláda. Pokušení. Au. :-) Nežer! :-)

  Jakže jsem to psala? Že PMS je přijatelné zdůvodnění pro naprosto všechno? Super. :-)

  4.2.2013

  Mám zase čas se zabývat nesmrtelností chrousta. Má to tu nevýhodu, že teď si stíhám dost intenzivně uvědomovat okamžiky, kdy postrádám Božského. Ach jo. Může být život alespoň chvíli jednoduchý? :-)

  Level úplný debil, co se bakalářky týče, dostoupil vrcholu se statusem spolužáka, který už ji zvládl napsat. Uhm. No co, na podzim je na státnice taky čas. :-)

  Nalézám podivné egoistické uspokojení v péči o vlastní zevnějšek...

  3.2.2013

  Pořídila jsem si boží infantilní tepláky s puntíky. Tvrdila jsem snad někdy, že tady se dočtete něco hodnotného? :-)

  Píšu bakalářku. Střídavě si při tom připadám hrozně inteligentně a zaneprázdněně a střídavě jako úplný debil... Doufám, že taková cirkulace pocitů je normální. :-)

  Venku to skoro vypadá jako jaro. Vím sice, že je teprve únor, ale nabíjí mě to energií. V rámci možností půlnočních večerek a místy časně ranního budíčku, kterým mi moje králičí princezna míní naznačit, že je čas vstávat. Jsem dítě jara. :-) Úkol na jaro? Pořídit si sako. Zelené. (To jakože k těm botám.)

  O nefunkčním RSSku mě informovat nemusíte, o něm vím. Pracuju na tom.

  1.2.2013

  Čtu na střídačku Módní peklo a Jak psát web. Jsem docela zdařile multifunkční.

  K snídani čtvereček čokolády a kafe.

  Proč je fajn být holka?
  Umíte dělat víc věcí najednou. Bez debaty. Už jste viděli chlapa, který umí najednou telefonovat, vařit a hlídat dítě? :-)
  Protože máte k dispozici triky jako vysoké podpatky. (Způsobuje hříšně dlouhé nohy.)
  Protože v těch horších dnech ze sebe stále ještě můžete udělat přitažlivou femme fatale za pomoci šminek. (Bez dalšího komentáře.)
  Protože máte právo být jednou za měsíc emocionálně labilní a hysterická. (Odůvodnění: "PMS" snese prakticky cokoli.)
  Můžete požádat chlapa o opravení kapajícího kohoutku/nefunkčního počítače. Umíte-li to sama, taky dobře, jste emancipovaná průkopnice.

  Při koupi kalhot jsem se v pohodě nacpala do o číslo menších, než jsem čekala. Bod. :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku