♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Listopad '12

  archiv blogu

  15.11.2012

  Trénuju si s králíkem schopnost zůstat i ve vypjatých situacích racionální, vlídná a vysoce asertivní. Hystericky řvu už jenom občas. :-) Klobásy to jistí, milé děti. :-)

  Schlíple jsem svému vedoucímu bakalářky předestřela vlastní svérázné pojetí seminářů k bakalářce. Vypadal, že pro zničeného studenta třetího ročníku má docela pochopení. Díky Bohu za tolerantní vyučující. (Obvykle podobné triky fakt nezkouším a své povinnosti si plním včas. Jednou na to dojít muselo. Nu což.)

  Dala jsem si předevzetí se hlavně nesložit. To stačí. :-)

  12.11.2012

  Jeden jediný příspěvek za říjen? No do pr... háje. Zjevně se na mě již třetí rok studia literatury podepisuje. (Počet vypitých kafí roste exponenciálně s tím, kolik jsem toho měla stihnout udělat a kolik jsem toho reálně stihla.) Nebo tak nějak.

  Soužití se zakrslým králíkem mě přivedlo na myšlenku, že je vychovanější (králík) než většina psů, které znám. Dobré znamení, jsem schopná si poradit s výchovou živého tvora. (Taky se o ni starám patrně lépe než o sebe.)

  Všechny glosy končí ve statusech na Facebooku. Smutný příběh.

  Potřeba sdílet? Nevím. Není? Sdílím s Božským. Můj svět se zvláštním způsobem ukotvil. Někam patřím. (Nic to nemění na faktu, že se mi stále chce být tak trošku jízlivá a že chci stále psát... jen... jak na to? Chybí čas? Chuť? Už to neumím? Nechci to tu zavřít a ani nechci planě nic slibovat.)

  S okouzlující slečnou I. jsme byly plesat (sice už dávno, ale to je jedno). Z večera jsem si odnesla mnoho poklon a několik krásných fotek.

  Přišla jsem na to, že čím dřív vstanu, tím víc toho stihnu. Bohužel jsem se nenaučila adekvátně tomu chodit dřív spát. Takže co? Hlavně vydržet, nevnímat kruhy pod očima a spánkový deficit. :-) (Asi tak po třech týdnech jsem přestala být nemocná, už nemám ani rýmu. Takže hurá, funguju. Relativně. Nějak.)

  A taky jsem přišla na to, že v podobných melancholicko-sebereflektivních momentech, jako je ten, ve kterém právě píšu tyhle řádky, toužím být s Božským.

  PS: Někoho mi sem (zřejmě) google stále posílá na dotaz "10 věcí, co o mně nevíte". Lituju, tohle už se tu fakt nedozvíte, drby nebudou. :-) Web jsem razantně ořezala a líbí se mi tak. Ale děsně by mě zajímalo, kde se toho ten vyhledávač chytil. :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku