♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Říjen '12

  archiv blogu

  12.10.2012

  Stále mám doma svoji zakrslou chlupatou princeznu a stále si o ní myslím, že je to úžasné zvíře, které jsem si měla pořídit už mnohem dřív. (No jo, vím, že jsem chtěla i potkana. Ale ten by mi doma neprošel. :-) Díky vlastnictví domácího miláčka prostě nemáte čas na blbosti. (Cynik by dodal: jako třeba tenhle web.)

  Mám za sebou dva týdny školy. Taky mám definitivní rozvrh. Které mě mimochodem stály dost nervů a nadávání, než jsem rozvrh dokopala do definitivní podoby, takové, jakou jsem navíc chtěla/potřebovala (volné pátky ve třetím ročníku VŠ nejsou rozmazlenost, ale nutnost, milé děti), vyberte si.

  Uplynulé dva týdny se nesly ve znamená "absolutně nestíhám". Svoji účast jsem přislíbila k dovršení všeho na plese absolventů naší střední. A kupodivu jsem si to užila. (Jsou srazy absolventů zásadně chlubící? V tom případě patrně mise splněna. Za posledních několik měsíců jsem neslyšela tolikrát, jak moc mi to sluší.)

  "Moc mi to sluší" momentálně zase neplatí, protože jsem první dva hektické týdny semestru odnesla brutálním nachlazením. (Podle Božského v tomto stavu rozhodně nemám co dělat ve škole. No, ehm.) Což znamená, že mám kruhy pod očima a loupe se mi nos. Jdu se zakopat.

  Předsevzetí do dalších dnů nezní "budu víc psát", ale "přestanu planě slibovat, že budu víc psát". To by mohlo být reálné.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku