♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Září '12

  archiv blogu

  17.9.2012

  A že já vždycky musím jít proti proudu. Ne, že bych to dělala programově, to je na tom to divné.

  Mám doma to nejzlatější, nejúžasnější a nejhodnější zvíře pod sluncem. Zakrslého králíka. :-) Konečně svého vlastního, už nechodím infantilně ošišlávat ty cizí. Díky péči o nového domácího mazlíčka se ke své vlastní večeři obvykle dostanu tak v devět večer. No co, alespoň zhubnu. :-) Bude ze mě krásné štíhlé děvče... (Přestože mi předrahý kamarád K. nadává, že jsem akorát a ať už proboha nehubnu.)

  Namaluj se příště i do supermarketu. Ten nakrátko ostříhaný mladík s bradkou byl... ách. :-)

  Pokud bych delší dobu nenapsala, tak mám plnou hlavu péče o pana Božského a o zakrslou králičí slečnu. :-)


  5.9.2012

  Mám za sebou fakt hektické dny. Už nežiju po krabicích, anóbrž docela civilizovaně. Ještě pořád sebou občas trhnu při divných zvucích ze schodů. Ale jinak se mám dobře. :-)

  Pan Božský je se svou péčí o mou osobu neuvěřitelně roztomilý. :-)

  Poučení? Příště se pro jistotu namalovat i za roh pro rohlíky. (Aneb prodavači bývají někdy vážně vyvedení. :-) (A do zverimexů si zakážu až do odvolání chodit, protože jsem samozřejmě, skloněná u klece, infantilně šišlala na bílého králíčka, co tam měli. :-)

  Ovocná piva (ačkoli to vlastně nejsou piva, ale spíš lehce alkoholické limonády) jsou docela k pití. (Grepové a citronovozázvorové. Mňam. :-)

  Fakt bych už nechtěla být středoškolák. Tříměsíční prázdniny za ty nervy během zkouškového stojí.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku