♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Srpen '12

  archiv blogu

  27.8.2012

  Nakonec se mně osobně povedlo zcela protekčně získat exkluzivní informaci, kterou jsme s mými drahými spoluliteráty urputně sháněli. :-) Potěší. :-)

  Co je lékem na "moc práce"? Ještě víc práce. Aneb kterak se Aailyyn rozhodla stát se majitelem zakrslého králíčka. (Ještě pořád jsem odhodlaná prosadit stav "já vlastním králíka" nikoli "králík v bytě milosrdně toleruje mou přítomnost, pokud mu dám nažrat".

  Dej blbci funkci a vymyslí lejstro. Ať žije vysokoškolská byrokracie.

  Kdybych byla bývala začala psát dřív, jistě bych vyplodila ještě něco hodnotného. Tak příště.


  17.8.2012

  Ne, kupodivu jsem ještě neumřela. :-)

  Málokdo mě umí vytočit na první dobrou. No i tohle se někdy povede. České zdravotnictví má pořád své nedostatky.

  Většina hádek a nedorozumění ve vztazích pramení z chyb v komunikaci. (Nebo tak něco praví jedna moudrá psychologická poučka.) Ještěže oba vážně nejsme horké hlavy, jinak bychom asi neměli daleko k tomu se velmi ošklivě pohádat.

  Ještě mám s tímhle webem jisté záměry. Dočkejte času, milé děti.

  Napadlo mě super téma na bakalářku. Ve chvíli, kdy už ho nepotřebuju. Nepředpokládám, že na to existuje dostatek materiálů, s jejichž pomocí bych si byla schopná vycucat z prstu i těch padesát stran, přesto ukládám do pomyslného šuplíčku "bude se ještě hodit" a doufám v budoucí psaní diplomky, abych to mohla vytáhnout.


  6.8.2012

  "Ty plavky se určitě srazily..." No je tohle možné? :-)

  Kupodivu se mi povedlo relativně bezbolestně vstát z postele. Bolí mě stále ještě akorát ten natažený (nebo co) sval na pravém boku. (Plaváním ku trvalé invaliditě. :-)

  RedRaven prodává překrásné šaty. :-)

  V poslední době si tak trochu ulítávám na Green Day. Je to známka punku? :-)) A na ploše mám Jacobyho Shaddixe. O kterém si myslím, že je to fakt sexy chlap. (Promiň. :-P)

  Láska jako trám je divné přirovnání... Ale co. ;-)


  4.8.2012

  Zjistit, že plavky bych momentálně v partiích hrudníku potřebovala asi tak o číslo větší... potěší(?) Já vám tedy nevím. Možná jsem se v nich měla trochu okatěji vystavit na odiv sousedům. :-)) (Aneb jeden z těch vtipnějších příznaků PMS. :-))
  Ne, proč? :-) Vůbec tyhle hyper oduševnělé články nemusíte číst, jestli vás to nezajímá. ;-)

  Jo a ehm... co je to skif? :-)

  Prší a venku se setmělo... Tato noc nebude krátká... Beránka vlku se zachtělo... Bratříčku, zavírej vrátka!

  Aneb proč jsem ráda, že nakonec přece jen studuju (tak trochu) tu historii. Kdyby mi to někdo řekl ještě v prváku, asi tomu neuvěřím, ale je to tak. Má to smysl a baví mě to.

  Pořád ještě nosím ty skvělé stříbrné náušnice, které dostat do ucha je boj končící uchem rudým a nateklým. Pro parádu se trpí? :-)


  2.8.2012

  Ve stresu hubnu. Co to znamená? Že mě čekají příští rok státnice a že to bude fakt hrozná prča. :-)

  Web se mi ve své stávající podobě ještě pořád tak trochu nelíbí. Vzhledem k tomu, s jakou oblibou nárazově dělám radikální rozhodnutí... Těšíte se, milí čtenáři? :-)

  Pořád ještě nejsem dostatečně IN bloggerka, protože nemám ani účet na formspringu. (Chcete se mě zeptat třeba, co jsem dneska měla k snídani? Jakou barvu spodního prádla mám na sobě? Jestli preferuju na chlapech slipy nebo trenýrky? Nebo nějaký jiný podobně vysoce hodnotný dotaz? :-)

  Tímto bych mu chtěla složit veřejnou poklonu za to, jak snáší moje malicherně vztekací se nálady a že mě dovede podpořit, uklidnit a rozesmát. Zlatíčko.


  1.8.2012

  Na luxus tří měsíců prázdnin se zvyklá vážně rychle. :-) (Kdybych byla středoškolák, právě teď bych měla půlku prázdnin za sebou a začínala se velmi netěšit do školy. :-)

  Českou hudební scénu dělíme na "když byl Láďa Křížek ještě normální" a "poté". Apocalypse now.

  Má mě rád i když jsem protivná, hysterická a vyvádím. Děkuju. :-* Myslím, že právě teď mám mnohem víc, než jsem si kdy mohla přát. Našla jsem svůj poklad. Kruh se uzavřel?

  Fakt nevím, proč bych se měla zbavit závislosti na kofeinu, když s ní mám docela hezký život. :-) To jsou problémy. :-)

  První medaile pro český tým na letních olympijských hrách v Londýně. Než mě o tom informuje pan Božský, jdu si vygooglit, kdo je Vavřinec Hradilek a jak xakru vypadá kajak. :-))

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku