♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Červenec '12

  archiv blogu

  31.7.2012

  Velká spousta těch, které jsem v minulosti ráda čítávala, se na psaní dávno vykašlala. Asi začnu trpět syndromem posledního Mohykána.

  Kdybych byla dostatečně free cool a in bloggerka, vlastnila bych iPhone a postnula bych sem nekvalitní fotku božího fialového laku, co mám právě na nehtech. Ale protože nejsem dost free cool a in a iPhone nemám (anóbrž dotykový Samsung, mezi jehož přednosti fotografování rozhodně nepatří), budete se muset bez dokumentace mých nehtů obejít a akorát mi věřit, že ten lak boží je. (Minimálně teda do doby, než se za prvních necelých osmačtyřicet hodin nošení začne loupat.) :-)

  Nejsem dostatečně free cool a in bloggerka, protože tu rozhodně nemám sluníčkové chváliče, kteří by mě plácali po rameni i kdybych na sobě měla pytel od brambor (Angie a Narrateur se právě začínají stydět :-P). Budu si muset do budoucna nějaké vychovat, abych si měla jak honit ego, až zase budu mít přeleželou ofinu a beďar na bradě. :-))

  Jsem moc uvědomělá. (Nebo jsem jenom škodolibá bestie, nu. :-) Proto čtu Hudební masakry, Módní peklo a Protivnou blondýnu. Vřele doporučuju. :-)

  Energeťákový experiment jsem přežila. Nával kofeinu se mnou neudělal vůbec nic, spala jsem po (skoro) litru jak nemluvně. :-))


  28.7.2012

  Píšu, aneb co dělat když...
  vám nejdřív vypnou internet...
  a hned vzápětí proud...
  Miluju letní bouřky, ehm. Aneb dokud nedojde baterka v noťasu, pak máte obvykle i tak po rybičkách. :-) Nebyly časy petrolejek krásné? ;-)

  Třicet stupňů, dusno. Mám nízký tlak. Trpím. Mám v sobě už dvě kafe. Taky tu mám lahev energeťáku. Je ho litr a míním nazítří otestovat, co to se mnou takhle naráz udělá. "Sepíšu ti pak parte," děl při hypotetizování na toto téma můj předrahý kamarád...

  Nesnáším slunce a chci dovolenou ve Skandinávii. Ach jo. :-)


  24.7.2012

  Že vás má někdo fakt hodně rád, poznáte mimo jiné tak, že se důležitých změn ve vašem životě bojí víc, než vy... Díky. :-*

  Čas pokusit se zapustit kořeny někde jinde. Tak tedy dobrá. Docela mi to pasuje do vlny příjemných změn, na níž se momentálně nacházím. :-)

  Heuréka, mám dojem, že s přibývajícími léty možná vypadám hůř a hůř, ale umím to líp a líp maskovat, neb mi přibývá vkusu a soudnosti. (Samochvála smrdí, Aailynko. :-)

  Jak vyplývá z mých zápisků, tak...
  Zásadně jsem na střední škole nepsala úkoly z matematiky (ale na každou písemku jsem se poctivě učila, což mi stejně k ničemu nebylo)...
  O většině tamního osazenstva jsem si nemyslela nic lichotivého (a pořád nemyslím, čest výjimkám, vzpomínám na vás se slzou v oku)...
  Školu jsem se snažila pouze přežít (což zpětně nechápu, jak se mi povedlo)...

  To máte tak, když někdo prolézá archiv. Dneska už se směju. :-)

  Co tady civíte? Táhněte domů! Pomníky stavíte, prosím vás, komu?
  (Karel Kryl - Píseň neznámého vojína)


  20.7.2012

  Když chceš ke čtení něco inteligentního a vtipného, kde to najdeš? Na vlastním webu. :-)) Uznávám, že to bylo hodně egocentrické a patrně jsem hodně zoufalá, když si pročítám archiv. :-))

  Časem si tu vyrobím nějaké přesměrování ze smazaných stránek. Počítám, že google mě za tohle nemá moc rád a není to moc user-friendly. :-) Připisuju na (pomyslný) seznam "Co je ještě třeba na webu udělat". :-)


  19.7.2012

  Nic nepotěší ženu víc, než se při debatě na téma ideální žena dozvědět, že by měla tak čtyři kila přibrat. Mužská (ne)schopnost odhadu vždy potěší. :-)) To bude asi kompenzace matky Přírody za to, že holky nemají orientační smysl a prostorovou představivost. :-)
  Btw. otázku: "Ty jsi zhubla?" s dovětkem "Sluší ti to," (potěší) jsem obdržela už od: svého strejdy, rodinných známých, vzdálené příbuzné, své kadeřnice. Kdo bude další? :-) Že jsem si nechala dorůst vlasy sice zaregistrovala jen má kadeřnice, od níž požaduju zkracovat už "jen konečky", ale i tak mám docela radost. :-)

  Dodržuju pitný režim. Alespoň malá úlitba zdravému životnímu stylu. (Seberte mi kafe a umřu. Nepsala jsem to už? Asi jo. No, tak... je to pravda. Věřte tomu, milé děti.)

  Sice mám pocit, že jsem chtěla ještě něco, ale víte jak... Já už prostě nevím.


  18.7.2012

  Potřebuju si dobarvit vlasy. To jsou starosti, co? :-) Muži mají povoleno to nečíst, pan Božský má povoleno to číst a dál si myslet, že takhle krásná jsem od přírody. :-)) To těžko... ale dokud mi to nahlas neříká... ;-)
  Taky bych si měla nalakovat nehty. Jediné, s čím jsem momentálně spokojená, je moje pleť. (To opálení stejně brzo zmizí... A zase budu: "Hele, není ti něco? Jsi strašně bledá." :-))

  Sex prodává. Tímto tvůrcům reklamy na zmrzlinu Mrož děkuju, že konečně někdo začal v tomto směru myslet taky na nás ženy a do reklamy angažovali partu polonahých svalovců. Já si tu zmrzlinu snad koupím, toho chlapa k tomu dostanu taky? :-))

  Šťastná? Spokojená? Hm, jo. Fakt.


  17.7.2012

  Poučení z krizového vývoje: v restauraci se sympatickou obsluhou si vždy dáváme společensky nezávadné pokrmy. Když se kolem vás točí pěkný číšník, urputná snaha se nepokecat sýrovou omáčkou, z vás distingovanou dámu neudělá. Kromě toho si, když se přežerete do stádia právě vyvrženého kytovce, neberte si na to bílé kalhoty. A to poučení? Příště se míním nonšalantně rýpat v zeleninovém salátu...

  Už mám třetí nabíječku k notebooku. Začíná mi to připomínat sluchátkovou anabázi. Kdepak dělají soudruzi z Číny chybu?

  Čtu Katyni. Baví. Fakt moc. Uvidíme, jak se budu tvářit, až to dočtu. Nejspíš o tom někam sem taky napíšu. Ještě si rozmyslím, co udělám se svým čtenářským deníkem tady, zlikvidovat je mi ho líto.

  On je prostě poklad. :-)


  8.7.2012

  Zprávy z víkendu: Spálila jsem se. Namohla jsem si svaly. Z blbnutí ve vodě. Moje nebohá záda zničená při práci na počítači mi dávají jasně najevo, co si o tomhle trénování fyzičky myslí. Bolí mě fakt dosud netušené množství svalů. Vlasy si vyčesávám do vysokého drdolu a není mi teplo. Nevěřili byste, jaká sranda je nosit v tomhle počasí hřívu do pasu. :-)

  Poctivě dodržuju pitný režim. Netuším, jestli je to k něčemu dobré, ale sugeruju si, že ano.

  Zase mě začalo bavit psát. :-) Toť zatím vše, co jsem se vám chystala sdělit. Moc toho sice není, ale berte ohled na to, že šedá kůra mozková se mi vaří. :-)


  4.7.2012

  Au. Mám dojem, že kdybych si nehty obrousila kotoučovou bruskou, asi by pokus dostat z nehtů ten nablblý třpytivý lak, bolel míň. To je tak, když doplácíte na svou marnivost. (Náušnice jsem vytáhla a posud nenosím, radši. Taky au.)

  Bouřky? Déšť? Chladno? Dík! :-) Sem s tím. :-) Všem, kdo se těšili na jakékoli venkovní prázdninové aktivity se omlouvám, ale mně je fakt hrozné vedro a tomuhle počasí tleskám. :-)

  Nastala okurková sezóna i na Facebooku? Toť otázka do pranice, milé děti. :-)


  3.7.2012

  A máme oficiálně léto. Školákům začaly prázdniny a fakt vám přeju, že do školy poklušete už v září. Ai (pravděpodobně) začne studovat opět až v říjnu (jo, tohle je jedna z věcí, které mě na vysoké škole fakt baví).

  Vypadám jak v pubertě. Co pomůže, strčit hlavu do mrazáku? :-) Rozbít zrcadlo? :-) Tak nic. :-)

  Už jsem říkala, že od té doby, co jsem to tu tak razantně zredukovala, mě to mnohem víc baví? :-) No, uvidíme, co ještě vymyslím. (Bojíte se? :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku