♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Červen '12

  archiv blogu

  29.6.2012

  Pro krásu se trpí. Proto nosím všechny ty úžasné blýskavé cetky a proto mi teď hnisají uši. Ach jo. Mno. Tak mám alespoň důvod ukojit slabost pro náušnice a poohlížet se po něčem z kovů ušlechtilých. :-) Něco mi říká, že si beztak za zkoušky zasloužím materiální odměnu. ;-)

  Najednou se mi tu mnohem lehčeji dýchá (píše). Tuhle změnu jsem fakt potřebovala. Změnila jsem se. A tak se změnil i tenhle web. :-) Nezvykejte si, definitivní stádium to určitě není. Znáte mě, ne? :-) Mívám sklony svůj svět dost dlouho mít v jasně vyhraněných mezích, abych je následně mohla o sto osmdesát stupňů převrátit. Jiná už zřejmě nebudu.

  Poznámka: O nefunkčním RSS, vím, o něm psát nemusíte. Fakt se snažím to opravit. :-)


  28.6.2012

  Milé děti. Všechny zkoušky jsem udělala. Za dějiny umění jsem na sebe hrozně pyšná i když jsem potila (doslova) krev (obrazně). :-) A svoje spolužáky mám ráda, jsou milí. :-) Společně sdílená nervozita i vzájemná podpora. (Asi) šest zkoušek, třicet jedna kreditů na semestr. Uf. :-) A tak jsem teda oficiálně už ve třeťáku. (Hm? Neuteklo to nějak moc rychle?)

  A tak mám taky teď přehršel času na pana Božského a špetku času na takové zbytečné blbnutí, jako je tenhle web. Všimli jste si, ne? Tak takhle to tady teď bude. Alespoň do té doby, dokud mě to nepřestane bavit nebo tak něco. :-) Ohlasy ve vzkazníku, kdyžtak. (Zůstal zachován, ale egoisticky si ponechávám možnost smazat naprosto cokoli, takže berte stávající stav i tak s rezervou.) Připomínkám se nebráním, zejména, pokud objevíte nějakou chybu. Ačkoli jsem web razantně ořezala, přesto není v mých silách zkontrolovat úplně každý detail. Napište mi, prosím, pokud něco nefunguje tak, jak by mělo. Děkuju.

  Červen byl hodně nabitý a moc jsem nepsala. Zpětně mě to trochu mrzí i když by zápisky asi z převážné většiny tvořily nářky na to, jak nestíhám, kolik se toho musím naučit a vůbec nemůžu být s panem Božským. Možná to i tak stálo za to, protože dneska bych se tomu mohla usmívat. Tak tedy... začnu psát teď, s čistým štítem, v novém?


  16.6.2012

  Hm. No, mám toho prostě letos jaksi moc. Mám tři zkoušky, o další nevím výsledek. Dvě mě ještě čekají. Řeším bakalářku. Au, nestíhám. Čím víc nestíhám, tím víc mi to začíná být nějak srdečně jedno. Vždycky to nějak dopadne, ne? Zákon o zachování hmoty, nic se nemůže jen tak vypařit. :-)

  Konstantní nechuť na cokoli, co neobsahuje kofein, trvá. (Ehm, právě mě napadl dvojsmyslný dodatek, ale radši ne. :-)

  Moje činnost je redukovaná na: jíst, spát, provádět hygienu a učit se gotiku/renesanci/baroko. Pouštím si k tomu Chinaski. Trošku jsem si na těch lehce depresivních písničkách ujela. No co, jeden z mála českých interpretů, který mi svými texty nerve uši (zdravíme Tomáše Kluse a Mandrage). :-)

  Na nic míň a na nic víc... Jenže nevím jak ti říct... Promiň ale nebudem, už nebudem si lhát...

  Jo a jinak tímhle postem samozřejmě zkouším (opět) jakž takž funkční RSS. :-)

  Protože jenom ty víš, co to znamená, když slabý v kolenou dělám ramena...


  5.6.2012

  Trávím vášnivé nejen noci s historickou školou Annales a středověkými univerzitami. :-) Je to legrace, začíná mi z toho celkem mocně hrabat. :-) Kromě toho jsem si zapsala předmět České země a výtvarná kultura Itálie. Což znamená, že se musím naučit mraky italských jmen. Neumím italsky. True story. :-)

  Nepíšu. Zjevně špatná karma nebo tak něco. No, ale začíná mě to moje nepsaní trochu mrzet. Sebereflexivní třídění myšlenek má něco do sebe. Tak co takhle slib, že zase budu psát víc? Zkusím to. A taky bych se měla pokusit celý tenhle web razantně opravit. To zatím neslibuju, alespoň ne teď. Ale uvidíme.

  Jaké je adjektivum významově nadřazené (už jsem říkala, že dva roky vysoce intenzivního studia textů všeho druhu se na mě podepsaly?) slovu božský? No, tak až ho najdete, tak si ho dosaďte k panu Božskému, jo? Dík. :-)

  Materialistická chvilka: potřebuju botičky. Popelka si musí koupit střevíčky, oříšků nemajíc. :-) Méně poeticky nevím, kde příčetnou reprezentativní obuv ve velikosti 36 budu shánět. :-)

  Na tři hotové zkoušky dvě kila dole. Značka: vyměním s někým, kdo stres zajídá čokoládou. :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku