♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Květen '12

  archiv blogu

  27.5.2012

  No sakryš. Já mám vlastně ještě taky web. (Dokud mi ho wézetko teda nezruší.) Historicky asi nejdelší pauza. Tak tedy, abych zase něco napsala. Ne? No jo. Jdeme na to.

  Udělala jsem první zkoušku. Nazývejme to suboptimálním stavem "udělala", protože to není zrovna výkon, na který jsem hrdá. :-) A všichni mi to hrozně vymlouvají. :-)

  Vím o všech možných nedostatcích, které web má a které se mi nechce nijak řešit. Že bych to začala vydávat za to, že v nedokonalosti je krása? Tak to už mi tu mizernou návštěvnost asi nezvedne. :-) (Tuším, že RSS už před nějakou dobou beznadějně umřelo.)

  Veřejně se přiznávám, že Šrouby a matice považuju za záležitost bezmezně blbou, ale bohužel strašně chytlavou. Takže si na tom momentálně tak hezky ujíždím. (Možná by to šlo odůvodnit naprosto vymytým mozkem ze zkouškového nebo něčím podobně ušlechtilým, ne? :-)

  Jsme časem kalený šrouby a matice...

  Zase si navzájem o něco blíž. :-) A vzkazuju: veřejný dík. On ví za co. :-)

  A jo. Přiznávám, že je mi teď taky trošku smutno a proto jsem si nakonec taky opět vzpomněla, že jsem ještě hrdým vlastníkem tohohle virtuálního pískoviště. :-) Ehm. Já vím, že už jsem velká holka.


  8.5.2012

  Víte, co dělá vysokoškolský student na začátku května? Učí se na zkoušky. Víte, co mu v důsledku toho chybí? Čas. Naprosto na cokoli. Protože se cítím nedostatečně socializována, hodlám zítra jít alespoň do školy. :-)) (Asi je to nejvyšší level zoufalství. :-)

  A víte co ještě? Je mi smutno. Tak. (Jo, tak proto ten web mám. Už jsem zapomněla, jaká výhoda je moct si bezstrestně zafňukat.) Na smutek je možná nejlepší jít spát.


  7.5.2012

  Protože Aailyyn se už dlouho zase neozvala. Protože Aailyyn ještě žije. Fakt. Nějak. Má na krku zkouškové a zadanou bakalářku. Že by to konečně přestala být legrace? :-) Ale kdež... :-) Pokud jste minulý týden viděli v Pardubicích před univerzitou partu dost divných individuí, ujišťuju vás, že to byla Aailyyn a její spolužáci. Aneb legrace na semináři ze základů žurnalistiky. :-) Nevěřte tomu, že studium historie je pustá nuda. :-)

  Vysoká škola mě za další semestr naprosto spolehlivě naučila: se otrkat. Už jsem byla nucena: mluvit do mikrofonu, absolvovat kurz rétoriky, dostala jsem do tlapek kameru i Photoshop. :-) Teď hurá na praxi a můžeme plně připravení směle vstoupit do života, ne? :-)

  Jsem permanentně strašně protivná. Protože jsem holčička, můžu to svalit na PMS. Být chlap, asi bych se už musela poslat k psychiatrovi, řekla bych, že to není zcela normální. :-) (Božský se zatím drží, ještě na mě docenta Chocholouška nevolá. Nechám toho dobrého muže kanonizovat (pro ty, kteří viděli Simpsonovy: ne TAKHLE). :-) Nebo protože jsem student, mám zkrátka nervy ze zkoušek. Tak. Takže jsem vlastně v podstatě chudáček malinký já, fňuk. :-)

  V důsledku zkoušek jsem najela na režim hektolitrů kafe a energeťáků. Božský tvrdí, že je to svinstvo. Snažím se to kompenzovat hektolitry čisté vody. Moje pleť je mi vděčná a já zvolna přestávám vypadat jako puberťák. :-) (Takže, milé slečny, nevěřte krémům a vodičkám, jsou fakt naprd. :-)

  Nejraději bych si právě teď nechala od pana Božského foukat na všechna soukromá bebíčka a na všechno ostatní se prostě vykašlala. No, ale už jsem velká holka, ne?

  Bavit se můžu zase jen na svůj vlastní účet. Puberta by měla být zakázaná, potomci by se měli po ono krizové období internovat na pustý ostrov, aby svým zploditelům nedělali ostudu. :-) (Aneb stačí se podívat na fotky pár let staré a příčetný jedinec se stydí do hloubi duše. :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku