♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Duben '12

  archiv blogu

  18.4.2012

  No tak jo. Ještě žiju a taky se chystám psát. Zajímá to ještě vůbec někoho? (Zdravíme Božského aka pravděpodobně již jediného pravidelného čtenáře. :-)

  Aailyyn má nové halenky (dvě) a podprsenku (opět tímto zdravíme Božského, kterého zajisté takové výživné detaily velmi interesují :-). Jsem si jistá, že konec světa v prosinci nastane. Apokalypsa se jistojistě blíží zcela nezadržitelně. Míním (alespoň občas) odložit těžké boty, protože k halenkám se, přece jen, uznejte, tak zcela nehodí. Vyhlédla jsem si v obchodě balerínky. Alespoň nejsou růžové, ale černé. (Čekám, kdy přijde den a já začnu naprosto dobrovolně nosit podpatky.) Vyšší level dospělosti?
  Sebekritická chvilka v drogerii: "Moje kruhy pod očima rozhodně nejsou drobná nedokonalost." A tak jsem ten zázrak vrátila zpátky do stojanu a vzala si jiný. :-)

  Škola mě pořád baví. (To jste nečekali, co?)

  Jediná křivda, kterou bych momentálně mohla ve své existenci najít je ta, že chvíle s panem Božským jsou stále moc daleko na to, aby to bylo bez problémů akceptovatelné (čti: neakceptovatelný je libovolný časový úsek delší pěti minut).


  9.4.2012

  I na workoholika, který své povinnosti v podstatě miluje, jednou padne životní únava. Tak na mě padla právě teď. Až jsem se z toho rozhodla být líná a na tu přednášku prostě nejít, když druhá odpadá. Image je na nic, poslouchej svůj instinkt. True story. :-) (Instinkt mi velí upadnout do postele a hodně dlouho se z ní nezvedat.)

  Abychom učinili za dosti optimismu, tak ještě jedna perlička: Barbora Poláková - Kráva. (No jo, všichni to znáte a já jdu zase pozdě, já vím. :-) Budete se muset smířit s tím, že jsem trochu opožděná. :-)

  Vlastně tu s tím stále mám nějaké záměry. Jenom se málokdy dokopu k jejich realizaci. Buď nemám čas nebo to správné kreativní rozpoložení nebo jsem prostě docela obyčejně líná.

  Mám náladu být tak trošku patetická a tak jsem nucena prohlásit, že jsem překročila svou minulost, už mi to vážně nic neříká a je to tak dobře. Tak.

  Tak a teď si, ty trdlo jedno, taky přestaň stěžovat a uvědom si, co máš. Já vím.


  4.4.2012

  Ne, ještě jsem se z toho nezbláznila. Taky dobře. :-)
  Jak si tak po sobě sebereflektivně čtu zápisky ze začátku semestru aneb proč je dobré často psát.

  Čekala jsem, co vypadne z toho chlapce, co na mě dnes dopoledne několik vteřin koukal jak na svatý obrázek (třeba, že jsem si omylem nanesla ráno řasenku až na čelo, mám naruby tričko nebo každou botu jinou). Vypadlo z něj pouze vysoce nesmělé: "Ahoj." :-) Půvabné. :-)

  Přežít zítřek a pátkem se zdárně prospím. :-) No a co, občas kvalitně prospaný den vůbec není ztrátou času.

  Co já jsem to? No, třeba to, že asi potřebuju kosmetiku z Nosferatu. No co, mají tam barvičky přesně podle mého gusta, zkuste si jinde shánět fialovou rtěnku. :-) (Abych byla dostatečně cool a in, měla bych si právě teď sepsat materialistický kosmeticko-hadříčkový wishlist aneb hezky česky seznam přání čili co si musíte koupit, až budete velcí a bohatí.) No nic, tak třeba časem budu zase jednou za povrchní pipinku. :-) Pro tentokrát se vám s barvou svého spodního prádla a dalšími světově-mírotvornými věcmi svěřovat nebudu. :-)

  Dobře se uč a jez chytrou kaši, až jednou vyrosteš, budeš doktorem práv...

  Přestala jsem řešit věci jako pupínek na bradě nebo strie na zadku. :-) La dolce vita. Dospěla jsem? A nastane taková fáze v životě každé ženy? Nebo alespoň v životě každé minimálně průměrně inteligentní ženy (střelba do vlastních řad)? Samé otázky. (Zřejmě mi už napořád zůstane vlastní pseudofilosofování o nesmrtelnosti chrousta.)

  Božský je moje zlatíčko a na každou chvíli strávenou s ním se stále nepříčetně těším. :-)


  2.4.2012

  Kdybyste se náhodou divili, co znamená ta ikonka nahoře, tak je to projekt, který rozjel na svém blogu Narrateur (a protože mně literární počiny nejsou cizí, tak se to ocitlo i tu). :-)

  Přestávám komukoli cokoli slibovat. Nestíhám to a vrší se přede mnou hromada restů. Takže radši nebudu nic slibovat ani vám. Až se web začne trochu více hýbat, tak to prostě uvidíte. :-)

  Krizové pondělí mě nepotkalo už dlouho, takže jsem si to asi dneska musela všechno vybrat pěkně najednou. (Nedostatek kofeinu v krvi? Jo, to bude určitě to. Seberte mi kafe a během pár dní nejsem s to vstát ani z postele.) A soundtrack pro to lehce melancholicky ospalé pondělí? Coldplay - Viva la vida

  Zato mi v pátek odpadne co? Sémiotika. Takže mám co? Volný pátek. Nu, alespoň nějaké pozitivum do celého dlouhého týdne. (A ještě ke všemu bez pana Božského. Může existovat na světě větší křivda než tohle? :-)


  1.4.2012

  Google nemá logo. Tomu se říká aprílový fail. (Alespoň na lameru nezklamali.)

  Nenapadlo by mě, že mě při studiu literární historie potká Photoshop (jsem fakt beznadějně levá a hrdě se k tomu přiznávám) a Maslowova pyramida potřeb (zas!!). Jo a učím se spontánně reagovat a mluvit před lidmi, protože mám povinnou rétoriku. A pak zkuste říct, že studium historie fakt není praktické. Ehm. Já se ještě dočkám věcí.

  Už si tu někdo všiml, že drobet nestíhám psát? Asi jo, co? (No jo. Aailyynka má takhle při neděli spoustu nejapného humoru.)

  Protože Božský je prostě božský. (Stále. Pořád. Na věčné časy. A nikdy jinak.)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku