♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Leden '11

  archiv blogu

  29.1.2011

  Web nejel. Namísto požadovaných informací vyhazoval apartní chybovou hlášku 403 Forbidden. Pokud jsem vám chyběla, tak to není moje vina, milé wézetko mělo výpadek serveru. :-) Čímž se všem, kdo po mně toužili, pochopitelně hluboce omlouvám. :-)

  Odpověď na otázku ze včerejšího postu: Na ten poslední zápočtový test se mi učilo fakt strašně blbě. :-)) (Literatura; počátky českého písemnictví-humanismus, kdyby to snad někoho zajímalo. :-)) Ale možná jsem přece jenom měla nechat pana Božského slíbit to, co slíbit chtěl. :-)) Nemyslíte si, že vám to řeknu, viďte? To jsem ráda. :-))

  Zase mě při pohledu do STAGu popadá neodbytná touha si zápočet odhlásit a napsat se na "někdy později". :-)) Tohleto zapisování termínů (tím spíš na předměty s neomezenou kapacitou) je zlo. :-) Btw. letos poprvé nedostanu teď v pololetí vysvědčení. Pochlubit se můžu leda indexem. Zvláštní. :-)

  Tak zase někdy, vážení. :-)


  28.1.2011

  On je tak úžasný. Aneb jediná zaznamenáníhodná věta z několika hodin strávených s panem Božským. Pokud tedy zaznamenáníhodné věty zcenzurujeme do podoby přijatelné pro oko zvědavého čtenáře tohohle webu. :-)) Aneb nejsem zase takový sebevrah, abych prozradila úplně všechno. Nehledě na to, že by mě Božský při vší své nezměrné toleranci asi zabil. Milé děti, jsem jenom zvědavá na jednu věc. Jak se xakru budu učit na ten poslední zápočet? :-))) To se nedá. :-)) Jo, točí se mi hlava hůř než na řetízkovém kolotoči. :-)) Že bych si českou literaturu ze samé lásky k tomuto předmětu dala noch eimal? :-))

  A stihl se mi od včerejška zničit lak na nehtech. (Ano, mezi moje nejzávažnější trápení patří problematika světového míru. :-)))


  27.1.2011

  Jsi šťastná, Aailyynko? Zbytečná otázka. :-) Jsem. Fakt strašně moc. Mí milí, jsem momentálně šíleně šťastná. A vděčím za to svému rytíři s čokoládovýma očima. Děkuju. Děkuju za něho.

  Jinak se učím, čeká mě poslední zápočet a pak zasloužené volno. Mám se prostě právě teď hrozně dobře. :-)

  Tak nevím. Má lehce obsedantní potřeba si v počítači archivovat ledasco z vlastní minulosti jeví se mi teď při zpětném pročítání jako poněkud bizarní počin. :-) Nějak nerozumím té holčině, která to psala. A sakra. Co to zase má být? :-)


  26.1.2011

  K psaní jsem se zase dřív nedostala. Mám zdárně za sebou nejhorší zkoušku tohoto semestru - teorii literatury. :-) Poučení pro příště: nebát se, páni doktoři fakt nekoušou. :-)) Poučení číslo dvě: vzít si radši kecky (jako slečna Š.), na podpatcích jsem se málem rozmázla a doktor Studený opravdu nebude řešit, co mám nebo nemám na noze. :-)) Pan doktor vypadal spokojeně a já taky, ze dveří jsem vyplula s úsměvem na rtech a hrdě před spolužačkami mávala indexem. :-) A tímto chci taky veřejně poděkovat panu Božskému za to, jak při mně stál, uklidňoval mě a sdílel se mnou moje obavy. Takže děkuju. :-*
  Čeká mě ještě poslední zápočtový test a potom snad zasloužené volno. :-) A jo, ještě pořád mě ta škola fakt baví. :-) Vidím v tom smysl.

  Snad se začne taky i web poněkud více hýbat.


  23.1.2011

  Za dnešní den jsem stihla: přečíst (podruhé, jelikož jsem idiot a nic si z toho nepamatuju) Úvod do studia literární vědy, napsat esej (o kterémžto si nejsem tak zcela jistá, jestli to esej je), napsat konspekty (a zjistit, že jeden mám blbě, takže musím napsat ještě jeden). Uf. Pořád se nemůžu rozhodnout, jestli jsem na nervy nebo ne. Tak asi ne. :-))

  S mou předrahou maminkou jsem vydržela půl dne nemluvit. Muhehehe. :-)))

  Cause you had a bad day...

  A víte, milé děti, co mě na tomhle všem štve nejvíc? Zoufalý nedostatek času na pana Božského. Tahle období se ovšem dají zvládnout, ne že ne. I když jsem ještě nedávno měla tak trochu pocit, že při mém životním tempu by se mnou nikdo nevydržel.

  Jo a když už si tu tak nějak všeobecně stěžuju na celý svět, tak sem napíšu ještě tohle. Za celý den jsem si stihla dát akorát bagetu a kafe. :-)) Budu krásná a štíhlá jak proutek, heč. :-))


  21.1.2011

  "Čtu publikaci s půvabným názvem Strukturální estetika. A ano, opravdu je to celé tak nepřekonatelně blbé, jak to podle názvu vypadá." :-))

  "Kde se hledá ten vyvolený?"
  "Ten se nehledá, ten padá z nebes." :-)

  Zaručeně účinný lék na osamělý večer? Humor žluté Simpsní rodinky. Aneb dvacátá první série se konečně sebrala ze dna. :-)


  20.1.2011

  Smska. "Ahoj, jak se máš?" (Jsem mrcha a proto zbytek sdělení podléhá nemilosrdné cenzuře.) Jen tak. Každý den. Vím, že tu je. Že nezmizí, neodejde, nenechá mě samotnou. Že se vrátí se svým věčným úsměvem a smyslem pro humor, co mi připadá tak roztomilý. Že mě obejme a řekne mi, že bude dobře.

  Chcete-li, doporučuju vám se při čtení těhle řádků zaposlouchat.

  Životní moudro: Setkají-li se dvě třeskutě svérázné samostatné povahy, které tak úplně nehodlají slevovat ze svých ujetých postojů a názorů a nečiní jim zvláštní potíže být single, tak se buď během pár dní navzájem pozabíjejí anebo je z nich dokonalý pár. :-))


  19.1.2011

  Jsem strašně šikovná. Uštědřila jsem si nehoráznou pecku přímo do nosu. Čekám, kdy se mi nos zabarví do fialova. Doma se tímto strašně baví. Trpím špatnou prostorovou orientací (řidičák? radši ne :-))) a důvěrně si tykám se všemi rohy od nábytku, který doma máme. Jdu hledat mejkap nebo to na zkoušce z teorie literatury bude vypadat, že jsem v zoufalství mlátila hlavou o stůl. :-))

  Asi jsem chtěla napsat kromě oné veselé historky z natáčení ještě něco víc, ale co... kašlu na to! :-)

  Ano, nemysleli jste si, že může být článek bez pana Božského, že ne? :-) Je pro mě nesmírně důležitý. Chci, aby tady tahle slova byla. Chci zachytit všechno štěstí, které díky němu cítím.


  17.1.2011

  No, co napsat, milé děti? :-) To je teda vynikající úvod, za tohle bych dostala facku už na základní škole. :-)) Tímto se omlouvám všem češtinářkám, které mi kdy prošly životem a já od nich za slohovku dostala jedničku. :-)) Aailyynka dneska není úplně ve formě, nu. :-) Tak takhle ne. :-)

  Kdybych panu Božskému chtěla ničit jeho soukromí, tak sem napíšu všechno milé, co mi řekl, abych si to sem v dobách, až mi bude strašně mizerně, mohla chodit číst. Ale protože mám soudnost, tak to neudělám a stačí, že to vím já. :-) Vy nemusíte, drahý čtenář laskavě promine. :-)

  Pan Božský, ano... Asi by mě ještě před nedávnem docela děsilo to, co prožívám teď. :-) Změnila jsem se. Jsem křehčí. Nežiju už se strachem, že někdo mi určitě v nejbližší chvíli ublíží. A naučila jsem se sebe samu vnímat tak nějak... normálně. Zapadnout přirozeně do světa kolem sebe. Zvláštní. Od slečny Zásadně nejdu s davem bych to asi nečekala. :-) Moje názory nejsou divné, nemusím o ně bojovat. Myslím, že s tím davem nejdu pořád, ale nejít s davem ve dvou je o moc větší zábava. :-)

  Příčina: Pan Božský. Symptomy: Točení hlavy, závratě, výrazně snížená schopnost koncentrace, dočasná ztráta racionálního uvažování, zrychlený tep a nadměrný výskyt zdrobnělin v mém slovníku. A diagnózu si tipněte. :-) (Angie? :-P)

  Říkal někdy někdo, že s prvním zkouškovým na VŠ mi maturita začne připadat jako ukrutná sranda? Nemám chuť hledat, jestli jsem to náhodou někde nepronesla dokonce já sama. :-)) Blbost. :-)) Na maturitu jsem se učila třičtvrtě roku, na zkouškové se učím čtrnáct dní. A ještě pořád mě tak nějak nepřešel humor. :-) Přestala jsem se stresovat. Asi za to může taky pan Božský. :-)

  Pater Koniáš mi náhle začíná připadat jako velmi osvícený člověk. :-)))


  13.1.2011

  Památná věta adresovaná milému kamarádovi před pár dny na icq: "Proč se radši nespokojím s nějakým troubou, co se sotva naučil na učňáku škrábat brambory?" Aneb jak "inteligentně" si připadám, jak mám depresi z prvního zkouškového a pocit, že onen zápočet z minulého postu bude možná první a taky poslední úspěšný počin. :-))) A jak mě ještě tak zcela nepřešel humor. :-))

  Semináře tvůrčího psaní bych si mimochodem s chutí dala ještě jednou dokola. V letním semestru poezie. :-) Asi jsem magor, ale mě ta škola vážně baví. :-)

  O tom novém telefonu ale jednou fakt napíšu. Slibuju. :-) (Doufám, že to bude dřív, než o příštích Vánocích.) A nechcete místo toho radši další chvalozpěv na pana Božského? Nechcete? Vaše chyba. :-P


  12.1.2011

  Aailyynka má v lednu poněkud nepsavou. No, stávají se i horší věci. :-) Btw. ukořistila jsem první zápočet, ale to jen tak na okraj, psát o škole mě nějak nebaví. :-) O čem mě baví psát víc, to je... pan Božský, samozřejmě. :-) Můj píseček, moje věc, vím, že už jsem o něm psala asi tisíckrát. :-) Jsem hrozně šťastná a spokojená. Máme se moc rádi. Jeden ve druhém máme oporu. A já se konečně s jeho pomocí vyrovnávám s minulostí a učím se hrdě a se vztyčenou hlavou říkat, že si to moc užívám a své štěstí si zasloužím.

  Že andělé neexistují? Nevěřte tomu. Jen nemají blond lokýnky a modré oči. :-)

  Dějiny české literatury jsem chtěla po prvních pár stránkách poslat z okna. Jsem ráda, že jsem to neudělala. Našla jsem pro ně výborné využití. Skvělá podložka při lakování nehtů. Checht. :-)))


  7.1.2011

  Pan Božský je naprostý poklad a já jsem hrozně ráda, že ho mám. :-) Princové z pohádek ještě po tomhle světě běhají. :-) (A jsou milí, vtipní, inteligentní, přitažliví a mají smysl pro humor. :-) A já nevím, co si vykoleduju za tuhle větu, až si ji ten, o kom se v ní píše, přečte. :-)) Jo, jsem spokojená. Moc.


  3.1.2011

  Mám špatný den. Venku je tma. Je pondělí. Je ráno. Nechce se mi vstávat. Rozbil se mi zip u bundy. Zapomněla jsem si klíče. Vybil se mi telefon. Ale mám web, kde si můžu bez zábran stěžovat na nespravedlivost Všehomíra a beztrestně fňukat. A ještě mám naději, že mezi lidmi, co mě čtou se najde alespoň jeden, kdo mě polituje. (Tak jestli si chce někdo šplhnout, gbook je váš. :-))

  Pod svou větu o tom, že jsem se nikdy tak neflákala, jako na vysoké škole, se podepisuju. Zkouškové je za dveřmi a mně to stále ještě přijde jako nehorázná sranda oproti střední škole. Heh. :-)

  Přistihuju se, že do nového roku kráčím s optimismem. Já, uzlíček nervů, věčný chodící průser problém. :-) Že najednu při mně stojí někdo, kdo mi se zdviženým prstem nepřipomíná, co všechno se může ukrutného stát, ale prostě mi ukazuje, že jde jen tak být. Že problémy se dají řešit. Že se dá jen tak v klidu a pohodě existovat a s úsměvem kráčet světem. Že překážky jsou od toho, aby se překonávaly a bylo zase dobře. Je to hrozně zvláštní, ale je to moc fajn. :-)

  Kak skazal Lenin: Učiťsja, učiťsja, učiťsja. Kurva mě to nebaví. :-)))


  2.1.2011

  Nejsem schopná se na nic soustředit. Takže dnešní písmenka pojmu jako ódu na pana Božského. Co naděláte, milí čtenáři. :-) Zas a znova se ujišťuju, že v něm mám naprostý poklad. Někoho, kdo mi naslouchá, respektuje mě a má mě rád. (A já jeho.) Někdo, kdo mě bude chránit a půjde třeba proti celému světu, pokud by mi chtěl kdokoli ublížit. Kdo mě podporuje, kdo chce moji šílenou, cynickou a sarkastickou náturu i něžnou a křehkou holčinu, která občas brečí "že to fakt nezvládne". Kdo nechce, abych se kvůli němu měnila, ale naopak zůstala svou, se všemi mými šílenými vrtochy. Protože jsem to prostě já. Osobnost. (Děkuju. Tobě. Za tebe.)

  Netušila bych, jak se mi věta "Nebylo by to úplně špatný" stane bezmála osudnou. (Interní humor, ehm. Neřešte, ten kdo má pochopit, pochopí. :-)

  Horkej vzduch zašeptá až v dálce odzvoní půl, že jsi největší bejk, že jsi American bull.


  1.1.2011

  Prvního. První den nového roku. Vzhledem k pořekadlu "Jak na Nový rok, tak po celý rok" se pokusím pár řádků sepsat, ať máte alespoň malou záruku, že budete mít v příštích tři sta šedesáti pěti dnech co číst. Jo, mám se moc hezky. Pan Božský je naprosto úžasný (záviďte, checht). :-)) Veřejně prohlašuji, že ho mám moc, moc, moc a moc ráda. :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku