♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Září '10

  archiv blogu

  30.9.2010

  No tak dobře, ukecali jste mě, vážení, tak já o tom teda napíšu. :-)) První den na vysoké škole by si to snad i docela zasloužil. Jo, je to fajn. Ještě pořád jsem nadšená a mám pocit, že jsem si vybrala fakt dobře. Očekávána samostatnost, schopnost myslet a chuť se škole věnovat. Wow. :-) Jo a na studijním fronta jak na banány, děs. :-)) Ale už mám index. :-)
  Jo a vážený pan vedoucí katedry měl na sobě mikinu s obřím nápisem Motörhead. Tak to mě rozbilo. .-))

  Nejím, nespím a přihlouple se usmívám. Hehe. Neptejte se na nic. :-)


  28.9.2010

  Stav totální nechuti jít do školy trvá. (KOPR, milé děti.) Paradoxní vzhledem k tomu, že ještě nedávno jsem o možnost tam chodit velmi usilovala.

  Moje maminka se dala na hazard. Rozhodla se, že se naučí hrát poker. Moje karbanická kariéra skončila u toho, že jsem se v dětském věku naučila hrát Prší. :-)

  Poslouchám svou jmenovkyni Ailyn. Ano, považuju to za zdařilejší než originál. Ano, už mám dost všech symphonic metalových kaper s opěrními zpěvulemi.

  Obrovská melancholie. Spousta věcí se změnila. Tak začínám chodit na vysokou školu. A on už u toho není. Je to zatraceně divný pocit.

  Budoucnost se proměnila v přítomnost, čas plyne... A donesl mě k někomu, s kým jsem vážně nepočítala. Zatím jsem hrozně zmatená. Zachycuju tu tyhle řádky, abych měla památku na uplynulé dva dny. Na ty sladce nejisté chvíle.
  A taky vím, že ti to udělá radost. (Ano, v téhle větě ses poznal. Ano, ostatní to totálně nepochopili.)

  Pa, broučku.
  Pa.


  26.9.2010

  Tak mi taky skončily prázdniny. Zpátky do školy. Zlenivěla jsem a nechce se mi. Přestože rozvrh vypadá v podstatě krásně. :-) Mám volné pátky, heč. Vysokoškolský život je skvělý. :-))

  Aailyynka měla burčák. :-) Byl mňam. A ne, nebyla jsem zase tak moc pod vlivem, abych na toho hezkého dlouhovlasého chlapce tam, dělala oči. :-)

  Nemůžu se zbavit pocitu, že jsem toho chtěla napsat tak nějak víc, jenomže... Asi mě postihl taky už ten Němec, co lidem schovává věci. No nic. :-)


  24.9.2010

  Nemám ráda náš IS. Odmítá mě nechat si zapsat dějiny umění. Těžký život vysokoškolákův.

  Jak si užít páteční večer: ukrutně se přežrat, pak se se studentskou pečetí a energeťákem nenamalovaná usídlit ke compu a strávit večer příjemným pokecem na icq. Jo jo, život je občas vážně krásný.

  Pár fotek mám.


  22.9.2010

  Po mnoha letech se mě okolí ptá, zda se těším do školy. Přijde mi to velmi vtipné. :-) A fakt se docela těším. Sice nevím na co vlastně budu chodit neb jsem po přihlášení se do ISu zjistila věc nemilou a to sice, že drtivá většina předmětů má již dokonale beznadějně plnou kapacitu. :-)

  Mému žaludku se evidentně přestal líbit fakt, že najíst jsem se schopná až večer a mezitím konzumovat leda kávu. Dalšího popisu vášnivé noci vás ušetřím. :-))

  V plánu menší pověnování se focení, držte mi palce, snad to vyjde. :-)

  Další povídka už téměř hotová. Časem to sem nejspíš všechno nějak nasypu. Ať se taky zasmějete. :-)


  20.9.2010

  Panák vodky. Brrrrr. :-)

  Strašně jsem se přejedla výbornými těstovinami se špenátem. Pokud nejíte špenát, doufám, že vám žaludek právě předvedl salto mortale a dobře vám tak. :-))

  Někteří muži jsou nečekaně křehcí a citliví. (Jsem si vědoma toho, že tato věta disponuje lehce provokativním nádechem. A je mi to jedno.) Přitahuju zvláštní muže. Snílky, blázny, poety, rebely, literáty, intelektuály, drsné muže s něžnou duší, se zdravým sebevědomím a ochotu respektovat mou šílenou proti davu jdoucí osobnost... proč asi?

  Nově objevená PSPadí funkce stále vykazuje žádoucí chování, takže soudím, že pozdní objevení bylo vážně způsobeno mým mizerným postřehem. :-)

  V posledním měsící se do postele nedostanu před půl druhou ráno. Začíná se ze mě stávat noční živočich par excellence. Asi to není příliš kompatibilní s docházkou do školy, že?


  18.9.2010

  V zápiscích mé milé Angie čímdál tím víc vidím sama sebe. Na tom Múzákovi něco bude. Uděláme konkurz? :-)

  Jelikož nejsem mrcha, odpustím si jízlivá slova na jistou adresu, byť vím, že by pravděpodobně tou správou osobou byla přečtena. Vyřizovat účty si nebudu, neb jsem milá a hodná holka. (Haha, zasmáli se zbrojnoši...)

  Že prý nevypadám jako intelektuál, alébrž jako punker. Potěšilo. :-))

  PSPad umí po zapojení na FTP a nahrání příslušného souboru zobrazit další změny v tomto už jen pouhým uložením a nikoli až opětovným nahráním nového souboru na FTP prostor? Může mi někdo zdatný toto, prosím, vysvětlit? Je to omyl nebo žádoucí vlastnost, kterou jsem dosud neměla tu čest objevit? :-)

  Že The Simpsons mají lehce klesající tendenci co do kvality je mi jasné. Dokonce mi to ani nikdy moc nevadilo. Ale i ze třetího dílu poslední série jsem hluboce zklamaná. Druhý viděn pouze v originálním znění s titulky, v TV jsem ho nestihla, tudíž nehodnotím, neb jsem z toho měla bez dabingu poloviční prožitek.
  Později: ukládám si web www.onlinesimpsonovi.cz. Obsahuje všechny epizody, přehledně roztříděno do sérií, dokonce i s popisky a jako bonus autor velmi pružně reaguje na vysílání nejnovějších dílů na Prima Cool a titulkové postupně nahrazuje díly s dabingem.


  16.9.2010

  Venku (a nakonec i uvnitř) začíná být fakt uktrutná zima. Čas na uklidňující seance ve vaně plné horké vody a pěny. :-) A taky na litry (hektolitry) horkého kafe.
  Sotva jsem tohle dopsala, venku na do té doby ocelově šedé obloze vylezlo sluníčko a vyrobilo naprosto luxusní obrázek odpoledne zalitého spoustou hřejivých paprsků.

  Opravdu nevím, co jsem to vlastně chtěla takže... :-)

  Už jsem velká holka. A je to docela prima, abych pravdu řekla. :-) Je to lepší, než bych to čekala. Díky ti. (Ano, jsem sentimentální. Ano, vím, že tahle věta je už v podstatě zbytečná, ale nemohla jsem si ji odpustit.) No nic.


  15.9.2010

  Zjistila jsem, že určité věci mi pořád dokážou rozbušit srdce. Jenom ještě nevím, jestli je to dobře nebo špatně. Každopádně věta je to v řiti je v tomhle případě docela trefná.

  Ale co, prostě si nebudeme vyrábět uměle další problémy. Ještě citovou krizi do toho, to tak! :-)

  Až zjistím, kdo může za to, že mi teď neustále chodí spam (nejen) na Viagru, tak ho zbiju. :-)) To vypadám jako chlap? Impotentní k tomu? Asi si tu někoho dám na česneku, vrrrr. :-)))

  Úspěšně si hýčkám svou malou soukromou závislost. Bez kafe by to prostě nešlo. :-) To kelímkoidní taky ujde. :-)


  14.9.2010

  Byla jsem v lese. (Divná věta, že jo?) Je tam tak nádherně. Teda až na to, že na mě v minutě uspořádalo nálet hejno komárů a já se neustále škrábu, jako bych měla blechy, hehe. :-))
  Milé děti, až vyrostu, odstěhuju se někam do hlubokých hvozdů a budu tam objímat stromy a u krbu ve svém srubu za zvuku pendlovek číst klasiky a psát rádobydekadentní povídky. :-))) Jako sen to není špatné, ne? :-)

  Moje milá Angie mně rozumí, takže prohlašuju, že až mi definitivně rupne v kouli, ten fanklub Sikarovi vážně založím. :-)) Čekám, kde si na mě počíhá a rozbije mi za tohle úsměv. :-))

  Jestli mi po těch pilulkách bude špatně od žaludku, tak... ještě navíc zhubnu. :-))

  Veřejně prohlašuju, že první díl dvacáté první série Simpsonových je slabý jako čajíček a vůbec se za to nestydím. :-))


  9.9.2010

  Je půl druhé ráno a mně se ještě nechce spát. Tímto zdravím všechna pozdně noční/časně ranní ptáčata. :-) Nebudou mě mít rádi majitelé webů, kde v návalu nespavosti brouzdám a zanechávám komentáře (kecám, je to jen jeden web). :-)))

  Objevila jsem svůj nový virtuální idol - Sikara. Tož hezké počtení přeju. :-))

  (...)

  Téměř tři čtvrtě na dvě ráno. Už vážně jdu. :-))

  O mnoho hodin později:
  Tuší někdo, co jsem tím sakra tehdy myslela, když jsem si jisté číslo uložila jako Pan Neznámý? Já mám ale hovězí nápady. :-)) Je mi tak nějak trapné na dotyčné číslo napsat. :-)) "Kdo jsi, zjeve?" :-))
  To je tak, když ve dvě v noci stále nemůžete usnout, takže projíždíte seznam kontaktů v telefonu, komu byste asi poslali textovku. Nakonec odešlu na jedno číslo prudce inteligentní otázku "spíš?" za což bych si, být v kůži dotyčného, jednu flákla. :-)))

  Má další povídka měla mít zcela jiný nádech. Kašlu na to. Udělám z toho pseudodekadentní úchylárnu plnou sexu. :-))

  Láká mě si zapsat latinu. :-) Že jsem magor mi říkat nemusíte, vím to o sobě. :-)) Hannibal ante portas!


  8.9.2010

  Na steelboots.cz nekoupím už ani tkaničky do bot. Zlatý metalshop, škoda, že tam mnou vybrané botičky nemají.

  Vysoká škola je, když...
  Mailujete někomu, kdo se honosí titulem "vedoucí katedry literární kultury"...
  Přičemž máte pocit, že dotyčný pravděpodobně odhalí milion nedostatků ve vašem písemném projevu a bude vás považovat za idiota už ve chvíli, kdy jste nestihli ani začít studovat...
  Přijde vám směšně nepatřičný strohý úřední tón, jímž spolu oba komunikujete...
  Protože si vážíte vzdělaných lidí, ač vám jinak není nic svaté... :-)
  A při používání smajlíků byste se nejraději propadli (přestože vy jste nezačali)... :-)

  Ať žije realita vysokoškoláka! Jo a za domácí úkol se Aailyynka našprtá akademické tituly, má v nich bordel. :-))

  Smiřte se s faktem, že vás nemám ráda. Muhehehe. :-))

  Každodenní realita, budík jako bomba tiká...


  7.9.2010

  Neumím to? To nevadí, tak se to prostě naučím! :-)

  Zjistila jsem, že v poslední době se na mně projevuje za a) urputnost a za b) suverenita. Obé mě těší, tak nevím. :-)) Zřejmě to bude pozitivní. A taky mám čímdál menší chuť jednat a mluvit korektně a je mi čímdál víc fuk mínění kohokoli. No a co na to Jan Tleskač? :-)

  Trpím sklerózou, takže si budete muset počkat, až si vzpomenu, o čem jsem to chtěla psát ten rozsáhlý, objevný, inteligentní a oslnivě vtipný článek. :-) No a nebo si ho prostě přečtěte jinde, ju? :-)

  V tývý jsem koutkem oka zaznamenala obnovení toho šíleného pořadu, co kdysi uváděl Jiří Krampol (jmenuje se ten pán tak, že jo?). O můj bože. Přísahám, že jednou tu bednu z toho okna ale fakt pošlu. Takhle zase deformovat vkus národa. :-) Jsem divná já nebo ostatní, když namísto televize louskám klasickou literaturu? (Já vím, že já.) :-)


  6.9.2010

  Zapracovala jsem zase trošku na webu. Až mě přejde akutní záchvat lenosti, slibuju, že se to tu začne hýbat poněkud více. Hehe. :-) Pokud objevíte libovolnou chybu, prosím info.

  Mám takové nepěkné tušení, že jsem spoustě lidí naslibovala fakt hromadu věcí. Tak kdyby náhodou, hlašte se. :-))

  Ještě pořád se těším do školy. Ještě pořád slečně N. nezávidím maturitní ročník. Už bych to nechtěla absolvovat podruhé, vážně ne. Jsem ráda, že to mám za sebou.


  3.9.2010

  Čtu, píšu, tvořím a ještě pořád mě to hrozně baví. :-) Asi jsem se přece jen neminula oborem. Přemýšlím taky o škole a... jo, užívám si to.

  Spousta věcí je ale taky docela dobře v řiti. No, konec optimismu, vážení přátelé, popojedeme. :-)

  Nadcházející podzim na mě kupodivu působí vcelku blahodárně. Nečekala bych to. Podzimní deprese nebude?

  Muži jsou na mě v poslední době velmi hodní. :-) Gentlemani ještě nevymřeli? :-)


  1.9.2010

  Odcházet od lékaře v deset večer je fakt špatný vtip. :-)) Ne, stále jsem se nezbláznila nebo minimálně ne definitivně. :-))

  Nemuset po mnoha letech prvního září jít do školy je skutečně divný pocit. Ale ano, užívám si to. :-)

  Přistihuju se, že v poslední době až nepříjemně často používám formulace typu "před deseti lety". To už jsem opravdu tak stará? :-)) To je skutečně strašné. :-))

  A ještě jedna perlička z minulého týdne, na kterou jsem si vzpomněla: Cedule lákající na pardubický perník... pětadvacet kilometrů před Pardubicemi. :-)) Jo jo, dobře to děláte, lidi, odřít turistu, jak to jen jde. :-)))

  Mahjong je vysoce návyková hra. Akorát, že podle Wiki je doba hraní mezi patnácti a třiceti minutami, mně to určitě trvá déle. Evidentně mám postřeh hodný Sherlocka Holmese. :-)))

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku