♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Červenec '10

  archiv blogu

  30.7.2010

  Ano, jsou chvíle, kdy hluboce lituji, že nejsem chlap. :-))

  Ten klobouček jsem si už taky koupila. Devadesát káčé. Nekupte to. :-)) Nakonec jsem neuspěla v žádných obchodech typu Orsay ale u Vietnamců. Prostě jsem ho musela mít, hned se mi tam zalíbil. :-) Černý, s bílými proužky. Prý mi vážně sluší. :-)

  Už asi po třicáté páté jsem vysvětlovala, proč jdu studovat to, co jdu studovat. Někam to sem napíšu a začnu akorát posílat odkazy. :-))


  27.7.2010

  Koupila jsem si nové černé džíny. Ještě plánuju klobouček, černý kabát a steelky (bota zn.: Steel, neboli obutí typu gláda, prostě takové to mohutné s kovovou špičkou, znáte, ne?)... Asi budu ve svém bydlišti budit veřejné pohoršení. Babky-důchodkyně mě možná budou považovat za satanistu, člena sekty nebo tak někoho. Prostě za magora. :-))

  Zubař nebo gynekolog, milé dámy? Já beru zubaře. :-))

  Na páteční akci mě viděl maminčin bývalý spolužák. Prý jsem vypadala na to, že se velmi dobře bavím. Uch. :-)) Já věděla, že při svém řádění naprosto nemůžu zůstat nepovšimnuta. :-)))


  25.7.2010

  Celá akce se mi opravdu líbila, ale na to jediné negativum si postěžovat prostě potřebuju a kde jinde, než na svém písečku. Tak prosím berte s rezervou možná poněkud pesimistické vyznění následujících řádků. :-)

  V pátek jsem si byla užít naživo ABBand. :-) Byla to paráda. Stejná akce jako před rokem, tehdy jsem samozřejmě rovněž nechyběla. Jinak už jsem je viděla počtvrté. A příští rok jedu znova. Pokud by se k těmhle zápiskům dostal až někdo, kdo tam rovněž byl, tak jsem fakt byla ten blázen, co stál v největším dešti i tak až v kotli, celou dobu se vrtěl do rytmu, blbnul, tleskal, měl ruce nad hlavou, ječel a zpíval (notně falešně, sorry :-))). (Hrozit a házet hlavou umím taky, na to rovněž došlo, heh. Magor, no. :-))
  Jedinou skvrnou na výborném večeru nebyl ani tak déšť. Špatné počasí jsem vydržela, nejsem z cukru. Daleko více mě štvaly dvě "maminy". Stojící ale bohužel přímo v kotli. Jak tvrdá Y. Celou dobu se obě nepohnuly, nezpívaly, možná jednou zatleskaly a prostě tam jen tak stály. Neustále si hrabaly pro pití (sakra, to není bufet, pro pití si dojděte před začátkem jako každý a potom už nerušte) a pálily jednu cigaretu za druhou. Humus. Nejsem z cukru, ale parta senzačně pařících mladíků cca dva metry ode mě si zapálila tak jednou, rovněž slečna, která tam byla asi s přítelem a stáli hned vedle mě. Dámy vesele vypalovaly cigarety a to s tebou měly malé děti. Odhaduju tak dvanáctiletého kluka a asi šestiletou dívenku. Která z toho mimochodem absolutně nemohla mít pojem, nehledě na to, že už dávno měla být v posteli. A ještě jí pod nos foukají ten smrad.
  Takže příště, prosím za a) žádné malé děti na podobné akci. A za b) žádné maminy, které mají touhu si do kotle jen stoupnout, pít a kouřit. Když se nechcete bavit, nezabírejte tam místo nám, co si to hodláme patřičně užít a proto jsme si až pod pódium šli stoupnout. Jděte si radši sednout stranou, v klidu se tam napájejte a seďte si jak pecky někde, kde nebudete nám ostatním překážet, díky. (A jestli máte pocit, že "děti by nic neviděly" tak viz a) děti na takovou akci fakt nepatří, nemáte je tam tahat.)

  Toť zatím vše, děkuji za pozornost. :-)


  22.7.2010

  Jsem unavená. Můj přehřátý organismus v současných tropických teplotách skutečně trpí. V hlavě mám i, co chci přidat na sem na web. Ale nějak na to nemám energii. :-)

  Jo, na zítřek se těším fakt moc. A příští týden směr hlavní město. :-)


  21.7.2010

  Vypadá to, že jsem si asi fakt vybrala ten správný obor. :-)) O studentech filozofických fakult. :-)) Jako batikovaný hipík sice nevypadám, ale... pseudeointelektuál s verši prokletých básníků na rtech? To beru. :-))) Humanitní obory mají jenom jednu vadu: silný nedostatek testosteronu. :-))

  Vždycky jsem prostě měla sklon k lehce nonkonformním názorům. :-)

  Naprosto ukrutně se těším na pátek. :-)) Na blbnutí v kotli, na muziku až do ohlušení. Ach. :-)


  19.7.2010

  Bolí mě hlava. Need coffee please. :-) Přes léto svou denní dávku kofeinu poněkud omezuju, bo nejsem sebevrah, abych ve třiceti stupních pila cokoli, co se vařilo. :-)) Nehledě na to, že během svaťáku jsem kávu konzumovala po litrech, takže by to se mnou mohlo prásknout. :-))

  Potkala jsem náhodně spolužáka M., se kterým jsem chodila na základku. Je moc fajn. ;-) Byl mi na maturitním plese.

  Sotva jsem napsala, že jsem příliš líná na to, abych psala denně, začíná se mi to paradoxně docela dařit. :-)


  18.7.2010

  Spolu s procházkou a výbornou mandarinkovou zmrzlinou se mi vrátila dobrá nálada. Na příště plánuju parníkem po Labi. :-)) Jestli máte pocit, že mi právě naprosto definitivně jeblo, tak... máte asi pravdu. :-)))

  Ne, teď se nerozejdem, ne jenom pro blbej den... Anna, srdce a sabotáž...

  Wanastovky - Slečna Anna je za vodou. Ten text si přeberte, jak chcete.


  17.7.2010

  V nestřežené chvíli jsem ztopila se slovy "já ochutnám" v kuchyni vodku. Ještěže jsem se nenapila pořádně. :-) Blé.

  Navzdory okolnostem začínám mít vlastně v podstatě velmi dobrou náladu. Vážně nevím, čím to je. :-) Kecám, vím to, ale vy to zrovna vědět nemusíte, heh. :-))

  Sice bych mohla psát každý den, ale vzhledem k tomu, že jsem na to moc líná, z toho zase nic nebude. :-)) Takže tedy prozatím opět vše. S dalšími prudce inteligentními myšlenkami se ozvu později. :-)


  16.7.2010

  Beru zpět. Nahoře bez se opalovat nebudu. Ne dokud budeme mít z obou stran sympatické mladé sousedy (byť zadané) a dům neobehnaný třímetrovou betonovou zdí. Nejsem sebevrah. :-))

  Chcípla mi sluchátka. Takže napojím notebook na externí repro a okolí mě nebude mít příliš rádo. :-)

  V článku na aktualne.cz se skví napsáno "Češi a Moravané". To by mě zajímalo, kam se ztratili obyvatelé Slezska. Když už. Autorovi byli v honbě za politickou korektností článku Češi coby obvyvatelé celého státu málo? :-)) Nás vždycky učili, že Čech = obyvatel ČR... Obyvatel čehokoli je snad mimochodem taky relativně spolehlivá klička, když už nevím. Ach jo. Noviny někdy fakt nemají úroveň.

  A ještě se musím zmínit o zajímavém literárním blogu, který vede Narrateur. Teorie literatury, čtenářský deník, autorovy povídky. Nesmírně zajímavý a nezvykle komplexní počin.


  15.7.2010

  Zjistila jsem, že mám pěkně (ne)opálený dekolt. Asi se budu muset začít slunit nahoře bez... :-))

  Našla jsem docela hezky napsaný článek na téma Jak (ne)napsat diplomovou a dizertační práci. Tady. Schovávám si, třeba se bude někdy hodit. :-)


  13.7.2010

  Server youtube má za vuvuzelová tlačítka deset bodů. :-)

  Stáhla jsem si film. A titulky. A zjistila, že to nemám v čem přehrát. Jiný soft v compu nemajíc, Winamp zarytě titulky přechroupat odmítá. :-) Originální španělštinou nevládnu ani slovo, takže nevím, asi budu mít jen obrázky. :-)) Tahat další program se mi nechce. Těžký život internetového piráta. :-)

  A co dál, doktore? :-)


  10.7.2010

  Mám za sebou příjemný páteční večer v neméně příjemné společnosti. Aailyynka a její známí. Dvě velká piva. Dobré to bylo. :-) Do postele jsem se dostala v půl druhé ráno. :-)

  Udělala jsem jisté rozhodnutí. Nedělalo se ani trochu příjemně. Bolí. Přesto si za ním stojím. Musela jsem, neudělala jsem chybu a bylo to dobré rozhodnutí. Mám z toho zvláštním způsobem až dobrý pocit, přestože mi není lehko u srdce.

  Jsem na sebe hrdá. Dokážu dělat rozhodnutí, která jsou nepříjemná, ale kdybych je neudělala, trápila bych se později daleko víc.


  9.7.2010

  Před pár dny jsem po dlouhé době jedním okem sledovala zapnutou televizi. Za tu chvíli, co jsem blikající obrazovku tak nějak vnímala, jsem viděla všechny tři verze reklamy XXXLutz. Verzi s hezkou zrzavou slečnou dokonce dvakrát. Poprvé jsem na to zůstala jen konsternovaně zírat. :-) Pro ty z vás, kteří tomuhle peklu dosud unikali je reklama s hezkou zrzavou slečnou online na youtube.
  Ale bacha. Tan spot má vysoce propracovanou psychologii. Vidíte to jednou a musíte se podívat znova, jestli vás prve nešálil zrak a opravdu to bylo tak nepřekonatelně blbé. (Bylo.) A jakmile to spatříte podruhé, z hlavy už to nedostanete. :-)))
  Co takhle jako formu hromadného protestu začít házet televize z oken? :-))

  Prozatím vše, milé děti. Krom pseudointelektuálního příspěvku o reklamách už vám dnes asi víc nesdělím. Je mi horko a mozek stávkuje. :-)


  8.7.2010

  Rozhodla jsem se, že si koupím klobouček. :-) Takovýhle. Metalshop i Nosferatu co do sortimentu hluboce zklamaly. (Ne, já vážně nechci nosit kšiltovku.) :-) Až rodina zase jednou nebude vědět, co mi má koupit (v září mám svátek), ten klobouček si objednám. :-)

  A taky mě přepadla myšlenka barevných pseudo dredů. Ideálně modrých. A stačilo by mi jich do mých tmavých vlasů třeba jenom pár. :-) Inspirováno debatou v komentářích u slečny Channah.


  6.7.2010

  Jsem ale kurevsky romantická duše. Věříte mi, že ano? :-))

  Nemám ráda dotazy, jak budu zvládat vysokou. Prostě to nějak půjde. Mám ráda udivené pohledy, když se mě někdo zeptá, co půjdu studovat a já odpovím. :-) Historicko-literární studia zní jako vysoce sofistikovaný a obtížný obor pro sečtělé inteligenty. :-))) Fandím si, jo, ale člověk si může inteligentně přece alespoň připadat. :-))

  Slíbila jsem vám, že budu psát častěji, že? No, stane se. :-)

  Výměna dojmů se slečnou MaryLove mě utvrdila v tom, že jsem se rozhodla správně. Na tu bohemistiku jsem se vykašlala zcela oprávněně. :-) Tímto jí děkuji za podnětné myšlenky.


  2.7.2010

  Ještě žiju. Nic na tom nemění fakt modřiny velikosti mexického dolaru ještě větší na pravé noze. A ukopnutý malíček. Ještěže při pohledu na krev nejdu k zemi.

  Kdybych byla prokletý básník, léčila bych svůj spleen sklenkou Absinthu. A psala nádherné verše. A protože prokletý básník nejsem, Absinth nemajíc, umění psáti verše neovládajíc... datlím místo překrásných veršů prozaická písmenka kvality nevalné.

  Já vážně ještě nevím, co s tím budu dělat.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku