♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Květen '10

  archiv blogu

  31.5.2010

  Ai v půl jedné v noci. Visí na youtube. A kouká na... prasátko Pepinu. To je takhle perla, pokud nedisponujete vlastními potomky nebo mladším sourozencem. :-))) Nejhorší je, že ta pestrobarevná úchylárna mě plně duchovně uspokojila. :-)) Tvůrci museli být dobře sjetí. Naši nejmenší si vážně nezaslouží vymývat mozky už od takhle raného věku. :-))

  Informace, která se svou univerzálností nehodí minimálně do dvou dalších otázek, není hodna toho, abych si ji pamatovala. Ai se učí. Aneb zapamatuj si, jak se anglicky řekne "strojírenství", to upotřebíš všude. S jistými druhy průmyslu se prostě vedle šlápnout nedá. :-)

  Zadání maturitních okruhů na AJ pravděpodobně tvořil kdosi, kdo měl k dispozici google translator... a dávku LSD. :-))) Odborník na slovo vzatý mi řekl, že to, co mám napsáno v zadání, mám-li to tam právě tak, je nesmysl. :-)) Neexistuje to. Skutečně miloučké. :-))


  27.5.2010

  Jak začít (čtvrteční) ráno? Rozlepit oko v půl osmé, nehorázně se nasrat, volat do školy, udělat ze sebe pitomce na studijním, volat do školy, volat do školy (jo, pardon, to už tu bylo, takže opakovat asi pětkrát) a pak to zalomit s notebookem v posteli a s notně zvýšenou hladinou adrenalinu v krvi si jít dát čokoládu. :-)) A pak o tom napsat.
  Psáno v půl deváté.

  Čtvrtek, pátek, sobota... tohle stejně nestihnu. :-))


  26.5.2010

  Už pátý den v kuse se učím. Ještě nevím, zda se touto větou chlubím nebo si stěžuju. :-)) Nevím rovněž, zda vydržet se pět a půl hodiny v kuse učit znamená zodpovědného maturanta a nebo stav, na jehož konci se odkrývá růžová budoucnost v podobě svěrací kazajky. :-)))

  Zííív. Eh, to už je ráno? Dezorientovaný pohled na hodiny. Ehm?! Kde mám mobil... To už je... dvanáct dvacet? Doprdelepráce. :-)))
  Podobnost s mým dnešním "ránem" jest naprosto záměrná. :-))) Doma se na mě dívali... soustrastně. :-)

  Čtu fashion blogy. Zvedá mi to sebevědomí. Jo, jsem blbá, protože si nepamatuju antickou literaturu, ale ne až tolik blbá. :-)) Jestli se mi tímto podaří někoho konkrétního nakrknout, připisuju si deset bodů. :-)))


  25.5.2010

  Blik. Terka online na icq. Markét jsem psala pro jistotu už včera, rovněž se chystala školu poněkud... vypustit. :-) Jsem zvědavá, kdo se dneska v té škole vlastně byl učit. :-) Jenomže svatý týden je prostě žalostně málo. :-)

  No, co myslíš, Aailyynko, co dál? Tak to já, prosím, ještě nevím. Ale uvidíme, kam se to vyvine.


  23.5.2010

  Naučila jsem se prvních deset otázek do ZSV. Včera. Na jeden zátah. Jsem prostě hrozně šikovná. Pročež jsem učinila veskrze ušlechtilé rozhodnutí, že už do školy nepůjdu. Já se totiž fakt potřebuju učit. Ignoruji pasování třeťáků a dokonce i poslední zvonění. Nezúčastním se toho. Už na to prostě nemám, potřebuju se alespoň vyspat. Včera jsem regulérně vylezla z postele až ve třičtvrtě na dvanáct.

  Milé děti, je to prostě vtipné. Pamatujte si, prosím, že maturita není zkouška znalostí. Je to pouhá hra nervů. Nevyhraje ten, kdo se nejvíc naučil, ale ten, kdo se z toho všeho nezhroutí... Zapsat červeně a třikrát podtrhnout, hehe. :-))

  Noc podbarvená tóny japonsko-anglicky zpívaného metalu...
  Do postele jsem včera zapadla po jedné hodině ranní. Bohémský život mi svědčí. Přestala se mi ukrutně točit hlava.
  Zato k učení si pouštím tuhle úchylárnu. :-)
  Na zeď jsem po setmění nakreslil přirození... A pod něj napsal pak jméno tvý... Nikdy se neusměješ... Nikdy mě nevoceníš... A pořád jako vůl stát mě nebaví...
  Vláďa Šafránek je prostě... blázen. :-))) I když už s nimi nezpívá, chci ty kluky někdy vidět naživo. Jednoduché texty, zapamatovatelné melodie, skvělá kapela na zábavové blbnutí. :-)

  To já jen tak, abyste věděli, že ještě žiju.
  Ne, nejsme na kolenou, ryjeme držkou v zemi...
  Svatá slova, pane Kryle...


  17.5.2010

  Mám za sebou praktickou maturitu. Byly to nervy. Hodně velké nervy. Ale zvládla jsem to. Závěrem jsme vyzvání k odchodu. Zavolají si nás. Půl hodiny čekáme. Potom nastoupení maturanti v řadě, slavnostní vyhlášení výsledků. Brooklyn stojí před námi a v očích má... hrdost? Tisknutí rukou se členy maturitní komise. Ai dostala dvojku.

  Usnula jsem hluboko po půlnoci. Píp. Smska. Úsměv. Možná se teď právě začalo něco odvíjet.


  16.5.2010

  Mám dneska poměrně dobrou náladu. Kdopak za to asi může? A ano, vím, že si to tu o sobě dokonce možná i přečte... Nikoli, ne ten, koho vy myslíte.

  A co dál? Nevím. By the way: Mé zápisky poslední dobou nestojí fakt za nic.

  Jen tři slova: Ještě jedno kafe. :-)


  13.5.2010

  Doma se potupně plížím k lahvi s vodkou. Tak tohle asi neustojím. Už tu byla řeč o zoufalcích?
  Pchá. Jo a myslíte, že se fakt stihnu naučit padesát otázek na ZSV? Naše profesorka našla zvláštní zálibu ve filosofii. Ze jmen jako Anaxagoras a Anaximenes mi jde hlava kolem. Antiku z duše nesnáším i v literatuře. :-))

  A tu knížku k přijímačkám budu číst asi před spaním namísto Večerníčku. Já to prostě nikdy nestihnu.


  8.5.2010

  Viděla jsem Gogolovy Hráče. Hrál v tom Martin Písařík. Čtrnáctileté slepičky, koukající na nějaký přiblblý seriál (Ordinace?) a nepříčetně vřeštící, sotva se objevil na scéně, jsou zlo. Prosím, příště nás neberte na představení, kam zavítala i základka. (Či co byly ty děti zač. Pevně věřím, že to nebyl první ročník střední.)
  A mě to nějak nebavilo. První půlku jsem prozívala. Druhá jela poněkud svižněji. Přesto jsem se docela nudila. Asi jsem prostě divná. :-)

  Tak já vám tedy, vážení přátelé, opravdu nevím.

  Don't waste your time on me your already the voice inside my head...


  5.5.2010

  Už i na mě a mé spolužáky zvolna dolehlo známé studentské někdo září a někdo v září... :-)) Neúprosně se to blíží. Někteří mají příšerné nervy a jiní stále tráví čas výhradně luštěním křížovek. :-))

  Zítra jdeme se třídou do divadla. Ne, nevím, na co. Jdu se tam vyspat. Ano, jsem nekulturní barbar. Jsem strašně unavený nekulturní barbar. :-)))

  Přestaly se mi dělat pupínky. Přemýšlím, co dělám jinak. Málo spím (nejdu do postele před půlnocí), nepravidelně jím a nemám dostatek tekutin. Tohle by přece kráse pleti pomáhat zrovna nemělo, ne? :-))

  Na ex jsem do sebe převrhla panáka rumu. :-))) Jo, jsem zoufalec, já to nemůžu popřít. :-))

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku