♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Leden '10

  archiv blogu

  29.1.2010

  Páteční odpoledne strávím bizarní snahou nakazit svět virem H1N1. :-))) A moc mi to nejde. Pitomý Madagaskar. :-)) No nekoukejte tak divně. :-)) Tvůrci počítačových her jsou prostě blázni. :-)))

  Referáty z občanské nauky. Dobrovolně jsem si vybrala Lisabonskou smlouvu. Zajímá mě to a chci si na to utvořit názor dle exaktních poznatků.


  28.1.2010

  Milé děti, tuhle pravdu si prosím zapamatujte: účel světí prostředky. Napište si to do notýsku, děkuji za pozornost. :-)))

  Díváte se na šťastlivce, kterému v poslední době všechno až nebezpečně vychází. (Fakt jsem si dokázala třetí kondicionál i přací větu odvodit správně??? A čas jsem zmršila jen v jedné větě, chá. :-))) Aneb jak Aailynka píše /pololetní/ písemku z jazyka anglického. :-)))
  Tak teď už jen čekám, kterou stranou se mi to zase vrátí. :-)) Vsadíte si, odkud přijde první průser? :-))
  Jo a mé pololetní vysvědčení ze čtvrtého ročníku je to nejlepší, které jsem na střední škole měla. Dvě trojky, jedna čtyřka. Zároveň se taky stalo s průměrem 1,8 nejlepším výsledkem z celé třídy. Tristní.

  Mám oblečení. (A pocit, že stálo fakt neskutečně hříšně moc k tomu jako bonus, ehm. :-))) Plesat půjdu v dlouhé černé sukni s jemně vyšitými vlnovkami a nařaseném topu bez ramínek, ozdobeném na lemu stříbrným štrasem. K tomu mé stříbrné visací naušničky, co je skoro nenosím, neb mě z nich bolí ouška A ještě nemám botičky. :-) Chtělo by to stříbrné páskovky. :-) Lodičky nebrat. :-) Jo, řeším kraviny, ale jednou za život si to snad můžu dovolit, ne. :-)))

  Ve slavnostním oděvu se ovšem i tak cítím asi jako Sandra Bullock ve filmu "Slečna Drsňák". :-)


  25.1.2010

  Příští týden v pátek asi velice vážně ochořím. Zápal švindlu, chá. :-))

  Napsat Dokonalému s výsledkem nejistým, leč užitečným nebo poslat zprávu na číslo jiné, což se jeví býti značně kontraproduktivní, avšak velice příjemné? :-)) Tomu se, milé děti, říká třídění priorit. A Aailyynka řešila kolem osmé ranní. :-)))

  Dvojka ze supertěžkého testu z němčiny? Jak já to dělám... :-)))


  24.1.2010

  Kterak Ai korzuje po obchodech, díl první. :-))

  Nákup šatiček se ukázal býti naprostým fiaskem. Za zmínku stojí snad jen věta adresovaná mé předrahé matičce: "Jestli si tohle oblečeš, tak na žádnej ples nejdeme." :-))) Sypat sarkastické hlášky mi vůbec šlo nadmíru dobře. U regálu s titěrnými blýskavými topíky jsem znechuceně pronesla něco o disco kouli. :-)))
  V Orseyi se mi po pár minutách začalo dělat upřímně blbě z naprosté absence testosteronu. :-))) (Obchod vyvedený do odstínů růžové, převážná většina oděvů v hyper-super moderní fialové a všude kolem na blond odbarvené náctky. :-)))
  Bez odporu jsem dle pokynů mé milované stvořitelky vydržela korzovat mezi regály ještě v New Yorkeru a jakémsi jiném podobném obchodě, co už nevím, jak se jmenoval a před Kenvelem už jsem dala přednost vidině vepřových závitků s hranolky. :-)))
  Další vtipné reporty budou následovat, patřičný oděv stále nemám. :-))

  Něco tu smrdí. Asi je cosi špatně. Až zjistím co, napíšu to sem. :-))

  Já se v podstatě docela dobře bavím, věříte mi? :-)

  I kdyby mi teď vlezl do postele třeba sám Brad Pitt, tak dostane kopačky. :-)) (No, ale být to Joey DeMaio, říct bych si možná dala :-))) Jsem neskutečně unavená a ze všeho nejvíc prahnu po možnosti si odpočinout. :-)


  20.1.2010

  V puse mě prý nemá co bolet, tvrdila má zubařka. Ani zuby moudrosti, které mi nehrozí, ani kazy, ani zánět dásní. Tak nevím, asi si místo zubaře pořídím psychiatra. :-))) (Btw už je to dobré, ale ať to bylo cokoli, asi to zafungovalo, písemka z matiky za dvě. :-))

  Stále stejná situace. Jisté projevy by mi teď možná měly přinášet nadšenou euforii, bohužel se však pocity uspokojení nekonají. Místo toho dál skládám šílené teorie. (A dalo mi dost práce napsat tenhle odstavec tak, aby to bylo dokonale k nepochopení pro všechny, kdo si to případně přečtou. :-)))

  Sloh dopadl opět na výbornou. Psala jsem úvahu, téma bylo příšerné. To, co jsem vyplodila bylo opět profesorkou nazváno, ehm, cituji, nepřekonatelným.


  16.1.2010

  Včera mě bolel pouze zub. Dnes mě již bolí polovina pusy. No wtf??? Takhle rychle neroste ani schodek státního rozpočtu. :-)) Při představě, že v následující pětiletce to třeba stihnou i ty ostatní... Jdu si hodit mašli... :-))

  Matiku jsem napsala na čtyřku. Zub moudrosti už asi začíná fungovat. :-))


  15.1.2010

  To je zase dneska den...

  Jsem moudré děvče. A už se to asi začíná i projevovat. Prozatím ovšem jen tak, že mi s vysokou pravděpodobností roste můj první zub moudrosti. (Exaktnější diagnózy nejsem schopna, se zuby jsem nikdy potíže neměla, vím jen, že mě bolí levá strana pusy a bolí to... no jako prase. :-))
  Pro člověka, na kterém v ordinaci dentisty nikdy neaplikovali žádný sadistický zákrok (jen asi před deseti lety trhání zubu, ale to už jsem raději vytěsnila :-)), je vize rozřezané a zase sešité dásně děsivá. Ujišťuji se, že se mi dostane patřičného množství analgetik a nejlépe celková anestezie. :-)))
  Čeká mě prostě fakt krásný víkend (v pondělí jdu navštívit svou zubařku)... :-) A teď si jdu vzít kouzelnou růžovou piluli a do pondělí se jimi pořádně zfetuju. :-)))

  Kombinace Ibalginu a Plum vodky (já vodku opravdu nepiju :-)) je mazec... Přijdu si lehce sjetá, ale zub bolet přestal, tradá. :-)))


  13.1.2010

  Během dvou hodin vymezených mi na slohovou práci jsem stihla:

  Napsat koncept.
  Přepsat ho na čisto.
  Přečíst si Terezin sloh v několika fázích vývoje. :-))
  Suplovat Terezce jazykovou poradnu ústavu pro jazyk český. :-)))
  Nadiktovat Terezce osnovu. :-))
  Dopřát si zasloužených pět minut volna. :-))
  Holt jsem ženská a umím víc věcí najednou, jak říká naše němčinářka. :-))) Btw. na sloh bylo líčení, referát (obé neumím napsat a netuším, co je typickými atributy těchto útvarů, pravděpodobně bych se z toho záhy odchýlila) a úvaha. Ta měla pro změnu naprosto neuvěřitelně blbé téma. Tak uvidíme, co z toho vzejde. Až z paty jsem si tahala jakž takž nosné myšlenky. :-))

  Budeme si hrát na Robinsona. Těšit se, až přijde pátek. :-))

  Já vím, jednou pláčeš smíchy, podruhý smutek jak Notre Damme... Po zatmění snad slunce vyjít má, když za obojím vězím já...


  12.1.2010

  Sníh. Hodně sněhu. Dokonce i k nám dorazila ta pravá Ladovská zima. Žiju téměř na konci světa a tak to u nás díky zpola prohrnutým cestám a polím zapadaným sněhem, který je narozdíl od toho městského čistě bílý, vypadá skoro jako v Mrazíkovi. A ve mně, starém cynikovi, to probouzí tu špetku romantiky, kterou ještě disponuju. :-))

  Týden jsem zahájila s veselou písní Černý muž pod bičem otrokáře žil na rtech... Je teprve úterý a já už nemůžu. Jak já to jen dělám? :-)))

  Před testem z matematiky, Ai a...

  "Nevzdávej to, nemáš co ztratit..."
  "Ani nevíš, jakou máš v tomhle pravdu. Mám tě ráda."

  (...)

  Prostě zase další z mých citových krizí. Fakt veselé.

  Jsem... zmatená... Chce se mi nadávat a mlátit zoufale hlavou o zeď. Zraněná ješitnost, vztek, pocit zmaru, nenapravitelné ztráty jistot a velmi důležitého něčeho. Ale já jsem zkrátka bojovnice. To zvládnu.

  Od rána jsem do pěti odpoledne měla jen sušenku a dvě kafe. Já to prostě nějak nestíhám, no. :-)


  8.1.2010

  Hrajeme se psem takovou hru. Jmenuje se "Na blbečka". :-)) Spočívá v tom, že vevnitř situovaný čtyřnožec reaguje na sebemenší podněty mimo dům zuřivým štěkotem a snahou se probourat ven. :-)) Za pět minut si toto rozmyslí a zuřivým škrábáním packou na okno se dožaduje umístění zpět do interiéru. S potěšením musím říct, že v této hře nervů kdo s koho, zatím vedu jedna nula. :-))

  Maně přemýšlím, jak nejvhodněji ukončit e-mail určený profesorce češtiny... :-)

  Bylo mi šestnáct, byla jsem sladce naivní, líbil se mi jistý člen tehdejšího pedagogického sboru a... Potkala jsem toho, komu jsem později začala říkat Dokonalý. :-)

  Zachvátil mne stav absolutního KOPRu... (Kurevský odpor k práci, přečteno u slečny Lúmenn :-))) Proto jsem se usnesla, že dneska držím pátek, házím si kopýtka nahoru a nic nedělám. :-))

  Jak se tak nořím do archivu, tak si říkám, že bývaly doby, kdy jsem byla ale fakticky vtipná. Kam se to sakra podělo? :-)))


  6.1.2010

  Již třetí dvouhodinovku se nás Brooklyn snaží naučit, že máme říkat "Nizozemí". Již třetí dvouhodinovku sabotujeme jeho pedagogické působení a vítězoslavně opakujeme "Holandsko". :-))) A Brooklyn jde do kolen. :-))

  Vypila jsem cosi, co se na etiketě honosilo názvem Energy drink. Bylo toho půl litru. No, jako králíček Duracell tedy nejedu... :-)) A navíc to chutnalo velmi... uměle. Jsem zvědavá, zda můj ubohý organismus chemický atak téhle srágory ustojí. :-)))

  Pokud mi dnes někdo něco chce, je nutné, aby to zvládl zformulovat tak do dvou až tří vět. Poté vypínám a mozek nahazuje "nouzový režim". :-))

  Ze sluchátek se linou Anthem. Já je prostě žeru, kluky jedny. :-)) Ať žije japonský heavy metal. :-)))


  5.1.2010

  Nepíšu. Nestíhám. Chce se po mně asi tak dvacet věcí naráz, funguju nepřetržitě dvanáct hodin v jednom zápřahu a den by musel mít tak osmačtyřicet hodin, abych stihla všechno, co potřebuju. To je teda bilance. Ach jo.

  Monoteistické náboženství je vykonstruovaná blbina, která se v dané chvíli jen někomu strašně hodila do krámu. (Jak křesťanství, tak islám. Poznatek z dnešní dvouhodinovky dějin umění.)

  Kauza "ten s nejkrásnějšíma zelenýma očima" (skvělé indiánské jméno, což? :-) stále na mrtvém bodě.

  Dokonalý je pro mě prostě nedostižný ideál chlapství. Já za to prostě nemůžu. Nikdy se asi nepoučím.


  1.1.2010

  Sofistikovaná icq debata o genetických modifikacích a genderových stereotypech. Příjemné silvestrovské odpoledne.

  My happy ending... Na šťastné konce nevěřím. Ale ono to prostě nějak dopadne.

  Hodně toho vím. Hodně bych toho mohla použít. Jenomže nejsem potvora. (Původně tam mělo být jiné slovo, ale pak jsem se rozhodla ušetřit jemnocit mých drahých čtenářů. :-))) Ale vědomí je to nanejvýš zábavné. :-)) Haha. :-)))

  Udělala jsem něco, co budu žehlit ještě na Tři krále. Akorát, že už mě to fakt nebaví. Proč pořád já. Cítit se chvíli uražená a dát to okolí patřičně sežrat je... skvěle zlomyslné. :-))

  1. 1. 2010. Není to hezké datum? Aailyynka maturuje. Doma mi v novém roce popřáli hlavně úspěšné složení právě "zkoušky dospělosti". Stejně tak i on.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku