♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Prosinec '09

  archiv blogu

  31.12.2009

  Část mužské populace je velmi neinteligentní. Další část jsou gayové. Někteří jsou zadaní. A ten zbytek má jinou chybu. :-))) Tímto se omlouvám všem pánům, kteří to čtou a povedlo se mi je předchozími větami urazit. :-))

  Loňský Silvestr byl aspoň docela vtipný. Letos nevím... Tak že bych alespoň tradiční silvestrovsko-novoroční smsku Dokonalému? A tváříme se mile a přejícně. Šaškárna.

  To je vše, milé děti, ozvu se příští rok. :-))


  29.12.2009

  Na všem je třeba hledat něco pozitivního. Takže: Během předvánočního školního stresu jsem pravděpodobně zhubla. Díky svátečního válení se u televize a pojídání cukroví jsem ovšem zase přibrala. Ale zato se mi díky naprostému vánočnímu nicnedělání přestaly razit pupínky. :-)) Z toho, milé dámy, vyplývá, že je třeba kašlat na linii, nestresovat se z každého přibraného deka a být šťastné, uvolněné a spokojené. :-))
  To je zase moudro za všechny peníze, Ai. Heh. :-))

  Vidíš, vidíš, Ai, koho bys mohla mít, kdybys chtěla. Jenomže... To moje "jenomže" má ty nejhezčí zelené oči. :-)) Tak na tomhle se žádné pozitivum najít prostě nedá, to je zkrátka průser, vážení přátelé. :-)

  Unavuje mě to. Hrozně. Nechci. Nebaví mě to. Nebudu se zpovídat, s nikým mluvit jen proto, že to zajímá jeho. o to totiž nestojím.


  27.12.2009

  Máme to za sebou. Dostala jsem nádherné hodinky. Potěšily. Sice se mi jedny válí doma, naprosto je nejsem zvyklá nosit a za lepší považuju čas digitální na mobilu, ale to se vstřebá. :-))
  Ježíšek mi taky nadělil Satanskou bibli. :-)) Nemám "koule" na to, optat se pančelky, jestli tohle můžu použít jako filosofické dílo na maturitu ze ZSV. :-)))

  A taky mám účet na Twitteru. Svět se zbláznil. Kdo chce, hledejte. :-))

  Pamětliva doporučení "tak si to ku*va vygoogluj" zuřivě trápím vyhledávač. Aailyynka je totiž trdlo a zapomněla to. Výměnou za pár nekonkrétních indicií požaduju od googlu informaci vysoce konkrétní. Nedaří se mi.

  Jak to snášíš, kočko? Ptal se tehdy.Vždycky mi říká "kočko". To bylo období asi nejhoršího průšvihu. Pomohl mi tenkrát. Pak přišlo ještě pár zvratů i vlastní raněná ješitnost. Všechny kotrmelce jsem ustála. Jsem odhodlaná ho ustát dokonce i teď. Já zkrátka musím.


  23.12.2009

  Mám v sobě sklenku červeného s colou a cítím se... lehce ovíněna. :-))) Je to příjemné, takže jsem usoudila, že pravděpodobně nejrozumnější variantou bude se prostě na několik příštích dní "naložit do lihu". :-)))

  Svět se zbláznil, nic není jak bývalo, staré pořádky zrušeny. Ach jo. :-))

  Kdo si nevšiml, drobně pozměněna fotogalerie. ;-) O svátcích se pravděpodobně vrhnu i na samotný obsah. Nějaké fotky nejspíš smažu a něco přidám.


  22.12.2009

  Rozhodla jsem se, že až do Štěpána bude jedinou mou starostí dostatek lineckého cukroví a rumu. :-))) (Bizarní kombinace, že... :-)))

  V šestnácti jsem byla na přes držku. :-))) Vy taky? To mě těší. :-))

  ...Protože mně na tom všem pořád ještě strašně moc záleží... Nevzdám se. Nevzdám, nemůžu, nechci. Grrr... Jsem beran. A tak bojuju. Bojuju s vlastní uraženou ješitností, raněným egem i s předsudky. Je to divné. Já vím. Nepopírám to. Jenomže ta divnost je jaksi vzájemně vyhovující.


  19.12.2009

  Naordinovala jsem si zdravotní odpočinek. Nic nedělám, sedím u počítače a nechávám si zbytkem rodiny vařit kafíčka a čajíčky. (Kdo bude číst, Aailyynko, jedno filosofické dílo k maturitě ze ZSV, hm?) Venku nám nastala ta pravá "ladovská zima".
  Vypadá to, jako ideální vánoční prázdniny, nebýt toho, že se ve mně stále doslova vaří krev nad jistými vzpomínkami. A tak se snažím debilní vánoční sentiment aspoň trochu rozbít Manowar a jejich novým singlem Thunder in the sky. Nejde to.

  Poznámka: Thunder in the sky je dobré EP. Jsem zvědavá na desku. Kluci prostě válí. :-)

  Až vyrostu, stanu se Jigsawem. :-)) (Pro ty méně znalé jde o masového vraha z hororové série Saw. :-)))

  I když jsi dávno pryč, nic nevzdávám...


  18.12.2009

  O poslední hodině češtiny sedím, poslouchám jakousi báseň, kterou profesorka právě čte a ačkoli za jiných okolností by mě tento druh poezie moc nezaujal, tentokrát mě monotónní přednes uklidňuje. Tiše přemýšlím nad rozervanými romantiky a v té chvíli přesně vím, jak jim bylo (dost blbě :-) a nedivím se, jaká díla z toho psali. :-)) Ach jo. :-)

  Cítím se... pod psa. Přejde to. Musí. Akorát pořád nevím, jestli je lepší vědět, na čem jsem a vzpamatovat se z toho a nebo žít ve sladké nevědomosti.
  Co oči nevidí, to srdce nebolí...

  A pak že jsou Vánoce svátky míru a pokoje. Z bílé sněhové romantiky je mi na zvracení.

  A některý věci nejsou v lidský moci, hrdě obětuju tvoje mlčení... I když jsem sám, jsem s tebou ve dne v noci a tiše doufám ve vysvobození...

  Vážně nechápu, jak někdo může blbou náladu a citové problémy zajídat. Když se cítím mizerně, nemám na jídlo ani pomyšlení a při představě čokolády se mi obrací žaludek. To je dieta, milé dámy. :-)

  Konce budou špatný... Je to málo platný... Stejně řeknu: "Bylo to fajn!"


  17.12.2009

  Žiju v jedné z nejteplejších oblastí ČR. Tak proč je venku neuvěřitelné množství toho bílého svinstva? :-))) Kde je globální oteplování, když ho člověk potřebuje? :-))

  Asi se taky globálně oteplím. :-))) Aspoň bych přestala myslet na svou citovou krizi. Citová krize se jmenuje pan Dokonalý (dobře, jmenuje se sice jinak, ale však vy víte ;-) a má ty nejkrásnější zelené oči, jaké znám. Ách jo. :-)) Tak tady už pomůže výhradně jen devět milimetrů důraznejch argumentů. :-)))

  Kašlu, pobolívá mě v krku a nemůžu se pořádně nadechnout. A bolí mě krční páteř. Auuuu.


  15.12.2009

  Mohla bych jen zkopírovat post z loňského léta. It's history repeating, milé děti. Ale proto, že se potřebuju aspoň trochu vypsat, tak to neudělám.

  Má malá soukromá katastrofa mi přijde horších rozměrů, než černý čtvrtek na Newyorské burze.
  Střídavě se mi chce brečet a střídavě velmi sprostě nadávat a tlouci hlavou o zeď. Nad Manowar mi nečiní problém se dojmout k slzám. Pustila jsem si včera asi šestkrát za sebou Don't cry od Guns N' roses. A protože jsem hrdinka (pche, kdo poslal smsku s textem kurevsky to bolí?), tak nebrečím. Věta I still love you, baby se mi ovšem zarývá hluboko do mozku.

  Trpím jako zvíře. Už vím, jak se asi cítili rozervaní romantici.

  Asi tři hodiny se svěřuju na icq. Uklidnila jsem se, ale... Asi se nepoučím. Asi další vzdušné zámky.

  Vztek, zklamání, rozčarování, smutek. Ale bojuju. Nevzdávám se. Musím. Stojí to za to. Už jsem se rozhodla. Prostě to zvládnu, nemůžu to zahodit.

  Jó, většina těch malejch ryb čeká až bude líp...

  A tak čekám. A tiše doufám.


  11.12.2009

  Jsem přepracovaná úplně na nejvyšší míru. Ráno do mě maminka zcela nevýchovně nalila panáka. Mdlým hlasem jsem jí oznámila, že se mi strašně motá hlava. Trochu to zabralo.
  Ihned po příchodu domů zpytuji svědomí. Docházím k závěru, že když se ke stresu přidá nepravidelné stravování, nedostatečný pitný režim a málo odpočinku, dobře mi být v životě nemůže. Spořádaně se tedy naobědvám, rozdělám lahev s perlivou vodou a pustím si oblíbenou muziku.

  Cítím se o něco líp. Pořád to není úplně ono. Potřebuju dovolenou!! :-)


  10.12.2009

  Jsem přepracovaná. V úterý ráno jsem se probudila s pohledem a la králíček Azurit po myxomatóze. :-))) Ještě jednou se někdo zmíní o tom, co si mám dodělat přes Vánoce a rozbiju mu hubu. :-)) (Něžná holčička, že? :-)))

  Moje maminka se mě chystá navléci do černozlatých plesových šatů. Nebudou točit remake Noční můry v Elm street? Okamžitě jdu na konkurs, určitě to vyhraju. :-)))

  Konzumní styl naší civilizace v praxi je, když...
  Obědváte v "chrámu konzumu"...
  Sedíte na plastikové sesli....
  U plastikové palmy...
  Pijete z plastového kelímku...
  A jíte z plastového tácku... Hranolky.... (Naštěstí ne plastové, ačkoli o kvalitě pokrmů z asijských bister by se dalo polemizovat. :-)))

  Nemám ráda nákupní centra. :-))


  6.12.2009

  Po světě chodí hromada kurevsky pěkných chlapů. Většina se obléká do černého, má dlouhé vlasy, poslouchá metal a je minimálně o deset let starší, než já. (Nebo aspoň jedno z toho.) :-))) Asi je tu něco špatně, ne? Vypadá to na chybu v Matrixu. :-)))

  Přistihuju se, že celý den myslím na něj a naprosto dementně se při tom usmívám. :-)) Drží se mě dobrá nálada a zvesela si pobrukuju metalové hitovky. :-)

  Dost, už dost, mám zlost... Co je to za drzost...


  4.12.2009

  Přestože na okraje jsem u slohové práce zapomněla, skví se na ní i tak napsáno výborně. :-)) A dostala jsem pochvalu. :-) (Měla jsem chuť zalézt asi tak sto metrů pod zemský povrh, ale vzhledem k tomu, co jsem v práci samé psala, jsem toto nutkání potlačila a jen se polichoceně usmívala. :-))

  Drážďany jsou v Rakousku (slečna R.) a "Ona se rozpadla Jugoslávie?" (já).Drážďany se nacházejí v Německu a Jugoslávie už šest let neexistuje (místo ní jsou dva státy - Srbsko a Černá Hora).
  Tak takhle vypadají studenti cestovního ruchu těsně před maturitou. Se zeměpisem jsme, jak vidno, drobet na štíru. :-))) Brooklyn jde do kolen. :-))

  Jsem utahaná, ospalá a totálně psychicky i fyzicky vyčerpaná. Nic mě nebaví a všichni mi jdou na nervy i se svými nejlepšími úmysly. Drží mě nad vodou už jen jedno.

  Tohle už tady jednou bylo (nevadí, opakování je totiž, milé děti, jak známo, matka moudrosti :-)):

  I'm the one who wants to be with you... Deep inside I hope you feel it too...

  Jo a Jogobella - pečené jablko je fakt mňamka. :-)) (PR články na jogurty? Ou. To jsme dopadli. :-)))


  1.12.2009

  Milé děti, jít na soukromou školu je neskutečná blbost. :-)) Ujišťuju se o tomto dnes a denně. :-)

  Vzhledem k tomu, že poslední dobou jsem poněkud porušila svůj zvyk a to sice vykrádat různé texty písniček, které jsou mi asociovány nejrůznějšími každodenními situacemi, měla bych to napravit. :-))

  Osude mám z tebe strach... Tak nech mě už bejt...

  Škwor - Mý slzy neuvidíš. ;-) Normálně názvy citovaných songů neuvádím a nechávám na chuti ctěného čtenářstva, zda si chce text vygooglit celý, ale... Dnes je i ten název trefný.

  Ai psala slohovku. Už minulý týden, ale zítra asi zjistí, jakou známku to vyneslo. Na téma Ta naše povaha česká. Útvar kritická úvaha. Téma na úvahu jako takovou se mi nelíbilo: Média - dobrý sluha, ale špatný pán. (Jo a vyprávění Nikdy neříkej nikdy, byla pecka, nevybral si to asi téměř nikdo. :-))
  Asi bych nedokázala sepsat úvahu na dvě A4ky. Óda na internet v takovém rozsahu nic moc. :-)) Sžíravá kritika se na zadaný počet stran píše skoro sama. U kritiky je člověk správně v ráži. :-)
  Aailyynka telátko si ovšem zapomněla na tom papíře udělat okraje, heh. :-)) Asi dostanu pár bodů dolů za úpravu. :-)) (Ale pořád jsem na tom líp, než slečna R. kterážto si při ruštině své cvičení zkontrolovat odmítla řkouc, že to po sobě už stejně nepřečte. :-)))

  Cpu se ovocem, jogurty a navrch baštím kešu oříšky (jsou oříšky dobré na nervy, že jo? :-))

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku