♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Září '09

  archiv blogu

  30.9.2009

  Deset zasraných hodin...
  "Taková jsi dřív bývala jemná dívka."
  "Takový jsi býval pozorný, tak pomlč," vracím nemilosrdně úder. :-))

  Měla jsem deset vyučovacích hodin. Peklo je proti naší škole místo jako stvořené pro romantické líbánky. :-)))


  25.9.2009

  Ve čtvrtek mě oslovil jakýsi vyjukaný asi prvák a vykal (!!!) mi. Moje sebevědomí právě spáchalo harakiri... :-)))

  Měla jsem burčák. Čekám, co to způsobí mému zažívacímu traktu. :-)) Víno a jemu podobné produkty neumím pít. :-)) (Školní zájezd do sklípku odmítám, coby organizátor si nevezmu na svědomí totálně zlinkované šestnáctileté spratky. :-))


  22.9.2009

  Už dva dny necítím záda, mám ztuhlou krční páteř, funguju nadoraz, na živu mě drží leda litry kafe a hlasitě puštěný metal (po sedmi hodinách ve škole mě v bdělém stavu pro potřeby domácí přípravy dovede udržet výhradně hlučná hudba). :-)) Tohle není nejlepší způsob, jak fungovat už od září. :-)) Potřebuju masáž, kdo se hlásí? :-))) Ale: usmívej se, protože bude hůř. :-)))


  19.9.2009

  (Níže zmíněný dialog proběhl, aniž bych předem věděla, co mi dotyčný hodlá sdělit.)

  "Já se ti musím k něčemu přiznat."
  "Ožral ses," dím lakonicky.
  "Jako čuně," dotvrzuje.
  Pochopit mužské myšlení prostě není žádný kumšt. :-))) Dedukční schopnosti a la Holmes fakt nejsou nutné. :-)))


  17.9.2009

  Středoškoláci (maturanti):

  Někdo nám počáral tabuli lihovkou a nešlo to dolů, pro čistící prostředek byl kdokoli líný jít. :-)))
  "Holky, nemáte voňavku?" dí spolužák, "Co jste to za holky, přece šminky a voňavka, základní výbava v kabelce, ne?"
  (Vážně si nevšiml, že místo trendy kabelčičky vláčím do školy černý batoh s potiskem Manowar? :-)
  "Aspoň nám bude vonět tabule," komentuji vyšplíchnutí Terezina parfému na onu čmáranici na tabuli. :-)) (Dolů to s tím stejně nešlo. :-))

  O maturitním plese jsme se dohadovali a nedohodli, takže aktuálně se přeme pro jistotu o stužkách a šerpách. Nedoufala jsem ve slušnou barevnou kombinaci, ale pravděpodobně projde fialová, nečekaný záchvat dobrého vkusu dopadl na mé spolužactvo. :-)))

  "Musela jsem na vás minutu čekat, tak to dovykládám," naše matikářka, přestože zvonilo. Pomlčela bych, my ráno na vás čekali minut patnáct, ehm...

  Závislák Aailyynka po příchodu domů lká, že ho bolí hlava a požaduje kafe. :-))

  Sehnala jsem si Repo! The genetic opera. Akorát mám poměrně zásadní problém, neb nevím, kdy se na to stihnu podívat. :-))


  15.9.2009

  Jsem nervózní, hysterická a velmi sprostá. Došlo nám kafe. :-))


  14.9.2009

  Již po prvních dvou týdnech mám intenzivní pocit, že škola se mi stala vpravdě energetickým upírem. :-)))

  Jsem zamilovaná. Je o mně známo, že nekriticky zamilovat se jsem schopna nikoli do zástupců pohlaví opačného, ale výhradně do produktů firmy metalshop. :-)) Tak i tentokrát. Já ty hodinky prostě musím mít. :-)) (Jo, jsou pánské, no a? Má být? :-)))

  Už i Renča... O Modroočka se skoro pereme, před hodinou marketingu jsme se s svorně obě polily voňavkami a Renata se dožadovala lesku na rty. :-)) (Sedět v první lavici ale odmítla. :-))) Usnesly jsme se, že by se mu měl založit fanklub. :-)) (A zjistit, má-li přítelkyni, neb na manželku to nevypadá, prstýnek nenosí, což jsme obě identifikovaly briskně. :-))


  13.9.2009

  Je mi blaze, tolik blaze, že už snad ani nemůže být hůř...
  Mám se tak, že být to jenom trochu lepší, už se to snad ani vydržet nedá. :-)) (Kdo zjistí, odkud mám tuhle hlášku, má u mě pusu, já si nemůžu vzpomenout, dámy si místo pusy mohou přát alternativní odměnu. :-)))

  Snaha zapamatovat si něco z němčiny přišla totálně vniveč, mohla jsem místo toho klidně koukat na Simpsonovy (link na dvacátou sérii na pokec? :-))) a ládovat se dortem. :-))

  Zjistila jsem, že některé mé posty jsou dokonce i vtipné. Jak já to jen dělám? :-)))

  Všichni to se mnou myslí dobře. Všichni mě tím neskutečně serou. :-)))

  Jsem sama doma, bytem duní metalové pecky a já se učím. Uklidňuje mě to. Líp se při hudbě soustředím. Netuším proč, ale zajímalo by mě to, tak kdyby někdo náhodou měl po ruce nějaké seriózní vědecké vysvětlení, sem s ním. :-)

  Doma už se mi začínají hromadit maturitní otázky. To bude ještě komedie. :-)

  Chápe někdo, jak je možné, že jsem před pár měsíci byla schopná vyplodit i o poznání delší posty než o třech větách? :-)) (Psát tento poznatek zrovna k nadprůměrně dlouhému blábolu se jeví býti poněkud paradoxním, uznávám. Když mně se zrovna zachtělo se dneska nějak rozepsat, nemůžu za to. :-)))

  Blonďatý idol se pravděpodobně zhlédl v nedbalé eleganci zálesáků, neb si nechal narůst plnovous. Checht, potkat ho o půlnoci, odhazuju peněženku v dál a prchám. :-)))

  To smrdí jako PVC, fakt by mě zajímalo, co do těch laků na nehty dávají. :-)))


  11.9.2009

  Za nudných školních dní, kdy mi nikdo nepíše, už oceňuju dokonce i spamy, které nepropadly do koše a mně na ně z příchozí pošty chodí upozornění. Moji spammeři mi rozumějí. :-)))

  Já vám garantuju, že jsou věci, které nechcete vědět. :-))

  Rodina se mi chystá potřást končetinou a strčit do tlapky zeleň. Paradoxně přes svůj odpor k organizovanému slavení přijímám již od včerejška blahopřejné vzkazy. Jeden dokonce opravdu mimořádně potěšil.


  10.9.2009

  Veškerá nosná témata stíhám zapomínat. Takže nepíšu. Tak snad jen: státní maturity nebudou. Sláva. Vykručela jsem si na exspolužákovi maturitní otázky. Asi bych se měla začít učit, za svaťák to zřejmě fakt nestihnu. :-))


  9.9.2009

  Osciluju mezi slečinkou (na stole mám položenou voňavku) a intelektuálkou (z batohu tahám knihu).

  Měli jsme první dvouhodinovku dějin výtvarného umění. Dějepis jako takový nesnáším, literaturu miluju, dějiny výtvarného umění též velmi potěšily. Že bych byla tak kulturní člověk, co má blízko k umění? :-))

  "Na hradě můžu dělat leda strašidlo, ne průvodkyni." :-)))

  Kocourek Modroočko (aka nový pan profesor), nám bude dozírat na maturitní práce. Potěš nás Pán Bůh, jestli náš playboy nemá s kantořinou ani fň zkušeností.

  Úsloví "pátek - bláznů svátek" dostává aktuálně zcela nový rozměr. Kdo pochopí, má bod. :-)))


  7.9.2009

  S Irčou okouzleně hledíme do páně profesorových modrých očí a Irča se mi po hodině se smíchem svěřuje, že mu se zájmem též okukovala i pozadí. Přiznávám, že zadek má opravdu pěkný a také jsem se podívala, pročež se obě smějeme, že jsme jak duo puberťaček. :-))

  "Ahoj, ty nenapíšeš, nezavoláš," kření se.
  "Já tě zabiju," neváhám mu slíbit. :-)))

  V jedné větě jsem schopna mu slíbit pomalou a bolestivou smrt a zároveň sdělit, že je ten nejbáječnější chlap na světě. :-))

  Mám povoleno o něm psát, ale zákázáno provalit jeho identitu, takže máte smůlu, mé milé zvědavé čtenářstvo. :-))

  Do půl dvanácté ponocující, ale šťastná. ;-) Děkuju.


  4.9.2009

  Záchvat sebevědomí trvá, ve své kůži se stále cítím víc než výborně, vizáž černočerné můry mi sedí. :-))

  "Dobrý den," hlaholím na pana profesora ráno již z dálky. :-))) Jsem slušně vychovaná, že... :-)))

  Téma maturitního plesu "muzikál Chicago" už padlo. Za včerejšek se stihlo vymyslet a zase zavrhnout přibližně pět dalších. Pravila jsem, že je mi téma ukradené, neb navléci se do libovolných šatů se v mém případě tak jako tak rovná společenské sebevraždě. :-))

  Tenhle školní rok bude ještě moc a moc zajímavý. :-))


  3.9.2009

  "Hele, dostaneme na němčinu chlapa," oznamuje Irena ráno. A dodává, že je pěkný.
  Při bližším popisu onoho objevu nadskakuji pět metrů vysoko, neb odpovídá sympaťákovi, kterého jsem zahlédla ráno. Pronáším, že pokud je to on, fakt by stál za hřích, což vyvolává u Markétky i Ireny salvu smíchu. ;-)
  Byl to on. Cca třicet, štíhlý, modrooký. Netuším, co nám vykládal o marketingu, neb jsem na něj pětačtyřicet minut zasněně zírala jak na svatý obrázek. :-)))

  Asi bych měla trochu oprášit svoje "der, die, das". :-))) Když jsme odcházeli, schválně jsem kolem něj prošla, usmála se a hlasitě pozdravila "nashledanou", aby si mě všiml a musel se na mě podívat. :-)))

  Mimo to máme nového spolužáka, který je též fešný. Aby, chudáček maličký, nemusel sedět v první lavici, nabídla jsem mu ne zcela nezjištně místo u sebe. :-)))

  A mně stále div nevypadávají vnady z výstřihu a sebevědomě se nosím po škole. :-)) (Ještě jsou muži nezblbnutí kultem anorektických vychrtlin, což mi sebevědomí katapultuje až do nadoblačných výšin. :-)))


  2.9.2009

  Je ze mě student čtvrtého ročníku. (Dneska už opravdu, už jsem se v té škole podívat vážně byla. :-))) První školní den jsem zahájila s vizáží sebevědomé beautiful nightmare... Černé kalhoty a černé tričko s výstřihem (v duchu hesla "ukazuj, dokud máš co" :-))), ať se pánové podívají. :-)
  A příště si neber černé kalhoty, když jsi prase a kecneš si na ně hned ráno pudr. :-)))
  Pravila jsem, že jestli projde téma maturitního plesu "Muzikál Chicago", nikdo mě tam neuvidí. Do outfitu jak na E55 se nenavleču. Nebudu se po kulturáku producírovat polonahá, vypadajíc jak šlapka. :-)))

  Dvakrát týdně od třičtvrtě na deset, juch, záviďte, vyspím se aspoň. :-)))


  1.9.2009

  Tohle datum je to nejhorší. I tak ovšem nebude trvat déle než 24 hodin. Slabá útěcha, che che. :-))

  Je ze mě oficiálně slečna maturantka. Nepotěší. Radosti života maturantova, tj. vybrat garderobu, barvu stužek, absolvovat ples a poslední zvonění, mě nijak netěší.

  Milí čtenáři, je to všechno v hajzlu. (Začíná se mě chytat můj pověstný školní optimismus, checht. Ai a její období "na přes držku" právě propuklo. :-))

  Překopávám RSS, laděno za pochodu, za chyby a nesrovnalosti se omlouvám, než vyladím všechny mouchy, feed se může chovat poněkud nestandardně. :-)

  Do kabelky jsem hodila propisku a malý blok. Aspoň si budu moci jen tak spisovat svoje postřehy, kdybych se náhodou ve škole hodně nudila. A třeba něco z toho pak i přenesu z papíru do počítače.
  Nechce se mi tam. Vůbec, nechci nikoho vidět, poslouchat, s kýmkoli mluvit.

  Chybí mi. Chybí mi šíleně dlouhé noční rozhovory o všem i o ničem. Chybí mi sarkastický humor. Chybí mi ironické poznámky a drzé rýpání. Chybí mi niterní zpovědi.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku