♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Srpen '09

  archiv blogu

  31.8.2009

  Poslední regulérní prázdninový den. Na rty se mi derou výrazy, při kterých by se červenala i klávesnice. :-)) Naše škola mě naučila používat takovou paletu nadávek, že by se za ně nemusel stydět ani protřelý obyvatel nápravných zařízení. :-)))

  Vprostřed léta mám pocit vánoční atmosféry. Jsem normální? :-))

  První školní den hodlám regulérně sabotovat. Odbývám tuto skutečnost větou: "Se na to můžu vys*at." (Všem jemnocitným duším se tímto omlouvám.) :-)))

  Je doba kolem půl jedné v noci ideální na psychoanalytické rozpravy na icq?

  Na psychoanalytické rozpravy je absolutně nejideálnější doba mezi jednou a čtvrtou ranní, Aailyynko, zapomněla jsi? ;-)
  Jo, chybí mi to, přesto díky, díky za všechno, díky za podporu a za možnost mít se kdykoli na někoho obrátit. A díky za to, že jsi mě naučil občas potlačit vlastní ješitnost. ;-)


  28.8.2009

  Moje degenerace dostoupila vrcholu. Namísto hodnotné literatury jsem včera prolistovala ELLE. Kosmetika, jejíž cena začíná na čtyřmístných částkách mě teda neinteresuje. :-))
  Proč nekupujeme pánské časopisy? Ty jsou aspoň vtipné. Možná proto, že muži nemají potřebu nechat si řídit život plátkem kvality nevalné, o nichž si soukromě myslím, že je beztak tvoří neúspěšní studenti žurnalistiky vyhození již po prvním semestru. :-)) (Ti o něco úspěšnější pak píší pro Blesk a spol. :-)))

  Jíst bramborák s nalakovanými nehty je kousek hodný cirkusového artisty. :-))

  Ano, stojí to za to. Zas a znova docházím k intenzivnímu poznání, že opravdu ano. Jenom někdy trochu trvá, než mi to docvakne. :-)


  27.8.2009

  Jít v takovýhle šatech na maturák, nemluví se mnou do konce školního roku ve třídě ani klika ode dveří. :-)))
  Nicméně ty šaty se mi střihově opravdu líbí. Hlavně ty dlouhé rozšířené rukávy, neb odmítám šaty na ramínka. Možná by mi stačil i obdobný korzet k černé sukni (tu seženu vždycky). Tipy na nějaké goth e-shopy? (Metalshop, Nosferatu, i RedRaven znám. :-)


  26.8.2009

  Za pár dní ze mě bude už slečna maturantka. Můj maturitní ples, moje poslední zvonění. Nechce se mi.

  Pryč s nostalgií a vesele, jen vesele, Aailyynko...


  25.8.2009

  Z vany plné ledové vody se včera vynořil zcela nový člověk. Ne, nedala jsem se do klubu otužilců, jen mi to udělalo na můj hormony zdecimovaný organismus moc dobře. ;-))

  Máme růžovou verandu. To mluví absolutně za vše, ne? :-)) Tedy, ne tak doslova, je to spíš podivná růžovo-hnědo-vyblitá, ale estetické cítění by to neurazilo leda člověku kromaňonskému. :-)))


  22.8.2009

  Ano, budu to tu řešit ještě dlouho. :-))) A buďte rádi jen za tohle, nejdokonalejší z dokonalých to opět slízl v první linii. :-)))

  Vymanit svou zdecimovanou psýché z vlivu hormonálního kolotoče včera znamenalo:
  1. Sníst Ibalgin.
  2. Vypít dvě kávy.
  3. Vypít dvě skleničky piva.
  4. Za celý den třikrát dloubnout do talíře s naprosto výborným jídlem, kterého bych se za normálních okolností šíleně přejedla. :-)

  Moderní medikamenty to projely na celé čáře, kofein zklamal, být lehce pod vlivem se osvědčilo. :-))) (Nenábádám vás k alkoholismu, mládeži, pamatujte, že alkohol je metla lidstva (a zametat se musí). :-)))
  Když je vám tak zle, že jste sice unavení, ale představa zvednutí se a odchodu do postele vás znechucuje možná víc než setrvání ve stavu současném, přivítáte mít lehce v krvi, neb vám vše začne být náhle poněkud šumafuk. :-)))

  A tohle už by snad stačilo. :-)) Případné stěžovatele odesílám na lampárnu, na vlastním písečku budu žehrat na co chci. :-))


  21.8.2009

  Pánové následující řádky číst nemusejí, dámy mohou číst a vyjádřit soustrast, děkuji. :-))

  Zatracené hormony, chci být chlap, auu. :-)) (Otrávila jsem tím včera polovinu kontaktlistu na icq, tu mužskou podotýkám, takže pánové mě mají nyní zaručeně velice rádi a posílila jsem tím předsudky o každý měsíc veeeelmi nesnesitelných ženách. :-))
  A ten nejdokonalejší z dokonalých to zase, chudák, schytal nejvíc. :-))

  "Zmuchlat a zahodit," navrhuji řešení svého aktuálního stavu.

  Večerní debata na icq:
  "Mám depku a všude jsou navíc samý špatný zprávy," fňukám.
  Dostane se mi odkazu na www.osel.cz, což komentuji slovy: "To nechci, to jsou nějaký zprávy a v těch jsou samý vraždy, podvody, tunelování nebo politika."
  "Já si snad přečtu pohádku," zakončuji trudně. :-))

  Maminka opouští své ubohé dítě (tj mě :-P) a odjíždí si regenerovat na víkend nervovou soustavu do Českého ráje, což znamená, že Aailyynka zůstane napospas prarodičům. Víkend Ai versus důchodci, no to bude komedie. :-)) Zubní protézy připravit, pozor... :-)))


  20.8.2009

  Vyzvánění do rozhlasu snad pocházejí ze samých hlubin pekla. Country jsem zvládla, jakési techno, či co to bylo, už mě z postele vyhnalo. Pouštět tohle uprostřed srpna v deset dopoledne je ale pěkná saďárna. :-)))


  19.8.2009

  Tak ne. Tak jo. Tak nic.
  A ne, že se někdo bude ptát, co jsem tím sakra myslela. :-))

  Uvažuju, zda dát průchod zhrzené ješitnosti (což by mi nepochybně přineslo výraznou satisfakci) nebo důstojně zachovat dekórum. Ušlechtilost bůhvíjak duchovně povznášející fakt není... Pokud teda nejste masochisti. (Byl Mirek Dušín normální?)

  Jsem unavená. Unavená vlastním cynismem. A víte co? Došlo mi (opět, zas a znova), proč ho mám tolik ráda. Protože můžu být sama sebou. Střeštěná, cynická (jsou chvíle, kdy mě to velmi baví a je to jako hra), nejistá a zmatená, unavená, smutná i bláznivě šťastná.

  Let me show who I am... Let me show you I'm your man... I would give anything to see Jeanny again...

  I would give anything to see... you... again...


  18.8.2009

  Byla jsem nazvána krásným bláznem. Beru to jako lichotku. :-)

  Milá Ai, copak jsi dělala včera v půl jedné v noci? Koukala na youtube na Hurvínka, eh. (A nehorázně se u toho řezala. :-)))

  "Chtělo by to kus flákoty," pronáším trudně nad obědem, ke kterému jsou švestkové knedlíky. :-))


  17.8.2009

  Bez T9ky a s dlouhými nehty se každý telefon pro psaní sms, vyjma mého vlastního, stává neovladatelný.

  Křivou ofinu budu muset až do příštího týdne do zásahu kadeřnice vydávat za poslední módní hit. :-)) (Ale možnost nemaskovat čelo delší ofinou si patřičně užiju.)

  Mám vlastní dráče (vlastně jen vejce, ale časem se z něj vyklube Eastern Dragon :-)) na dragonadopters.com. (Ale jo, baví mě to, člověk si přece musí umět hrát. ;-)

  Našla jsem jednu podepsanou fotku. Potěšilo mě, že ji ještě mám. Památka. Připomínka dávného přátelství.

  Vzdorovitě jdu proti celému světu a kdyby mě všichni přesvědčovali o opaku, tak to nebude nic platné. Nevzdám se.
  V určitých ohledech jsem prostě strašně tvrdá palice. :-))

  "Podpis zkoušeného"... Ai čte "zkouřeného". :-))) Mám dost. :-))

  Jo a z téhle parodie na Rammstein jsem šla včera pod stůl. :-)))


  16.8.2009

  Stále se prolévám vrcholně zdravým pitivem z "přírodní lékárny". Asi na tom fakt něco bude. Tedy kromě toho, že napoprvé jsem se tím málem sjela. :-))) Mimo to jsem odmítla se slovy, že dokud mi není špatně, tak to svinstvo rozhodně jíst nebudu, léky, které bych měla víceméně pravidelně konzumovat. (Nikdo mi neřekl, že bylinky lezou na mozek. :-)))
  Aby můj organismus z toho návalu zdraví nedostal šok, potravu dostal a la "mekáč". :-))


  13.8.2009

  Jestliže si myslíte, že dál už to nejde, jde to zpravidla ještě třikrát tolik. Tohle moudro si, milé děti, napište do notýsků a třikrát červeně podtrhněte. :-))

  Ai zase jednou posunula své vlastní hranice... (Nejsem tak amorální a bezpáteřní, já jen občas prostě balancuju na hraně a zkouším, co ještě ustojím. Až si tu držtičku rozbiju, budu se divit. :-))

  Bolí mě v krku, fňuk. S výrazem člověka minimálně natahovaného na skřipec se dožaduju uvaření kafíčka. :-))

  Můj maturitní ročník ještě ani nezačal a já už mám zaječí úmysly ohledně maturitního plesu. Ale co, když šaráda, tak pořádná, sezvu široké příbuzenstvo a s Terezkou se tam pořádně zlejeme. :-)))
  I. už mi navíc vyhrožovala, že ze mě udělá dámu, no to bude komedie, o fotky Ai v šatech si pak pište, protože to už v životě neuvidíte. :-))

  A propos Harlej. Totální úlet. Ale narozdíl od uměle vyprodukovaných hudebních pseudohvězdiček pro teenagery si aspoň tohle nehraje na kdovíjaké umění a nebere se to zase tak moc vážně. Chci je vidět live, na ty jednoduchoučké melodie se musí skvěle blbnout a pařit. :-)


  12.8.2009

  Jestli v pekle hrají metal, pak jdu do toho. Vážení, Peklo už čeká. :-)) Aailyynka si doplňuje koncertní vzdělání. ;-)

  Počkám, až přijede výtah a stisknu tlačítko se směrem dolů...

  Potřebuju youtube scrobbler pro Operu. (Přestávám používat Firefox, Opera mi běží znatelně rychleji.)

  A taky asi přestanu používat Windows media player, protože jsem včera u úpravy mp3jek (svých vlastních osobních z originálního cédéčka, nikoli upirátěných :-P) div nevztekla, nerozmlátila klávesnici i myš a bedně neudělala letecký den na trase země-vzduch :-)). :-))
  Pouze jsem si potřebovala vyplnit interpreta a název skladby, aby mi mp3jky bral last.fm scrobbler a já si je mohla podle těchto kritérií řadit a udělat z nich seznam stop.
  Nešlo to. V Mrkvosoftu nemůže jít nic jednoduše. Hauuu, buď proklet, Bille Gatesi. :-)) Ještě vyházet Wokna (až mi odejde comp a já v novém dostanu Visty, tak snad přejdu na Linux :-))) a bude ze mě pravověrný antiwindowsák. :-)))

  Jo a už jste viděli moji novou chybovku? (Dává návštěvníkovi celkem výmluvně na vědomí, kdeže jsou požadovaná data. :-)))

  S menu jsem konečně spokojená, jak jste si všimli (první si všiml Filip, čímž mu děkuji ;-) zmizela poněkud sterilně vyhlížející tlačítka a nahradilo je pozadí v podobě jakési skvrny - můj první výtvor via Photoshop, mimochodem. (Chválit!! Chválit!! CHVÁLIT!!!) ;-) Inspirace tady. (Mimochodem jeden z nejpovedenějších designů, co jsem kdy viděla, prostě slabost pro fialovou nezapřu. ;-)


  10.8.2009

  V pátek se Ai vyšvihla, nahodila metalovou fasádu a šla si užít vystoupení AB bandu.
  Kromě senzačního zážitku jsem si odnesla taky částečné ohlušení (stát přímo pod pódiem je prostě v určitém směru blbost :-)), bolavá záda (stát pod pódiem smáčknutá jak sardinka, aby člověk v davu něco viděl je taky blbost :-))), nastydlé ledviny a rýmu (do půl jedné blbnout "v kotli" v tričku je blbost kardinální :-))). Mimo to si vybraly svou daň dvě hodiny řvaní a skandování a já chraptím ještě dneska. :-)
  To byla negativa, leč skončeme pozitivně i tak jsem naprosto nadšená, Dívka s perlami ve vlasech live mě dojala a příště jdu zas. :-))
  Fotky mám, nejsou nic moc, možná z toho něco vytřídím. :-)

  Update bude, zkrotila jsem Photoshop, chci mírně pozměnit design a jněco sem ještě přidat.


  7.8.2009

  Učím se dělat s Photoshopem. Reporty z mého snažení budou. Zatím to vypadá, že z toho vzejde sitcom. :-)) Nejspíš to pojmenuju Blondýna a Photoshop, nabídnu to Hollywoodu, tam mi utrhají ruce a Přátelé to můžou zabalit. :-))
  První poznatek zní: Programátory tohohle vynálezu předhodit Bobligovi. :-)))


  5.8.2009

  Ai a manikúra:
  Spotřeba: Cca hektolitr odlakovače. Čas: Asi hodina úporného drhnutí černého nátěru z nehtů. (Ai, příště radši třeba kotoučovou brusku. :-))) Stav: Po hodině slušná sjetost acetonovými (či co za svinstvo do toho dávají) výpary. :-))
  Kosmetičky snad musejí mít permanentní zfetovanost v popisu práce. :-)))

  A co na to Jan Tleskač? (Znáte Zeleného Raoula, ne? ;-)


  3.8.2009

  Je nejvýhodnější doba něco po mně chtít. Na libovolné žádosti rezignovaně odpovídám: "A do kdy to potřebuješ?" :-)) Mrázek ústředna, heh. :-))

  Sms. :-) Jéé. :-) Časem se naše konverzace stala nezveřejnitelnou.

  To se může stát jenom mně, třicetistupňovou teplotu odnést rýmou. Můj organismus mi začíná moje macešské chování splácet i s úroky.


  1.8.2009

  Na noze mám šrámy, o jejichž původu bych si netroufla spekulovat, kdybychom na dvoře ve výběhu chovali tygra ussurijského nebo pokud bych holdovala sado-maso hrátkám. (Ani jedno nehrozí.) Tak nevím. :-))

  Nenávidím srpen a vědomí, že polovička prázdnin vzala za své. Kurvadrát. :-)) Pardon. :-))

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku