♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Červenec '09

  archiv blogu

  29.7.2009

  Ráno. (Dopoledne, no dobře. ;-) Poslepu šátrám po mobilu. Modrostříbrný přístroj zavrní a na mě čeká typicky rozesmátá smska. :-) Děkuju. Tomu říkám příjemný start do nového dne. :-)

  Následuje servis v podobě kafíčka a babiččina výborného štrůdlu. To, že se mi někdo postará po probuzení o přísun poživatin je asi jediný důvod, proč jsem se ochotná jakž takž smířit s tím, že ne každé mé probuzení je coby vlčice samotářka. :-)) (Dát stylisticky dohromady tuhle větu mi dalo fakt zabrat, takže kdo si bude stěžovat, že tomu nerozumí, ten ať si mě nepřeje. :-)))

  Život je fajn. :-) (Na ničem nefrčím. :-))) Ne, ten už tři dny trvající životní optimismus fakt není způsobený libovolnou psychotropní látkou, přísahám. :-)))

  Jsem anděl, co tě dostal na povel...
  To je ale fakticky úlet. :-))


  27.7.2009

  Zvykám si psát v PSpadu. :-) (Včera mně ten svinský program několikrát spadl, než jsem přišla na to, že dávat zalamování řádků v hyperdlouhém dokumentu asi nebude zrovna dobrý nápad. :-)

  Kraluju sama doma, všichni jsou neznámo kde, život je krásný. :-) Být vlčicí samotářkou mě nesmírně baví. :-) Dokonce jsem byla ochotná vstávat nezvykle brzy, abych si svou dočasnou opuštěnost patřičně užila. :-)
  Já vím, že se trapně opakuju, ale prázdný byt je nádhera. ;-)

  We never cry for love - We're superheroes...

  Moje psaní čímdál víc vypadá jako nesouvislý sled asociací. (Kdybych začala publikovat před pár desetiletími, mohl se jít Apollinaire klouzat. :-)))

  Občas prostě dělám děsné blbiny. Já se jednou budu ale strašně divit. :-))

  Zjistila jsem, jak si na last.fm profil posílat nascrobblovaná videa z youtube. :-) Jsem prostě strašně šikovná. :-))
  Co na tom, že jsem se tuhle pokoušela marně donutit k funkčnosti javascript na aktuální datum, neb mně nedošlo, že jsem jej předešlý den měnila již po půlnoci, takže se to datum prostě nehne. :-)) Větru dešti, (ani času) dosud neporučím. :-)) Blondýýýýna. :-)))

  Čtu Zločin a trest. (Znáte to, vrahem je vždycky zahradník. :-)) Mladistvá intelektuálka, muhehehe. :-)))

  Jak mě spolehlivě naladit do vlídna, mila, příjemna a usměvava? Dát mi kus žvance. Asi jsem chlap. :-)))

  Nápady, co napsat, mi přicházejí jen tak, samy od sebe, nikým nezvány. Obvykle jich stačím taky záhy dost zapomenout, než se dostanu k počítači, abych je sepsala. Když mám delší chvíli čas, klid a soukromí a nacvakám do klávesnice první větu, ty další už jdou obvykle jako po másle. :-)
  Přesně tohle občas potřebuju, věnovat se v klidu sama sobě, nad klávesnicí srovnat rozlítané myšlenky.

  Nazvala jsem ho děsným prevítem. :-) Ale už se zase usmívám. Svět je fajn. Jestli tam nahoře někde někdo je, tak mu tímto za toho nejbáječnějšího prevíta pod sluncem děkuju. ;-))

  Slibuju, že už končím a rekordně dlouhé posty, jako je tento, vás zase už dlouho nečekají. :-)) (A kdyby, tak na něj pověsím varování, ať to nemusíte číst. :-))


  26.7.2009

  Žiju teď tak trochu jiným projektem a tak vlastní výtvor poněkud zanedbávám. Stane se. :-)) (Možná se pochlubím. :-)

  Dorazila mi smska. Je mi trochu smutno. Pořád mi na něm moc záleží.
  Vztekle skřípu zuby, nadávám, smutním, proklínám a stejně to nevzdám.

  Kráčím proti všem, vzdoruju, jsem unavená, ale nepochybuju, že to stojí za to.

  Nechápete? To nevadí, já taky ne. :-)

  Ještě chvilku psát, ještě chvíli plnit virtuální prostor bezvýznamnými slovy, než se překulí půlnoc a mně bude hloupé už to spisovat pod datum šestadvacátého.

  Třičtvrtě na dvanáct. Zavírám texťák.


  22.7.2009

  Trávím letní dny rochníc se ve studené vodě, neb mému tlaku 100/50 současné teploty svědčí pramálo. Vodu opouštím teprve tehdy, když má pleť získává nádech šmolkové modře. :-)) (Metamorfovat do Šmouly přece jen fakt netoužím. :-))

  Ten nesmysl z ořechů piju. Není mi zle a buďto to zabírá nebo je placebo efekt pěkná sviňa. :-)))


  19.7.2009

  Všem krasavicím na jadranském pobřeží v duchu slibuji pomalou a bolestivou smrt. :-))

  Maminka za mnou nosí jednotlivé části mého šatníku a s opovržením v hlase se ptá, zda to ještě hodlám nosit. V devadesáti procentech případů jde o moje nejoblíbenější kousky.

  Nedávno jsem si pohladila berana. Zatoužila jsem si podrbat "kolegu", neb hvězdy mi daly do vínku toto znamení. Dneska koně. :-) Začíná se ve mně projevovat pravá a nefalšovaná holka z vesnice. :-)


  17.7.2009

  Ozval se mi pan K. Jak milé. :-)

  Milé hormony, děkuji vám, že si smím zase chvíli připadat jako dospělá bytost. (Za deset let budu pupínky možná kvitovat s povděkem, utěšujíc se, že ještě snad teda nejsem tak stará. :-)))


  16.7.2009

  Můj obličej už zase nevypadá jako po akutním záchvatu puberty. :-)) Přesto se míním navrátit do přírody a lektvary z ořešáku si vařit.
  "Jasně, nejdřív si vyrobíš lektvar, zkonzumuješ ho a když to nepomůže, uděláš ořechovici, ožereš se a potom už je ti to jedno. :-))"
  Což nemůže dopadnout dobře, když se k léčení dle našich (pra)babiček uchýlí člověk neotřesitelně věřící ve svatou moc ibalginů a paralenů... :-)) Takže pokud se nějakou dobu neozvu, povedlo se mi "zelenou lékárnou" přiotrávit. :-))) Muhehehe. :-))

  Existuje jen jeden člověk, kterého jsem schopna nazvat příšerou a největším bídákem a přitom ho mít stejně pořád hrozně ráda.

  Už jste někdy dostali mail poněkud obskurního ražení? Já ano. Kdo seje vítr, sklízí bouři. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. :-)) (Ať žije teta Kateřina. :-)))

  Fotka vážně bude... možná... jednou... :-))

  No tak jo, fotka, tady:

  naušničky

  Pozn.: Po kliknutí možno zvětšit.

  Pokoušela jsem se včera vyhnat pavouky ze svého webprostoru a přeskupit soubory do poněkud přehlednějších útvarů... Když jsem počtvrté našla soubor pojmenovaný "hrad" lišící se od předchozích jen číslovkou (och, jak jsem kreativní), o kterém jsem zas netušila, co se v něm skrývá, měla jsem chuť třískat hlavou o stůl. :-)))


  14.7.2009

  Má degenerace už došla tak daleko, že ráno nelením vyhrabat mobil a s očima ještě zalepenýma poslepu vyťukávat PIN, abych se podívala na čas. Ručičkové hodiny dešifruji totiž se zjevnou nejistotou. :-))

  Mám pocit, že jeho jsem si do jisté míry vyvzdorovala natruc spoustě okolností. Nějak nepochybuju, že to stálo za to. *Úsměv*

  Fotka opravdu bude... Někdy. :-))


  12.7.2009

  Ze zrcadla na mě mrká něco, co si včera večer lehnout určitě nešlo. Nebo jo? Kurňa... Můj vzhled volá po akutním zásahu šminek nebo ještě spíš plastického chirurga. Všechno špatně. :-)

  Naušničky mám doma. :-) Všichni se děsí, zda to není nebezpečné. Fotka bude. :-)


  9.7.2009

  Něžná i proradná, krutá i bezradná... Salome, pláčeš?


  7.7.2009

  Hypnotizuji metalshop, zamilovaně zírám na fotku svých vysněných naušniček a netrpělivě čekám. :-)

  Hraju si na vlčici samotářku. Je to fajn. Nebo, že by možná...?

  Nejsem evidentně v poslední době schopná vyplodit cokoli delšího než pár vět. Eh, pisálkovské střevo nějak usnulo. :-))


  6.7.2009

  Zcela nekriticky jsem se zamilovala. Do nádherných naušniček z metalshopu. :-) Jsem je musela mít. (Už jsou na cestě, neodolala jsem. :-)


  3.7.2009

  Zjistila jsem, že vlastním pravděpodobně jedinou použitelnou (tj. takovou, na které nemám výraz masového vraha/retardovaného debila/osoby po požití většího možnoství libovolné omamné substance/všeho dohromady) fotku. :-)) Tak už asi nezbývá, než abych se uchýlila ke kouzlům retuše. (Pochválen buď, ó všemocný Photoshope.) Amen. :-))


  2.7.2009

  Rozhodla jsem se, že budu dobře naladěná. Toho si važte, moc často se to nestává. ;-)

  Už i já mám od pondělí doma papír potvrzující mi, jak neskutečně chytrá jsem. :-))) Vysvědčení. Dvě čtyřky, jedna trojka. Uh. Stálo to za ty nervy? Sotva.

  Btw úvodní slova v novém designu ukradena Manowar.

  Líbí se mi blázni, buřiči, rebelové, vlci samotáři, drsní motorkáři, potetovaní metaláci a jiná asociální individua, na která si otcové pořizují střelné zbraně a matky před nimi své dcery důrazně varují. :-))

  Byla jsem s rodinou na večeři. Čínská restaurace. Chutnalo mi a tak nechci vědět, bylo-li to fakt kuřecí. :-))
  Dostávala jsem chuť recitovat Krchovského, ale asi by mě tam neviděli rádi, kdybych nad stolem pronášela verše typu ...stylové prostředí, nelidské ceny... :-))) Někteří lidé prostě nemají pochopení pro umění. :-))


  1.7.2009

  Nadávám, sakruju, proklínám a pomyslně hážu počítač z okna. :-) Nejde, nechodí, nefunguje, neposílá, neukazuje. :-) Vrrr. :-) Jo, Ai, nemáš se do toho hrabat, když to funguje, že... :-)

  Není dobré zavírat kostlivce do skříně. Moc rádi z ní vypadávají.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku