♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Červen '09

  archiv blogu

  29.6.2009

  Byla jsem v knihovně. Vybrakovala jsem místní bibliografii Remarqua. Koukali na mě jako na šílence. Když jsem si pod paží odhodlaně nesla Zločin a trest koukali na mě... no, jako na idiota... :-)))

  Čtu Draculu. :-)

  Ve třičtvrtě na dvě v noci už ale kurva nemám fantazii. Jindy jsem vysoce kreativní... aspoň v jistých směrech. :-))

  Blood brothers. Já za to nemůžu, na vzletné hodnoty jako kamarádství prostě slyším a tu nabubřelou velkolepost jim baštím. ;-) (Eric v téhle baladě pěvecky fakt válí, běhá mi mráz po zádech.)


  24.6.2009

  Nemám-li potravu ducha (do knihovny jsem maximálně líná jít, eh...), potrava těla též skýtá jistý nezanedbatelný pocit uspokojení (bramborák s hermelínem je mňamózní). :-))
  Dobrý oběd mě naladil patřičně vlídně, takže u úsměvem na rtech a hrníčkem rozpustné kávy (nízký tlak je sviňa :-)) trávím deštivé odpoledne příjemným poflakování u počítače a sledováním Simpsonových. :-)

  Nemáte někdo námět na něco kvalitního ke čtení? (Sofiina volba, jiný tip, co si odnesu z knihovny prozatím nemám, za vaše podněty jsem vděčná.)

  Dnes je 24. 6. a svátek má... Modří vědí, že? ;-)


  22.6.2009

  Byla jsem se včera projít. Zmokla jsem tak, že bych mohla kandidovat na Miss mokré tričko. ;-) Nevadilo mi to, bylo mi fajn.
  Čímdál víc mi vyhovuje bydlet v neskutečném zapadákově, kde si nekoupíte ani rohlík, protože i pro ten si musíte kamsi dojet. :-) Zato mám ale pár kroků do lesa a včerejší odpoledne jsem strávila prudce intelektuálním pozorováním domácího zvířectva nedaleko od mého domova. :-)) Balzám na pocuchané nervy, jen tak chodit opuštěnými kouty, kde jsou jen stromy a cvrlikající ptactvo.


  20.6.2009

  Zkouškové jsem slavnostně završila páteční zkouškou z ekonomie. Mám hotovo. Na první pokus. Upadla jsem včera do postele a prospala asi dvanáct hodin v kuse. :-)

  Na rtech mám doslova "hollywoodský úsměv". :-)) Optimistic smile, jak pěje Andi. :-)) Za tím, že Kai je Bůh si stojím. :-))


  16.6.2009

  Matiku mám. Management taky. Ten za jedna. Dneska účto. Na čtvrtek si do hlavinky snažně cpu politologii (zkouška z občanky).

  Unavená.

  I'm the one who wants to be with you... Deep inside I hope you feel it too...


  14.6.2009

  Dorazila mi smska. Nejedna. Úsměv. Přibližně u páté zprávy dostávám už mírnou křeč do mimických svalů. :-)))

  Dočetla jsem Mistra a Markétku a jsem fascinována.


  12.6.2009

  První týden zkouškového za mnou. Zdráhám se ještě říkat, že zdárně. A zdráhám se říct, že to jde lépe než vloni.

  Sedím v lavici. Zavibrování mobilu. Smska. "Ty to zvládneš." Děkuju. Uleví se mi.


  10.6.2009

  Sdělila jsem mu, že je drzý jak lázeňská veverka. :-) Útrapy zkouškového se takhle přece jen ale snášejí líp. ;-)
  Btw čeština za jedna. (Horší výsledek by byla pecka mému egu. :-)))


  9.6.2009

  Na xicht nahodit fasádu, ze skříně vyhrabat černé kalhoty, hodinu prokecat s Irčou a hurá ke zkouškám. :-) Nervy jak sviň. :-)) Ale za dva.

  "Já tě zaškrtím, chlape bídná," slíbila jsem mu. :-)
  Ale stejně se máme pořád děsně rádi. ;-)


  4.6.2009

  Dojmy z letošní praxe:
  Jako idiot si sice připadám stále, ale už to není způsobené schopností zmrvit cokoli, nač sáhnu, včetně přepsání pár čísel. :-)))
  A zpátky do školy se mi nechce.

  Zatím vůbec nejsem nervózní. Asi je to špatné znamení.


  3.6.2009

  Vnitřní monology mého lepšího já:
  "Mám za kamarády magory." :-)))
  Nicméně všechny se statusem "můj kamarád" tímhle prohlášením asi urazím, takže mám po problému. :-))

  Osten mého sarkasmu tupne jako kuchyňské náčiní asijské provenience. :-))


  1.6.2009

  Jak že to říkal Mireček? Nejdřív se musím hodně milovat a potom hodně učit. Asi by to chtělo chlapa, Ai. Že bych vyhlásila výběrové řízení? :-)) Možná by to ani nebylo potřeba, chm... :-))

  Pod záminkou dne dětí se dožaduju pozornosti. :-)) Infantilním. :-) Co naděláte.

  Dopolednem v práci jsem se statečně prozívala. Mám dost. Copak jsme dělali v noci, co? *Následuje neovladatelný záchvat kašle. :-)))* Kdybys neseděla, milá Ai, včera do půl dvanácté u počítače, tak se vyspíš. :-)

  Víc času pro sebe rozhodně nepotřebuju. Když jsem tuhle ten čas měla a přemýšlela o sobě, skončilo to hlubokou depresí. :-)))

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku