♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Prosinec '08

  archiv blogu

  31.12.2008

  Neodpustím si to, ještě se naposledy v tomhle roce ozvat. :-) Rok 2008 zase spadne do archivu. Je to zvláštní, mít ho tu celý ve vzpomínkách zachycený. To všechno, co bych jinak zapomněla, ty všední maličkosti.

  Čekám sms. Vím, že napíše. Každý rok. Naše tradice. :-)


  29.12.2008

  Neuvěřitelně to utíká, jako by to bylo docela nedávno, co jsem četla kočičí ohlédnutí za rokem 2007. Rok 2008 řádně zamával s celým mým světem, ale... Asi jsem to prostě potřebovala. Odstřihnout se od vzpomínek, od minulosti, abych mohla zapomenout na to ne příliš povedené, co na mě do té doby stále čas od času vypadávalo.
  Všechno zlé je pro něco dobré, jo jo. :-) Vlastní rozbitý nosánek je holt nad všechny rady a poučky. :-)


  28.12.2008

  Co že jsem říkal? Nevím už
  asi že bude dobře zase...
  co jsem to hledal? Aha, nůž
  co jsem to chtěl... Jo, podřezat se

  Nádherně nihilistické. :-) Znáte někdo novodobého představitele české dekadence básníka J. H. Krchovského? :-)

  K návštěvě vzdálených příbuzných mohu říci jen jedno: Cizí děti jsou ta nejlepší antikoncepce. :-))


  26.12.2008

  Svědomitě dodržuju vánoční prázdniny. Nic nedělám. Jsem děsně líná. A přejedená. Z čehož plyne, že ani nebloguju. :-)

  Od Štědrého večera mám novou spolubydlící. Jmenuje se Matylda a navzdory svému jménu je exotického původu - latinskoamerická kráska. Sídlí v akváriu na mém pracovním stole. Matylda, zvaná též ta ryba praštěná či potvora mlsná je totiž akvarijní rybička. Z Aailyyn se ještě na stará kolena stane vášnivý akvarista. ;-)

  Toť vše, míra grafomanie pro tuto chvíli naplněna, děkuji vám za pozornost, pokračování příště. :-))


  23.12.2008

  Dojmy ze Saw 5 sepsány.

  Nad ořechy jsem včera vyhrožovala, že cukroví bude na příděl, jelikož já se s tím párám několik hodin a pak mi to rodina během pár minut sežere. :-)

  Zítra si odbudeme falešné nadšení a pseudoúsměvy pod stromečkem a hurá vstříc vánočně-prázdninovému lenošení, na které se ostatně v tomhle všem humbuku těším nejvíc. :-)


  22.12.2008

  Tož, milé děti, asi bych vám měla taky zase něco napsat, že? :-) Jdu se dneska patřičně předvánočně naladit do kina. Na Saw 5. :-)) Veselé Vánoce. :-))

  Všichni vymázli, Ai si zase na chvíli užívá osamělou domácnost, to je pohoda. :-)

  Půl dne jsem se včera patlala s něčím, co jsem nakonec uznala za vhodné nepoužít. Strasti a slasti webtvůrce. :-)

  A kdo má za žábrama, říká si, ať už je to za náma... ať už je to za náma...


  19.12.2008

  Je tu zima jak v mrazáku, brrrrr. :-) Ai zase kraluje sama doma. Nádhera, užívá si božský klid, který tu panuje, než se zbytek rodiny navrátí z pracovního procesu. Ai už nešla do školy. Nechtělo se jí. Neberte si ze mě příklad, poslední dobou na tu školu ale strašně se*u. :-))

  Jediný moment, kdy se u mě dala vypozorovat jistá stopa melancholie byla chvíle, kdy jsem se včera loučila s Ájou a přála jí hezké svátky. Nicméně jsem ji zase hodně rychle zaplašila. ;-) (Tu melancholii, ne Andreu. :-)))

  Pátek, bláznů svátek. :-)

  Třídní se ptala, koho proboha z té naší skvadry má navrhnout na nějakou pochvalu. Třídní rebel prosazoval mě. :-)) Netuším proč, to se nezmínil, ale iluze mu kazit rozhodně nebudeme. :-)))
  Ty, kteří mě neznají se nesnažím přesvědčit, že jsem svatá a oni si to o mně myslí. Ty, co mě znají, se snažím přesvědčit, že jsem svatá a oni si to o mně kdoví proč myslet odmítají. :-)))
  Bůhví proč třídního rebela napadlo ptát se mě po písemce z matiky, co mám. Jestli si snad myslel, že některá z těch ojedinělých ne úplně špatných známek patřila mně nebo co. Heh, to vážně vypadám tak chytře? :-)))
  Pánové našli pro zbylá péefka dokonalé využití - udělali si z nich vlaštovky a házeli si s nimi po třídě. Dokonce jsem si odpustila poznámku o malých Jardech a místo toho třídnímu rebelovi jím vrženou a následně zatoulanou vlaštovku s úsměvem podala. Též s úsměvem poděkoval. To je ale slušný chlapec. :-)))

  "Uvidíme se příští rok," loučíme se ve čtvrtek s Alicí se smíchem. :-)
  Dělala jsem si z Alice legraci, že ač ve škole díky individuálnímu plánu být nemusí, je v ní častěji, než ti, kdož by ve škole být pravidelně měli. :-))


  16.12.2008

  Objev dne číslo jedna: Z šedesáti mých hudebních sousedů na last.fm mám jen pět dívek. Nejvyšší hudební kompatibilitu vykazuji s dlouhovlasými individui opačného pohlaví. Čímpak to asi bude? :-))

  Objev číslo dva: Super Mario Bros. online!! Za dřevních dob tahle hra byla hit prehistorických "konzolí". Cca rok 1996-97, odhaduju. Uch, to už jsem vážně tak stará? :-) (Udělejte mi radost a řekněte někdo, že to pamatujete taky. ;-)


  13.12.2008

  Nerada (co to kecám, vlastně ráda, muhehehe *ďábelský smích* :-))) vám, mládeži, kazím vánoční poetiku, ale zasrané vanilkové rohlíčky. :-))
  Vykoulet váleček, krucifix, on se mi zlomil, tak znova, vytvarovat rohlíček, přenést na plech, sakra, praskl, těsto se drolí, ještě jednou, váleček, rohlíček, na plech, je nakřivo, narovnat... Jak debil. :-)))
  Ai u plotny, to je jev častý asi jako zatmění slunce. :-) Slibuju, že mě k ní zase dlouho nikdo nedostane a že jakmile budu mít vlastní domácnost, nepeču. Kupované cukroví je nakonec taky jedlé. :-) K čertu s Vánoci/Vánocemi. :-P


  10.12.2008

  Slečna F. za školou, pastička na myši v hodině francouzštiny (málem se ocitnuvší na židli profesorky - čekám, kdy to někdo dotáhne až na tu slavnou poznámku přinesl do školy jed na krysy s úmyslem vyzkoušet jej na učiteli :-)) a litanie kvůli myším. :-)
  Ne nadarmo Ai prorokovala, když Andy řekla, že je naše třídní dobře naložená, že sotva vstoupí do naší třídy, dlouho nebude. :-)

  Zítra jsem za lemru línou. :-) Trávit den korzováním po našem hlavním městě se svými spolužáky a velmi "oblíbenou" češtinářkou v patách, to si odpustím.

  Jo, už je mi zase fajn. Temné podezření mi vesele zamávalo a odebralo se prompně kamsi do pryč. :-) I think I'm paranoid. :-))


  9.12.2008

  V posledních dnech jsem příjemná asi jako... no... kobra královská zakousnutá do hýždí. :-)))

  Čínská polévka ze sáčku a pytlík brambůrků. Doktorku Kateřinu by právě chytil infarkt myokardu. :-)))

  Maminka (chystá se na nákup, mile, snaživě): "Co chceš přivést?"
  Ai (temně): "vodku..." :-)))


  7.12.2008

  Vedle počítače položená učebnice němčiny. Otevřená. Aailyynka se snaží, che che. :-)) Pokouší se oprášit gramatiku a slovíčka lekce jedna až šest. S potěšením zjistila, že to není tak zlé, neb je to rozsah zhruba prvákového učiva. Učí se jí líp, než o něco předtím management, se kterým několikrát zhnuseně práskla se slovy: "Mě to nebaví." Navíc ví, že němčinu napíše i ve stavu nejvyššího zatmění maximálně na trojku. :-)
  A víte co? I ta němčina mě docela baví. :-)

  Píp. Smska. Všechno je ok. To nezní moc přesvědčivě. Zamrazí mě. Tohle už ne. Má racionalita na mě právě kdesi v dáli posměšně dělá dlouhý nos.

  3.12.2008

  Nedočkavě jsem se vrhla na hromadu slohovek. Paní profesorka si u mě mírně vylepšila kádrový profil. :-)) Na mé práci se totiž skví červeně napsáno "výborně". :-) Mohlo to dopadnout jedině buď a nebo. :-) Buď mi ji uzná a dostanu za jedna a nebo mi ji pro nedodržení předepsaného tématu a slohového útvaru neuzná. :-) Při zachování věškerého zdravého sebevědomí jsem ve slohovce jiné chyby nenadělala. :-)

  Aailyynka perlila. Nejlepší písemka z občanky, plný počet bodů. :-) Třídní rebel podotkl se smíchem cosi o šprtce. :-))

  Andy ráno dorazila do školy a dosednuvši do lavice pronesla památnou větu: "Dneska tu chcípnem." Tak jsem jí dala za pravdu. :-))


  2.12.2008

  Oznámím-li vám "nemluv na mě, nevíš, jak jsem se vyspala", je radno vyklidit pole a nedráždit hada bosou nohou. :-) (Hodně odvážní se ke mně mohou přiblížit a zkusit mi podstrčit třeba oblíbené čokoládové sušenky a doufat, že vás vezmu na milost. :-)) Pamatujte si to, kdyby se vám to třeba někdy přihodilo. ;-) Radím vám dobře, nechtějte testovat, patříte-li k vyvoleným, na které jsem schopná být milá třeba i po ránu. :-)

  S výkřiky typu "já už nechci" a "mě už to nebaví" se dožaduji volna nebo alespoň zvýšeného přísunu alkoholických nápojů.
  O chvíli později: Nakonec jsem si přece jen dala alespoň čaj s rumem. :-)

  Poslední měsíc roku dva tisíce osm. Archiv polyká měsíc za měsícem. Za chvíli budeme slavit dvouleté výročí. :-)

  PS: Bilancovat v prosinci, přesněji na Silvestra, určitě nebudu. Své malé shrnutí už jsem si dostala chuť udělat v srpnu. Takže ohlížení zpět bude zas, až mě to popadne. Možná na narozeniny webu, možná posledního dubna (pozorní čtenáři už vědí, že to je pro mě dosti zásadní datum), uvidíme. :-)

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku