♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Červenec '07

  archiv blogu

  31.7.2007

  Zahlédla jsem už nevím kde článek, že Tokio hotel se mají nebo snad dostali nabídku, stát se tváří čehosi... Nemaje odvahu svou reakci napsat přímo pod inkriminovaný článek, umístím ji sem. (Prosím všechny Tokiačky, aby neprodleně přestaly číst, děkuji. :-)) Za názor, že by se měli stát tváří výrobce pánské ochrany, aby se proboha jejich fans už nemnožili, případně by se jejich portréty měly skvět na antikoncepčních pilulkách (99,999999%ní účinnost zaručena - vás by nepřišla chuť? :-))), by mě totiž fanynky asi ukamenovaly. :-))) Tak tenhle nápad na řešení populační exploze náš profesor ekologie při svém výkladu nějak zapomněl zmínit, mohlo by to docela fungoval. Asi bych si to měla nechat patentovat. :-))) (Milé Tokiačky, už opět můžete začít číst. :-) ) Jinak jsem odpoledne strávila v obležení hlášek "dokument neprošel validací, xy chyb" a "dokument prošel validací", až mi z toho šla hlava kolem. A to jsem původně chtěla jen zjistit, jestli by se TOPlist počítadlo nedalo polidštit do nějaké přijatelnější grafické podoby. (Hm, tak nedalo, leda ho zneviditelnit pro oko návštěvníka, což stejně asi udělám. :-) Ale aspoň jsem po stopadesáti letech vypátrala svoje heslo do TOPlistu. Není divu, že mi ho ani na e-mail poslat nemohli, když jsem tam měla místo mailu zadanou adresu stránky - ale já nejsem tak blbá jak vypadám, ale už jste někdy viděli idiotštější a nepřehlednější uspořádání služeb než je tamní? :-))))


  30.7.2007

  Ranní chuť být na všechny milá, příjemná a usměvavá mě dokonale přešla. :-) Zvláště díky "vtipným" komentářům mé drahé maminky; když totiž prohlásila ve spojení s mou osobou, cosi o tom, že si najdu nebo bych si snad měla najít chlapa, s nevěřícným "coooo?" jsem zalapala po dechu. :-))) Tak mám takový pocit, že maminka by z podobných nápadů potřebovala vyléčit šokovou terapií spočívající v předvedení mně v tomto směru vyhovujících zástupců mužského pohlaví. :-)))) No, myslím, že toto téma nebudu dále a déle rozvádět, ať si nevyděsím ctěnou čtenářskou obec. :-)))


  29.7.2007

  Viděli jste film Texaský masakr motorovou pilou? A nějakým zvrhlým sadistickým způsobem se vám líbil? :-) Pak tedy neváhejte, sbalte své drahé (a lepší :-))) polovičky, grupu kamarádů a nebo ctěné příbuzenstvo (jako já :-) a vytáhněte je do kina na Hory mají oči II, budete nadšeni. Čekala jsem notně podprůměrný, slaboduchý, nechutný drasťák a dočkala jsem se. :-) Má drahá maminka chvílemi vypadala, že to nerozdýchá. :-) Až na scénu znásilňování jedné z hrdinek lidožravým mutantem, kdy jsem si říkala, že tohle už je fakt trochu moc, mi to až tak zlé nepřišlo, možná jsem ale jen otrlá a hodně vydržím, takový Saw se mi dokonce opravdu dost líbil a řadím ho ke svým oblíbeným filmůma k tomu nejlepšímu, co jsem z hororů viděla. No nutit mě se tři hodiny kroutit na sedadle u Titanicu, trpěla bych asi víc. :-)))


  24.7.2007

  Dám vám hádanku, chcete? :-) Co se asi tak stane, když ze světlého oblečení konečně odstraníte stopy kečupového ataku a sednete si, abyste se teda konečně najedli? Jistě, kydnete si na sebe ten kečup znovu. :-)))) Jak vystřižené z filozofie pana Murphyho. :-))

  Jo a dostala jsem včera smsku, heč. :-) Leč si pro sebe nechám jak její obsah, tak identitu pisatele, ovšem můžu vám sdělit, že ona a dvě následující zprávy stačily k tomu, aby mojenálada byla katapultována z hodnoty "pod bodem mrazu" až někam do nadpozemských výšin. :-))


  22.7.2007

  Má drahá rodinka mi udělala radost (ne, nevymazali se z povrchu zemského :-)))), jediná střízlivá jsem nebyla. :-) Nicméně jsem si přece jen jeden pijácký zážitek odnesla - pili jste někdy Mozek? :-)) Nepodezřívám své ctěné čtenáře z kanibalistických sklonů, mám na mysli pití; jedná se o griotku s vaječným koňakem. Takové sladké "lepidlo". :-)))

  Už asi stárnu a blbnu neboť mi tu coby kulisa hrají T-boyz a jejich Beruška. Brrr, cajdák. :-))) Myslím, že Kabáti budou lepší. Kdo si nechce hubu spálit, stará pravda zní, to každej ví, musí mlčet a nebo chválit... Jak pravdivé, že? :-)
  Jo a v září pojedu na Aleše Brichtu, heč. Tenhle chlap je prostě úžasný, já ho zbožňuju. :-)

  Jediný ústupek, který hodlám ještě udělat a přiblížit se s ním ke klasickým blogům je Mailform, či jak se takové to udělátko, ze kterého se dají posílat zprávy přímo majiteli webu na mail, jmenuje... (Používá snad někdo Outlook? Ač se považuju za ne snad úplně neschopného uživatele PC, dodnes jsem mu nepřišla na chuť a nepoužívám ho. :-) Uvědomuju si zpětně, že tohle má oproti klasickému blogu (který jsem nechtěla z vlastní ješitnosti, protože já to přece zvládnu udělat sama, že :-) výhodu v absenci komentářů, které bych, jak mi došlo o něco později, na web opravdu nechtěla. Považuju to tu především za svůj prostor a štvalo by mě, pustit si lidi tak hluboko, nechat je proniknout až k samé podstatě tohoto webu stojícím na mých úvahách a myšlenkách a dát jim možnost komentovat každé mé slovo. Stejně nikdo moje slova nemůže úplně pochopit, to proč je píšu a jak mi v té chvíli je, vím jen já sama. Sekce pro ohlasy čtenářů tu samozřejmě je, zpětná odezva je vítaná, pochvaly potěší, kritika nakopne. Jsou nicméně v samostatné sekci, jak kdybych snad měla potřebu říct: "Sem můžete a tady je hranice, za kterou už nikoho nepustím." Zní to možná střeleně, ale odráží to mou povahu, mám tendence stavět si kolem sebe zeď a málokoho za ni pustit.


  20.7.2007

  Jistá icq kytička zdá se býti vážně dokonale neúplatnou a i přes slib, že ji klidně zaleju, zezelenat nehodlá, mrcha jedna. :-))) Zítra tu zřejmě celý den nebudu, tak si neodpustím tu ještě chvíli pobýt neb nepopírám, že mě nové designy hřejí, docela jsem s tím zase hnula. :-)

  Vážně se mi zítra nechce absolvovat rodinnou sešlost. (A být jako vždy jedna z mála téměř dokonale střízlivá :-))) Škoda, že se vlastně pořádně opít neumím, nedovolí mi to asi pud sebezáchovy. :-)


  19.7.2007

  Píšu sem zjevně v zajímavých, téměř pravidelně dvoudenních intervalech, jak tak koukám. :-) Se zraky přilepenými na monitoru a proklínáním všeho, na co jsem si zrovna vzpomněla, můžu teď, v půl jedenácté, říct, že mám konečně hotovo, Mozilla se rozhodla, že bude konečně spolupracovat a zobrazí mi přesně to, co já chci (hodná holka :-))). Uf, dalo mi to zabrat. Téměř jsem vypustila icq a mobil taky příliš nesleduju i tak už těžce nestíhám, už přes měsíc slibuju sestřenici fotky a bylo by záhodno je do soboty mít. :-)) Ale i tak si, myslím si, zasloužím odměnu za dobře vykonanou práci, ta čokoláda vypadá tak osamoceně, nemůžu ji tak přece nechat, bližnímu svému musíme pomáhat.:-)))
  A to jsem si ještě pro sebe dala soukromý závazek, že se podívám na svůj první web (snad ten pohled přežiju :-))) a jelikož vznikl pro účely jistého uskupení lidí, slíbila jsem si, že do třetího výročí existence téhle formace v dnešní podobě, ho dám dohromady. To teda nevím, jak to stihnu. :-) Jo a adresu vám z pochopitelních důvodů nedám, ani vám neřeknu, oč jde neb nepochybuji, že mezi vámi se najdou jedinci s touhou hrát si na Sherlocka Holmese, kteří by se milerádi oněch stránek dopátrali, což vzhledem k přítomnosti mého fota tam, nemůžu potřebovat. ;-))


  17.7.2007

  Koukám, že jsem magické datum nepropásla tak úplně, v tom dnešním jsou taky tři sedmičky. :-)) Jinak se snažím z fáze depresí přejít do fáze těšení se. (Nevyznáte se někdo v autosugesci? :-))) Jinak, kdyby vás zajímal význam onoho motta v titulku stránek, znamená to: "Kdykoli upadnu, vstanu." Aneb co mě nezabije, to mě posílí. Už jsem se totiž naučila brát i špatné zkušenosti, vím, že jsou k něčemu dobré, nezatracuju je, prožité nepříjemnosti, bych, mít tu možnost, nevymazala, ale prožila znovu.

  Jo a nemohli byste někdo říct té čokoládě, aby se přestala tvářit tak smutně a opuštěně? No přece se nebudu v půl jedenácté tak cpát. :-)))


  14.7.2007

  Ano, vážení přátelé, mám za sebou už téměř tři (ano, TŘI) dny z mého dvoutýdenního martyria. :-)) No, zatím přežívám, nicméně chvílemi mě přepadají záchvaty nostalgie. :-) Naposledy když jsem pátrala, jak dlouho mám založené icq, zjistila jsem, že v září tomu budou dva roky, což považuju za skoro nemožné, když uvážím kolik lidí už se mi v kontaktech vystřídalo. :-) Icq jsem si zakládala na popud kamarádů, už tenkrát jsem měla pár takových, co icq měli, ale ještě ani zdaleka nebylo samozřejmé, že icq má každý, ta hlavní vlna přišla trochu později a i když icq má své mouchy a technické nedostatky, nevzdala bych se ho už.

  Chtěla jsem tu rozvést ještě něco, ale můj unavený mozek odmítá spolupráci, tak tu rozvinu onu zajisté duchaplnou teorii až si vzpomenu. :-))))


  12.7.2007

  Odhodlala jsem se nainstalovat si Operu a zkouknout web v ní. Světe div se - zobrazeno bez jediného problému. Aspoň něco mi dneska udělalo radost. Jinak mám náladu prachbídnou. Btw vzkaz pro onen úzký kroužek "VIP" majících mé icq: Pokud se počínaje zítřkem na icq po dobu zhruba dvou příštích týdnů neobjevím, neděste se, díky za pochopení.

  Ach jo, je mi mizerně.
  Nechcete někdo depku? Je miloučká, přítulná a mimořádně úporná, ráda vám ji daruju. :-))) Jeden by neřekl, že za daného stavu ještě zvládnu plodit cynické vtipy. :-) No nic... Zkusím se aspoň zabavit poslechem muziky i když to dneska stejně vidím, že zalezu tak v jedenáct do postele.


  11.7.2007

  Už parkrát jsem na nejrůznějších blogách na blog.cz viděla zprávu, že tenhle server v září skončí. Sice je to podle mě fáma, kterou si někdo vymyslel, aby měl na blogu zajímavou a zaručenou žhavou zprávu, protože jinde jsem to zatím neviděla, nicméně - blogaři z tohoto serveru, jež mám v oblíbených, prominou - podle mě by to nebylo zas taková hrůza. Ubylo by stovek stejných blogů o Emo, Tokio hotel a blogů s nimiž si majitelky po týdnu neví rady neb si blog založily v podstatě z nudy, na blog.cz je ostatně založení otázka několika málo minut. Takhle by snad přibylo blogařů, kteří to myslí natolik vážně, že jsou ochotni se kvůli blogu trochu ponořit do html a css. Viděli jste snad na lide.cz hromady blogů o Tokio hotel? Ač pořád ještě preferuju trochu jiný styl tvorby, tamní osazenstvo má blogy rozsáhlé, propracované takže i já často najdu něco, co mě tam zaujme, či aspoň pobaví i kdyby to mělo být třeba pár vtipů. Vím, že je to svým způsobem diskriminující, někdo píše zajímavě, ale nechce se mu kvůli publikování učit html a css, ale v porovnání s těmi stovkami zbytečných blogů by imho zrušení prospělo.


  9.7.2007

  Trošku jsem si pohrála s guestbookem, já vím, že rámy jsou řešení hnusné, zastaralé, překonané, nicméně aspoň guestbook nebude vypadat tak "mimózně" při změně designu, nebude jak vytržený z jiného světa a přilepený na mou stránku.

  Zjevně jsem taky propásla magické datum 7. 7. 07. No jo, stane se. :-)))

  Včerejší rozhovor na xchatu mě inspiroval k následující úvaze: Ač icq používám a neobejdu se bez něj, už to jaksi není ono, nelze upřít jisté kouzlo e-mailům. Vzpomínám si na začátky svého působení ve světě internetu, na chatu, ale tenkrát ještě ne na xchatu. Když mi některá má tamní "známost" padla do oka, jednoduše jsme si vyměnili emaily. Bylo docela napínavé čekat, jestli odepíše, kdy odepíše, kdy si mého e-mailu všimne. :-) Mělo to svůj půvab, než mít onu "známost" na icq přímo u nosu. :-) Icq je navíc podle mě zabijákem kontaktů, jednoduše umožňuje kontakt až příliš častý a osobně znám prakticky jediného člověka, s nímž si vydržím povídat neomezeně dlouho, u těch ostatních to příliš častým psaním jaksi vyšumí. :-) Tedy pokud na icq vůbec dojde, poslední dobou mám na chatu pocit u většiny lidí, že tak jedno popovídání na xchatu a stačí, víckrát je už potkat nemusím.


  8.7.2007

  Nedávno mi padl na centru do oka tenhle článek. Tak evidentně si se svým běžným neprázdninovým režimem "do postele hrubě po jedné, ráno z postele ve čtvrt na sedm a zásadně vynechat snídani" zadělávám na deprese, infarkt a kdovíco ještě. No jo, co nadělám, na něco holt umřít musím. :-))) Ovšem nepopřu, že nulté hodiny znamenající nutnost vylézt z postele ještě před šestou, lépe na půl šestou, nebyly zrovna med. To byl jeden z důvodů, proč se jsem se taky mimo jiné těšila na prázdniny - pořádně se vyspím. Včera jsem dokonce Live Earth vzdala ještě před půlnocí a tak ani nevím, jestli tam nakonec Bon Jovi ještě vystupovali, stačila jsem chytit už jen Metallicu.


  5.7.2007

  A máme tu opět jedno menší zamyšlení se sama nad sebou, nad tím, jaká jsem: Změnila jsem se, za poslední řádově rok, jsem vyrovnanější sama se sebou... Při pohledu do zrcadla už nepropadám depresi, z pupínku, co se vyrazí na čele nedostávám hysterický záchvat a když se ohlédnu za sebe, musím přiznat, že za všechny špatné zkušenosti a kopance jsem svým způsobem vděčná. Dost možná bych bez nich teď ještě byla naivní pubertální slečinka, za kterou už se tedy nepokládám, snad právě tohle mě donutilo z toho vyrůst. Dospěla jsem do stádia, kdy umím být sama se sebou spokojená. Vím, na někoho tohle prohlášení zapůsobí možná namyšleně, už jsem se i s tímhle názorem setkala, ale já se naučila vidět to, že povětšinou nezapadám do kolektivu a s málokterým ze svých vrstevníků si rozumím, konečně jako přednost a ne jako nedostatek. Asi prostě dospívám, i okolí mě už bere poměrně vážně, neznámí lidé mi vykají... :-) Vlastně jsem dospět nikdy nechtěla, měla jsem pocit, že dospělí přece znají jen práci, stres, starosti, chybí jim nadhled... Děkuju, že jsi mi ukázal, že to tak není, že i dospělý člověk v sobě může mít trochu takové milé střeštěnosti a být prostě tak trochu cvok (On ví ) :-)


  4.7.2007

  Uf, konečně si můžu vydechnout a prohlásit web za jakžtakž hotový. Tedy hotový co se týče mého momentálního cíle, úplně hotový nebude nikdy, pořád bude co vylepšovat a když ne vylepšovat, tak měnit určitě. Takže tedy máme měnitelný design ( Imho to ale není ono, web ztrácí na atmosféře, dejte na mě, nechte si černou. :-)). Celý web možná zásahem trochu utrpěl a bude obsahovat pár much a mušek, takže pokud se vám něco nebude zobrazovat jak má, zkuste si nejprve obnovit stránku, pokud problém přetrvá, budu vám vděčná, když mě na něj upozorníte, pokusím se ho opravit
  Mno nic, končím s technickými žvásty, které ctěné čtenářstvo nejspíše nezajímájí a pokud zajímají, máme tu od toho samostatnou sekci O webu kde si může html a css milovný čtenář počíst. :-))) Předpokládám tedy ale, že většinu z vás sem zavlálo něco jiného, takže opět dám průchod svým myšlenkovým pochodům, hrubě jsem tuhle sekci posledních pár dnů zanedbávala. :-) Vypadá to, že si mě za oběť vybral jakýsi bacil neboť mě dneska škrábalo v krku a bolela hlava. (Mno jo a Aailyynku nenapadlo samozřejmě nic inteligentnějšího než přes bolest hlavy "brejlit" celé odpoledne do compu, protože už sakra chtěla mít ten zatracený design z krku. :-)))
  A já koukám, že mám dneska tendenci psát stylem "tak jsem ráno vstala a pak jsem si dala snídani, pak jsem seděla u compu, pak jsem si dala oběd a šla ven, pak jsem si dala večeři a šla spát". :-) Nějak jsem zřejmě vypadla z psacího cviku, obvyklá ironie a sarkasmus se kdesi zapomněly (nakouknutí pod stůl: ne tak tady nejsou :-)))

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku