♠ Aailyyn píše

aneb „Ze života...“

 • domů
 • kdo&co
 • píšu
 • vzkazník
 • Duben '07

  archiv blogu

  30.4.2007

  Dnešek si zápis sem rozhodně zaslouží. Minimálně zlatým písmem. :-) Už je to rok... Co, to si s dovolením nechám pro sebe, však on už ví. :-) Gratulace rychle, ať to stihnete, než odletím. :-)))


  29.4.2007

  ICQ mi chce zřejmě hned takhle po ránu (no, to neberte tak vážně, je jedenáct hodin :-)) dopřát jistou dávku adrenalinu, neboť se mnou evidentně rozvázalo pracovní poměr. Uaaa, asi v nejbližší době spáchám trestný čin :-)))


  28.4.2007

  Při brouzdání po všemožných blogách jsem učinila poznatek, že nejrůznější grafické a jiné vychytávky jsou na stránkách úplně nanic. Polovině lidí stejně stejně nebudou zobrazovat, jak by měly. (Poznámka pesimisty: A té druhé nepůjdou vůbec :-))) (Ano, mimo to jsem taky líná se je učit, tak si vsugerovávám, že je vlastně nepotřebuju, stačí přece čisté HTML :-)))

  Blíží se pálení čarodějnic a já zjišťuju, že tohle je asi jediný svátek, dá-li se to tak nazvat, který mi nevadí, naopak mi to přijde jako fajn tradice, ač jinak mám k čemukoli hromadnému a organizovanému odpor. Možná proto, že skýtá prostor pro recesi, sebeironii, můžu o sobě prohlásit, že zahodím make-up, vytáhnu koště a bude ze mě čarodějnice jak vyšitá. :-) Jinak jsou mi Vánoce, svatý Valentýn a další proti srsti. Nevím, proč bych se měla tvářit tak a tak a dělat to a to, že je zrovna určité datum v kalendáři. Zrovna ty Vánoce už stejně jsou jen o tom datu a "prostě se to tak dělá" o žádném duchovním významu nebo o radosti, kterou chceme udělat druhým nemůže být už ani řeč. A když svátek lásky, tak první máj. Vám nepřijde taková pusa pod rozkvetlou třešní romantičtější než příšerná růžová kýčovitá srdíčka, co už měsíc dopředu září z výloh obchodů?


  27.4.2007

  Dneska je ze mě vlk samotář. Je pátek večer, naši nejsou doma, takže tu mám úžasný klid. :-) Nepřítomnost kohokoli ve mně zřejmě vyvolala dosud netušené tvůřčí sklony, neboť jsem vytáhla papír a tužku, což jsem za účelem kreslení, nepočítaje hodiny výtvarné výchovy, činila naposledy někdy v předškolním věku. :-) Jak může být hodina dějepisu a kapitola válka růží nečekaně inspirativní. :-)


  26.4.2007

  Změnila jsem chronologické řazení mých zápisků na, pro mě nelogičtější, nicméne zřejmě na webu obvyklejší, zobrazování nejnovějších příspěvků nahoře. K tomu mi do oušek zpívá Aleš Brichta. Těžko se umírá, když žít teď bych chtěl, mou bolest neznáš, ubohá Sirael... z kouzel zrozená.... náhle mlčí král, svět se pro něj jiným stal.... z kouzel zrozená... na zem padá meč, vždyť tvoje krása bere řeč... z kouzel zrozená... já jsem hlupák byl, sám jen pro tebe bych žil.... z kouzel zrozená... jeden úsměv jsi mi dala a srdce mi tak vzala... Tuhle pasáž miluju. :-)

  Jsem dneska nějaká nezvykle činorodá. Už je zase skoro půlnoc, ještě datlím do klávesnice, píšu na web a do toho poslouchám Perfect od Simple plan. S určitými písničkami se mi přesně vybavují určité situace a hlavně pocity. Svého času mi konkrétně tahle písnička přišla strašně depresivní. Vracím se do doby, kdy jsem tuhle písničku slyšela poprvé... To ještě všechno bylo tak nějak... jinak...'Cause we lost it all... Nothing lasts forever... Now it's just too late... And we can't go back...
  Nalézám se v podivném nostalgickém rozpoložení, ten, na koho bych chtěla být milá právě zmizel, mně se ale vůbec ještě nechce spát. Je už půl jedné, přece jen tedy vypínám comp, minimálně pro klid duší mých rodičů, stejně si do postele vezmu aspoň přehrávač a mobil. :-)


  25.4.2007

  Z hodiny angličtiny jsme byli propuštěni o půl hodiny dříve, doprovázeni omluvami profesorky, že nás zdržela a jejími obavami, aby nám neujely vlaky. :-) To už jsme ale téměř neslyšeli neb jsme brali čáru takovou rychlostí, protože co kdyby si to ještě náhodou někdo rozmyslel... :-))) Stejně to bude docela "legrace", až se tohle donese k vedení školy. :-)))


  24.4.2007

  Naše krásná chlupatá koule připomíná teď spíš oškubané kuře. Aspoň tak jsem se o ní vyjádřila, když jsem se vzpamatovala ze šoku :-))) Řeč je o naší kníračce, naši ji nechali ostříhat, takže nebohý pejsek teď spíš než knírače připomíná peruánského naháče. Chudák malá. :-))


  23.4.2007

  Oblečení některých mých spolužaček a následné téma Já a móda pro práci v hodině ICT mě inspirovaly ke zkonstatování, že za růžovou by se mělo střílet. :-))) Tedy pokud je její nositelce více než pět let, přece jen je kupříkladu takový kojenec v růžovoučké zavinovačce ještě poměrně k nakousnutí. :-)))
  Jo, a mám chytrou sestřenku, je přijatá na školu. Heč. :-) Gratuluju Niki. :-)


  21.4.2007

  Mám za sebou zase další rodinnou sešlost. Snad si na tyhle akce už i zvyknu a na stará kolena se je naučím mít ráda :-)

  Ta reklama na úvodní stránce mi pije krev. To je jak pěst na oko. (btw tu lebku tam jsem si prostě nemohla odpustit, mám pro tyhle depkoidní obrázky slabost. :-)


  20.4.2007

  Php prozatím zvítězilo, skutečně nejsem s to ho pochopit. :-) No nic, radši začnu dělat něco užitečnějšího, třeba se učit, že... :-)

  Učit jsem se nezačla, místo toho si hraju s webem a mimo jiné jsem se taky konečně odhodlala vytáhnout svůj výtvor na světlo boží. Takže tramtadadaaa, provolávejte slávu a tři dny se radujte, web slavnostně spuštěn. :-))) Aailyyn says: Konstruktivní kritika vítána, ovšem pochvala taky potěší. :-)))

  Jsem poněkud bez nálady, nějak nevím, co bych, na chatu to není ono. Jo jo, chaty už holt prostě nejsou co bývaly.:-) Když jsem na netu začínala, úspěšně jsem tutlala pravý věk, bylo mi nějakých třináct a vždycky jsem se se děsila, co s mým protějškem udělá, když půjdu s pravdou ven. :-) Dneska jsou chaty přeplněné třináctiletými fanynkami Tokio hotel, co si nejspíš myslí, že jsou děsně cool, když píšou W místo V. (Mé srdce, řekla bych poměrně zdatného češtináře, krvácí, když tohle vidím :-)))

  Poslouchám Divokýho Billa. Malování... Nesnaž se, znáš se, řekni mi, co je jiný, jak v kleci máš se, pro nevinný.... Náhodou jsem si na tuhle písničku vzpomněla ráno při hodině adminstrativy. Myšlenkové pochody se někdy ubírají vážně podivným směrem. :-)


  17.4.2007

  Zpracovávám si první z témat na závěrečnou zkoušku z angliny. Všechny ty old town squary mě asi zničí. Celkem je témat šest. Dobrou zábavu. :-)


  16.4.2007

  Dneska mám den blbec. Jaksi totální výmaz v hlavě, nic mi nejde.


  15.4.2007

  Stává se ze mě obávaný paparazzi, foťák skoro nedám z ruky. :-)))


  14.4.2007

  Zítra mám narozky. Sedmnáct. No jo, velká holka... :-) Bývalý fyzikář říkával "na vdávání". Tak to zatím opravdu ne. :-) Takže narozky se nesly asi v následujícím duchu: Příbuzenstvo, spousta jídla, pití a nový foťák... :-) Suma sumárum nakonec docela spokojenost, vydařeno, ač jinak mám k oslavám podobného typu rok od roku větší odpor, bez ohledu na to, jsem-li osobně oslavenec nebo ne.

  komentáře

  Komentář můžete napsat po příhlášení se do svého účtu nebo jako host pod přezdívkou. V tom případě po vás bude vyžadován e-mail. Vaše e-mailová adresa zde nebude zveřejněna.

  comments powered by Disqus
  už nerolovat

  2007-2020 © Aailyyn. Všechna práva vyhrazena.

  RSS článků RSS guestbooku